zaproszenie do łacznosci ale nie w moim imieniu...

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

siemkos89
Posty: 17
Rejestracja: 2011-12-30, 12:41
Lokalizacja: mława

zaproszenie do łacznosci ale nie w moim imieniu...

Post autor: siemkos89 »

Witam panowie jezeli któryś z was bedzie jechał trasa krajowa e7 warszawa- gdansk i bedzie chciał sobie pogadac na wyskosci młąwy albo szukał ulicy w mławie wywołujcie Pana ziutka z Mławy stary wyjadacz z checia pogada dzisiaj mi sie go szkoda zrobiło bo pomagał komus trafic na ulice w mławie na 19 i go [...]. zrobiłem z nim łacznosc i wyszło około 10km i skonczylismy rozmowe ale mozna było gadac dłuzej. na bazie presiden jackson i antena zwykła no name półtora metrowa na bloku nie wiem ktore pietro i mikrofon bodjarze densei 2010 na mobilu antena sirio ml 145 midland alan 27 + mikrofon densei ec 2002 po tuningu konektor.
Ostatnio zmieniony 2013-02-13, 19:42 przez siemkos89, łącznie zmieniany 1 raz.
mobil midland alan 27 + sirio ml 145
Awatar użytkownika
Besserwisser
Posty: 3564
Rejestracja: 2010-02-19, 22:35
Lokalizacja: Starting GPS...
Kontakt:

Re: zaproszenie do łacznosci ale nie w moim imieniu...

Post autor: Besserwisser »

siemkos89 pisze:dzisiaj mi sie go szkoda zrobiło bo pomagał komus trafic na ulice w mławie na 19 i go zjebali.
Co zrobili?
W sumie dobrze mu tak, tak ciężko przejćć na inny kanał, żeby wszyscy w promieniu kilkunastu(\ czy kilkudziesięciu kilometrów nie musieli tego słuchać?
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
God listens to Slayer
Awatar użytkownika
SQ9RNU
Posty: 1210
Rejestracja: 2009-05-24, 06:41
Znak/ranga: SQ9RNU
Lokalizacja: SP9

Re: zaproszenie do łacznosci ale nie w moim imieniu...

Post autor: SQ9RNU »

siemkos89 pisze:Witam panowie jezeli któryś z was bedzie jechał trasa krajowa e7 warszawa- gdansk i bedzie chciał sobie pogadac na wyskosci młąwy albo szukał ulicy w mławie wywołujcie Pana ziutka z Mławy stary wyjadacz z checia pogada dzisiaj mi sie go szkoda zrobiło bo pomagał komus trafic na ulice w mławie na 19 i go zjebali. zrobiłem z nim łacznosc i wyszło około 10km i skonczylismy rozmowe ale mozna było gadac dłuzej. na bazie presiden jackson i antena zwykła no name półtora metrowa na bloku nie wiem ktore pietro i mikrofon bodjarze densei 2010 na mobilu antena sirio ml 145 midland alan 27 + mikrofon densei ec 2002 po tuningu konektor.
Szanowny kolego , popracuj nad estetyką swojego postu .
Wszystko się zlewa w jeden łomot słowny.
-=- SQ9RNU -=-
siemkos89
Posty: 17
Rejestracja: 2011-12-30, 12:41
Lokalizacja: mława

Post autor: siemkos89 »

Przepraszam za wulgaryzmy i styl pisania. Obiecuje mocne postanowienie poprawy wiecęj grzechów nie pamiętam:)
mobil midland alan 27 + sirio ml 145
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lokalne”