CB Pawex

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Pieczar
Posty: 797
Rejestracja: 2011-09-16, 11:49
Lokalizacja: Lublin

CB Pawex

Post autor: Pieczar »

Ja kupiłem kiedyś śruby M5 i nie powaliły mnie jakością wykonania, teraz zakupiłem uchwyt mocujący i inne śruby, przesyłka w drodze, zobaczymy co to będzie tym razem ;-)
Realistic TRC-474 + Sirio AS-100
Awatar użytkownika
Zielony
Posty: 129
Rejestracja: 2013-04-04, 12:48
Lokalizacja: Rybnik

CB Pawex

Post autor: Zielony »

No dobra panowie, a jak wygląda sprawa z cenami oferowanych przez nich produktów są one jakieś w miarę ludzkie czy z kosmosu , a jakość jak już pisaliście kiepska?
Caps

CB Pawex

Post autor: Caps »

Zielony, zalezy na co trafisz. Ceny jak wszędzie. Śruby i ten fluoro uchwyt dziadostwo. Ale uchwyt całkiem fajny i mi się podobał :-)
Awatar użytkownika
Pieczar
Posty: 797
Rejestracja: 2011-09-16, 11:49
Lokalizacja: Lublin

CB Pawex

Post autor: Pieczar »

Paczka doszła, uchwyt z aluminium i metalowe śruby M5 wyglądają solidnie, także myślę, że tu plus :) a kiedyś zamawiałem tak jak Paskuda fluoro uchwyt na gruszkę i śruby wykończone plastikiem i zgadzam się, że dziadostwo :)
Realistic TRC-474 + Sirio AS-100
c64club
Posty: 110
Rejestracja: 2016-09-15, 03:04

CB Pawex

Post autor: c64club »

Odkopię, bo znów wybieram się do p. Pawła po graty. Kupiłem od niego w przeciągu kilku lat dwa radia (prefekt), jakąś drobnicę, SWR-miarkę i antenę. Maniak CB, zrobił swoim mobilem rundkę po cz-wie żebym mógł przed kupnem odsłuchać jak działa radio za 8 dych... Mam je i cenię do dzisiaj. Potem pomógł dobrać antenę do motocykla. Gałki kiedyś sam czynił w foremkach na podstawie oryginałów, nie wiem jak teraz bo nie widziałem w ofercie, ale chyba deczko się przebranżowił.
Rzetelnej informacji o poczynaniach dynastii Kim, nie szukaj w koreańskiej gazecie.
Awatar użytkownika
myszaty
Posty: 295
Rejestracja: 2014-05-14, 15:20
Lokalizacja: Wielkopolska

CB Pawex

Post autor: myszaty »

zamawiałem tam antene cb, oraz uchwyt fluorostencyjny :-) antena OK, ale uchwyt dziadostwo, ale ważne, że jest gdzie mikrofon odłożyć jak się nie gada...
Magnum MX / Teddy / Yosan JC-350 / Johnny II

Hustler IC-100 / AT-71 / AT-900 / Omega Sirio 27

Densei EC-2002 / Nokia SP-3 /// Alan 38

Baza: SHC SS-485 + Sirio Boomerang 27A
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie i komentarze transakcji.”