Nie polecam użytkownika...

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Chmarski
Posty: 670
Rejestracja: 2011-01-28, 12:05
Lokalizacja: Ważne, że dolatuję.

Nie polecam użytkownika...

Post autor: Chmarski »

Czarna wersja nie zachwyciła mnie trwałością. O niebieskiej tylko słyszałem, że jest trochę gorzej. Nie testowałem, ale podejrzewam, że to mogło być powodem poszukiwania czarnej, lepszej wersji.
Awatar użytkownika
gachia77
Posty: 199
Rejestracja: 2014-04-09, 18:00

Nie polecam użytkownika...

Post autor: gachia77 »

Do stevie13:
Różni się kolorem. Mi black & blue nie odpowiada.
Awatar użytkownika
ori
Posty: 93
Rejestracja: 2014-03-07, 18:52
Lokalizacja: Wrocław

Nie polecam użytkownika...

Post autor: ori »

Kasztelan, Januszu biznesu - jednolity kolor niebiesko-czarny? porażka, gość ma pewnie dwadzieścia kilka lat i takie biznesiki na oszukiwaniu ludzi robi...
Kasztelan , do domu oglądać Polsat... :pirat:
słowa to najpotężniejsza broń
--
wóz nr1 :Cobra 29 LTD ST , Wilson fgt-4 na BRV-3, Cobra S300
wóz nr2: Cobra GR 25 ST, Solarcon Prowler 202
zapas: w trakcie
Awatar użytkownika
Ferbus
Posty: 6215
Rejestracja: 2010-05-02, 11:43
Znak/ranga: 161CBF096
Lokalizacja: KO02LH

Re: Nie polecam użytkownika...

Post autor: Ferbus »

Chmarski, czarna jest lepiej wykonana. Tyle z różnic.

Gryps z Xperii
Saab 9-3 SC: Johnny III ASC + CTE Alan SL / President Ohio na relingu + Motorola RSN 4001a
Astra H: Uniden 520 + Sirio AS100
W zapasie: 2m drutu by RM Italy, Midland ML-145, Lemm AT71, Lemm AT1500, SS600, Pirat.
Awatar użytkownika
Kasztelan
Posty: 1483
Rejestracja: 2012-11-06, 13:43
Lokalizacja: JO82OT

Re: Nie polecam użytkownika...

Post autor: Kasztelan »

Hahaha ori ponownie dajesz pokaz, że byłeś i jesteś podrabianym inteligentem czyli melepetą hahaha.


Na zdjęciu z giełdy pokazany jest sprzedawany komplet łącznie z opakowaniami, co się zmieściło w kadrze to się zmieściło. czarna'06 mógł przed zakupem zapytać o inne zdjęcia. Na kolejnym zdjęciu widać jednolity czarny kolor przegubu. Czy na trzecim jest kupiony ode mnie przegub? Nie wiem i nie interesuje mnie to szczerze mówiąc, bo zdjęcia zamieścił po ponad tygodniu od otrzymania paczki.
Dla mnie znaczenie mają dwie sprawy. Jedna to taka, że czarna'06 chciał żebym wysłał mu za pobraniem, a potem napisał, że kasy nie miał. To świadczy o jego nieuczciwości, bo to ja poniósłbym konkretne straty na kosztach dwóch przesyłek. Druga to taka, że w końcu czarna'06 napisał, że wszystko jak nowe i że nie jest zniszczone, a tzn, że sprzęt jest sprawny.

czarna'06 jest niepoważny, nie wie czego chce, kupił antenę i magnes, a od razu sprzedaje dalej hahah i co najzabawniejsze ponownie przyznaje, że sprzęt w stanie bardzo dobrym z fabrycznym oryginalnym opakowaniem, uszczelkami i zabezpieczeniem, kapturkiem na magnes.
Mobil: Uniden PC 68 XL KNKTR & Sirio Turbo 1000 Black
Mobil: Uniden 520 PRO XL & Sirio Omega 27
Baza : Uniden PC 68 LTW KNKTR & Sirio Signal Keeper 27
161BD909 - 161CBF139

Obrazek
Awatar użytkownika
gachia77
Posty: 199
Rejestracja: 2014-04-09, 18:00

Re: Nie polecam użytkownika...

Post autor: gachia77 »

Jeszcze nie spotkałem takiego człowieka jak Ty Kasztelan. Zmyślasz w każdej wypowiedzi. Po tygodniu, bo najpierw chciałem z Tobą prywatnie wyjaśnić sprawę, ale niestety nie odpisywałeś... Malować nie będę, chodź i tak pewnie zrobił bym to lepiej niż Ty z tym przegubem hahah. Widze, że to już nie pierwszy taki Twój wał na tym forum kolego. I proszę Cie, nie wypowiadaj się już tutaj, bo nie chce czytać tych bredni. Kupuj spraye i handluj dalej, ale nie na tym forum. Trzymaj się ;)
Alan28
Posty: 29
Rejestracja: 2014-10-05, 15:22

Nie polecam użytkownika...

Post autor: Alan28 »

I znowu posty bez sensu ...
Jak dzieci niepotrafiące załatwić sprawy między sobą.
ori pisze:Kasztelan , do domu oglądać Polsat... :pirat:
Tekst na poziomie 15 latka.
Steve13, prowadzisz statystykę Januszów Biznesu? Zajmij się sobą.
Awatar użytkownika
Pietern
Posty: 944
Rejestracja: 2013-02-05, 22:37
Lokalizacja: JO90LF

Nie polecam użytkownika...

Post autor: Pietern »

Ja pintole, co za żenua i chodzenie w zaparte.
Jedno mi się potwierdza, że zakupy na forum nie są nic bardziej bezpieczne niż na jakimś Allegro, czy innej handlowni.
Moje dotychczasowe doświadczenia z handlem na forum to 3:1, niestety prowadzą rozczarowania.
Powinno być wymienianie się sprzętem między kolegami, a jest handel (najczęściej starzyzną) bez płacenia podatków, co ładnie bywa nazywane "wyprzedażą kolekcji".
Ostatnio zmieniony 2014-11-04, 22:41 przez Pietern, łącznie zmieniany 1 raz.
Prezio Jackson II, Albrecht NM500 (cyna&kalafonia)/Farun FD1818 (mod Pherni), Sirtel Gamma 1R/Sirio; Hi-Power 4000/Super Carbonium/Omega 27
Awatar użytkownika
Kasztelan
Posty: 1483
Rejestracja: 2012-11-06, 13:43
Lokalizacja: JO82OT

Nie polecam użytkownika...

Post autor: Kasztelan »

czarna'06 pisze:Jeszcze nie spotkałem takiego człowieka jak Ty Kasztelan. Zmyślasz w każdej wypowiedzi. Po tygodniu, bo najpierw chciałem z Tobą prywatnie wyjaśnić sprawę, ale niestety nie odpisywałeś... Malować nie będę, chodź i tak pewnie zrobił bym to lepiej niż Ty z tym przegubem hahah. Widze, że to już nie pierwszy taki Twój wał na tym forum kolego. I proszę Cie, nie wypowiadaj się już tutaj, bo nie chce czytać tych bredni. Kupuj spraye i handluj dalej, ale nie na tym forum. Trzymaj się ;)

czarna'06, kłamiesz i od razu Ci to udowodnię ,odpisywałem Tobie po tym jak odebrałeś paczkę

do czarna'06 Wysłano: 27 paź 2014, o 14:48
do czarna'06 Wysłano: 28 paź 2014, o 13:30

i te moje wiadomości odebrałeś, przeczytałeś. Pisałem w nich to co w temacie, więc się nie będę powtarzał.

czarna'06, jesteś bezczelnym, oczerniającym mnie kłamcą chcącym wyłudzić kasę za rekompensate, ale źle trafiłeś.
Mobil: Uniden PC 68 XL KNKTR & Sirio Turbo 1000 Black
Mobil: Uniden 520 PRO XL & Sirio Omega 27
Baza : Uniden PC 68 LTW KNKTR & Sirio Signal Keeper 27
161BD909 - 161CBF139

Obrazek
Awatar użytkownika
ori
Posty: 93
Rejestracja: 2014-03-07, 18:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odp: Nie polecam użytkownika...

Post autor: ori »

Jedno jest pewne - Kasztelan unikać i nie handlować.
słowa to najpotężniejsza broń
--
wóz nr1 :Cobra 29 LTD ST , Wilson fgt-4 na BRV-3, Cobra S300
wóz nr2: Cobra GR 25 ST, Solarcon Prowler 202
zapas: w trakcie
Awatar użytkownika
Kasztelan
Posty: 1483
Rejestracja: 2012-11-06, 13:43
Lokalizacja: JO82OT

Nie polecam użytkownika...

Post autor: Kasztelan »

Pewne jest, że ori jako melepeta nie potrafi czytać ze zrozumieniem, wiec dalsza dyskusja z nim jest zbędna.
Mobil: Uniden PC 68 XL KNKTR & Sirio Turbo 1000 Black
Mobil: Uniden 520 PRO XL & Sirio Omega 27
Baza : Uniden PC 68 LTW KNKTR & Sirio Signal Keeper 27
161BD909 - 161CBF139

Obrazek
AntekPabianice
Posty: 6654
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Nie polecam użytkownika...

Post autor: AntekPabianice »

Panowie, każdy napisał swoje zdanie, dalsza dyskusja w tym temacie nie ma sensu. Resztę załatwiać na PW.
Czytający sami wyciągną wnioski, co może być przestrogą przed dokonaniem transakcji.
Wszelkie inwektywy pod adresem innych użytkowników będą karane zgodnie z regulaminem forum.

Dodane: temat wyczyściłem, każdy miał szansę wypowiedzi.
Następne komentarze powyższej transakcji będą nagradzane odpowiednio. :hym:
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
Awatar użytkownika
Rafi
Posty: 3844
Rejestracja: 2010-05-28, 07:48
Znak/ranga: 161CBF057 / SQ7RJQ
Lokalizacja: JO91QW

Nie polecam użytkownika...

Post autor: Rafi »

Kasztelan pisze: W końcu wpłacił na konto i otrzymał to za co zapłacił. Zdjęcia ogłądał, mógł zapytać o kolejne. Magnes oryginalny Sirio 16cm z 5 m kablem, oryginalną czarną Sirio Turbo, bat z gumką itd.
Jakoś na oryginalny komplet to nie wyglądało :-? Dolna cewka ewidentnie przemalowana.

W 100% czarna'06, ma rację, kupił zestaw oryginalny a nie w kolorach tęczy. Że się targował, ma do tego prawo. Wytykanie czy zapłacił od razu czy później - mnie to lata.

Sumując Kasztelan, zasłużył na negatywną opinię. Towar nie zgodny z opisem.

Tyle w temacie.
CRE 8900 + Densei EC 2002, Sirtel Santiago 1200 / Sirio Silver 90
Icom IC-2730 KNKTR + Diamond NR-770 R / NR-77S

Ekipa KONEKTOR
Awatar użytkownika
bad
Posty: 1051
Rejestracja: 2009-08-21, 23:07
Lokalizacja: WND

Nie polecam użytkownika...

Post autor: bad »

Obiecane podsumowanie z mojej strony.
Muszę wtrącić swoje, bo jednak nie toleruję nieuczciwego podejścia do tematów transakcji. A na podstawie tego postu być może wyciągniecie odpowiednie wnioski.
Kasztelan kupił dwie nowe anteny (Turbo 1000 Black) w styczniu tego roku. Jedną odkupiłem (de facto już dziwnym trafem bez gumki na końcu promiennika, bo ktoś otworzył opakowanie i sobie ją pożyczył, ale ten szczegół olałem). Obie anteny w wersji montażowej. Z uwagi na to, że Kasztelanowi zależało na złączu PL zakupił dolną cewkę "blue" i pomalował.

Wysłano: 21 sty 2014, o 23:48
Od: Kasztelan
Do: bad
Kasztelan pisze:Przegub już mam niebieski wprawdzie, ale pomalowałem na czarno i schnie.
Tutaj się tego wyparł, stąd konieczność rzucenia nieco prawdziwego światła na sprawę.
Niestety z premedytacją ukrył i pominął ten istotny fakt, że dolna cewka stanowiąca element anteny, nie pochodzi od oferowanej wersji Turbo Black.

Z uwagi na świadome zatajenie istotnych elementów oferty i celowe zbaczanie z tematu na jakieś durne poboczne rzeczy związane z wysyłką, zapracował na swoją opinię, którą chyba każdy z Was sobie teraz wyrobił.

PC-122 / U520XL Philippines / Yosan JC-2204 Turbo
Sirio Omega 27 / Sirio Turbo 2000 Black / Sirio Turbo 1000 Black
RF LIMITED EC-2018 TURBO
Awatar użytkownika
Olo..
Posty: 1510
Rejestracja: 2014-04-02, 19:11

Nie polecam użytkownika...

Post autor: Olo.. »

A Ciebie sumienie ruszyło?? Skoro wiedziałeś, że wałka ciśnie to czemu nie ostrzegłeś potencjalnych klientów? :roll:

A nie teraz się prujesz jak już po temacie...
Ostatnio zmieniony 2014-11-06, 21:01 przez Olo.., łącznie zmieniany 1 raz.
Mistrz ciętej riposty

Sprzedam:
JFK 2, Harry 3, Johnson 2 i wiele innych rzeczy! Pytać!!
info PW
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie i komentarze transakcji.”