INTEK M-120 PLUS, antena sirio 100cm.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
olo_r
Posty: 4214
Rejestracja: 2012-12-16, 23:05
Lokalizacja: KO02LF

Post autor: olo_r »

natrix141 pisze: To ze stać Cie na drogi sprzęt, nie znaczy że musisz krytykować te tańsze. Jak wszychcy zorientowani wiedzą najwięcej zależy od anteny, choć radio też ma znaczenie. Miałęm kilka okazji przejechać się ludźmi mającymi inne, lepsze radia i dużej różnicy nie zauwazyłem, znajomy ma Jonny II z jakąś słabą anteną i jest gorzej słychać niż w Inteku. Co prawda brakuje RFgain, jednak z dobrze ustawioną redukcją szumów radzi sobie dobrze.
Johnny II - no nie wiem, nie wiem jaka ta antena była - ANL automat daje radę w benzyniaku turbo, ASC - jest jakie jest i przy RF-GAIN lekko skręconym śmigasz i tyle. No chińczyk z logo Presidenta :shrek:

Aprpos braku RF-gain w inteku M-120. Podepnij Presidenta Harry I, Stabo 3044/3400 lub U510 XL. Warto próbować i eksperymentować bo nawet przy najlepszej antenie radio moze cię irytowac i nie docenisz zestawu. Ja akurat śmigam na mało docenianej metrowce i wiem jak dwa pierwsze radia z nia pracowały mimo braku RF-gain. Pożycz od kogoś inne radio, przekonaj się, a może ci się spodoba?? Oczywiście nie przepłacaj za U510 :shrek:

A poza tym te opinie były mi potrzebne do potwierdzenia pewnych faktów. Wiem, co chciałem wiedzieć.

Dziękuję.
Mobil: GENERAL ELECTRIC 3-5804C+Sirio CB MINI-MAG 27
http://www.cbmuseum.nl/General_Electric.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Baza: YAESU FT-857 + wire na dwóch wędkach + unun 9:1 + ATU
ODPOWIEDZ

Wróć do „Intek”