intek m 150 plus

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
phantomas
Posty: 79
Rejestracja: 2008-08-25, 17:48
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: phantomas »

W takim przedziale cenowym myślę, że lepszym rozwiązaniem będzie Lemm at 71 lub 72.
[center]Mobil: UNIDEN Pro 520 XL + SIRIO ML 145/ AS-100 / Voice Kraft VK-145
NOKIA CK-15W
ALBRECHT SWR 20
Przenośny: Sony Ericsson P1i
[/center]
luke
Posty: 1
Rejestracja: 2009-07-02, 19:54

Post autor: luke »

Witam. Ja do połowy czerwca użytkowałem U520XL, jednak awaria nastąpiła i kupiłem właśnie Inteka-m150 PLUS po namowach pana w sklepie jakie to dobre radio z "automatem", powiem tak, pierwsza trasa szumy, trzaski i przerywania, mówię może wina trakcji tramwajowej(bo tramwaje u mnie w mieście jeżdżą :D), ale jednak nie, poza miastem spisuje się równie kiepsko, głównie szumy i przerywania, niby mobile dobrze mnie słyszą, jednak Ja niezbyt, antenę mam Sirio ML-145, gość w sklepie jakoś nie chce mi tego wymienić więc muszę się pogodzić z tym ... Antenka dobra na pewno bo na kolegi radyjku dobrze śmiga, tak więc chyba warto dołożyć i kupić coś innego, no chyba, że innym mobilą dobrze się sprawuje te radyjko, u mnie na automacie kiepsko, sama regulacja jakoś ujdzie, ale rzadko kogo słychać w ogóle :)
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

luke pisze:Witam. Ja do połowy czerwca użytkowałem U520XL, jednak awaria nastąpiła i kupiłem właśnie Inteka-m150 PLUS po namowach pana w sklepie jakie to dobre radio z "automatem", powiem tak, pierwsza trasa szumy, trzaski i przerywania, mówię może wina trakcji tramwajowej(bo tramwaje u mnie w mieście jeżdżą :D), ale jednak nie, poza miastem spisuje się równie kiepsko, głównie szumy i przerywania, niby mobile dobrze mnie słyszą, jednak Ja niezbyt, antenę mam Sirio ML-145, gość w sklepie jakoś nie chce mi tego wymienić więc muszę się pogodzić z tym ... Antenka dobra na pewno bo na kolegi radyjku dobrze śmiga, tak więc chyba warto dołożyć i kupić coś innego, no chyba, że innym mobilą dobrze się sprawuje te radyjko, u mnie na automacie kiepsko, sama regulacja jakoś ujdzie, ale rzadko kogo słychać w ogóle :)
I to jest bolączka. Raz nasze przyzwyczajenie, tudzież osłuchanie ze sprzętem a po drugie że nie można tego wytestować kupując ze sklepu. Już kilka razy na forum słyszałam że sprzedawcy dopuszczali możliwość wymiany ale ja fizycznie się z tym nie spotkałam jeszcze. Może uda się Tobie taki majstersztyk?

Pozdrawiam :->
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
tete
Posty: 1
Rejestracja: 2009-09-04, 15:12

Głośnik w M-150 a zabudowa radia

Post autor: tete »

Znalazłem je w promocji na www.tespo.pl - potrzebuję radio do zabudowy. Czy polecanie je czy raczej kupić tak jak polecają w tym sklepie presidenta Johnny II (też super cena u nich) plus głośnik zewnętrzny?
Awatar użytkownika
max
Posty: 2529
Rejestracja: 2008-08-03, 11:21
Znak/ranga: 161CBF023
Lokalizacja: Oświęcim JO90OA

Post autor: max »

Intek 150 chocby na brak RF Gaina ( Funkcja przydatna w miastach ) a za radyjko presidenta znowu duzo zaplacisz za cene . Odpowiednikiem Johnnego II jest Uniden 520 i za połowe ceny. POczytaj forum i przemysl swoja decyzje jeszcze raz
Awatar użytkownika
Ace1985
Posty: 165
Rejestracja: 2009-09-15, 13:45
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: Ace1985 »

Posiadam Intek m120, co prawda antena beznadziejna, bo taka krótka magnesówka z zestawu, ale zasięg da się przeżyć, tlko ten ASC potrafi urywać rozmowy i to najbardziej wkurza, bo nawet bliskie rozmowy są wyraźne i nagle ucięte. Także lepiej nie zwracać uwagi na ten bajer. Swoją drogą, ciekawe czy uda się je wymienić.
annmax2
Posty: 1
Rejestracja: 2009-10-29, 20:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: annmax2 »

Witam!
Dla mnie intek jest, super ja co prawda nie używam M-150 lecz M-760 i znakomicie sprawdza się na terenie całej Europy a ponieważ często jeżdze w trase jestem kierowcą tira wiem co mówie. Każda firma ma swoje perełki i czarne owce. Zdecydowanie wolę Inteka ponieważ jest profesjonaly i na każdą kieszeń, każdy znajdzie coś dla siebie...

[ Dodano: 2009-10-29, 20:17 ]
Chciałem dodać, że wykryłem aferę... Radio Navia M-120, nie ma serwisu w Polsce tak jak to dużo osób piszę, posługują się nazwą Intek i odklejają jakieś nalepki tak jak zauważyłem na allegro to jest kicha... Mają serwis we Włoszech.. Pozdrawiam
Maksymilian Rammo
Awatar użytkownika
super
Posty: 77
Rejestracja: 2009-05-20, 19:49
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: super »

Dla mnie intek jest, super
Zdecydowanie popieram. :lol:
Harry III & FD 2060 + President Alaska ; Sirio Omega 27+główka PL
magneto
Posty: 6
Rejestracja: 2010-10-14, 12:47
Lokalizacja: P-ce

Post autor: magneto »

@max odpowiednikiem Johnny II jest Stabo XM3001E, Uniden 520 jest tylko podobny z wyglądu, w środku bebechy są zupełnie inne... Nawet jest filmik na YouTubie gdzie gość pokazuje jak wygląda U520, Johny II i Stabo w środku.

http://www.youtube.com/watch?v=5GUbEM-F ... r_embedded - po teście anten koleś sprawdza filtry ANL i później pokazuje różnice.
Awatar użytkownika
darelk
Posty: 1655
Rejestracja: 2009-05-24, 20:35
Lokalizacja: Ełk KO13ET

Post autor: darelk »

magneto, i tak wszędzie na płycie widnieje uniden i tak , poza tym nie na temat
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7805
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

magneto pisze:@max odpowiednikiem Johnny II jest Stabo XM3001E, Uniden 520 jest tylko podobny z wyglądu, w środku bebechy są zupełnie inne... Nawet jest filmik na YouTubie gdzie gość pokazuje jak wygląda U520, Johny II i Stabo w środku.

http://www.youtube.com/watch?v=5GUbEM-F ... r_embedded - po teście anten koleś sprawdza filtry ANL i później pokazuje różnice.
Ten test to jedna wielka kicha, o której już pisałem.

"Teraz mamy Johnnyego rozkręconego na pełną czułość" .... i załączone ASC. Wstyd robić taki test.
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
darelk
Posty: 1655
Rejestracja: 2009-05-24, 20:35
Lokalizacja: Ełk KO13ET

Post autor: darelk »

Hasan-Łódź, daj spokój ten osobnik to jaki by nie robił test to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać : http://www.youtube.com/watch?v=trwZW2CBZyY
Awatar użytkownika
HjeniuC
Posty: 1813
Rejestracja: 2009-11-24, 21:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: HjeniuC »

Hasan-Łódź pisze:.... i załączone ASC
ja tam widzę że jest wyłączone
inna sprawa że takie testy to psu w d....e wsadzić podobnie jak ten
http://www.youtube.com/watch?v=aEU4klhV4PI
YIP YIP
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7805
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

hjeniu pisze:
Hasan-Łódź pisze:.... i załączone ASC
ja tam widzę że jest wyłączone
rotfl

w tej pozycji jest włączone na 100%
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7805
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

antena 1.5 metra, gęsta zabudowa miejska, odległość 5km i zapala się czerwona lampka w johnnym? trzymajcie mnie

grunt to się dobrze ośmieszyć
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
ODPOWIEDZ

Wróć do „Intek”