Intek M-490 Plus

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

cierpliwy pisze:a wracajac do tych szumow to moze jest w sirodku jakis filtr ktorym mozna zmiejszyc choc troche szumy?
filtry oczywiście są, ale kręcenie nimi nic nie daje. probowałem tego rozwiązania.
szumy własne radia są nie do przeskoczenia.
bo to nie jest problem odbiornika, tylko procesora.
sibiradio pisze:ale domyślam się, że chodzi tutaj o przypadek ciszy, gdy radio nie odbiera żadnej stacji; z obserwacji wiem, że jest z tym różnie i jak pisze wyżej
są radia, które na pełnej czułości, w czasie gdy nic nie odbierają, po prostu dają cisze w głośniku. nie jest uch dużo, ale są. i nie wszystkie sa grogie.
Ale nawet radio które ma za czuły i trochę szumiący odbiornik powinno się "uciszyć" rf-gainem. W inteku takiej możliwości nie ma, bo szumy nie pochodza z odbiornika, tylko z konstrukcji samego radia...
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
cierpliwy
Posty: 10
Rejestracja: 2008-02-04, 11:24

Post autor: cierpliwy »

Dzieki za odpowiedzi...Słyszalem ze sa tacy ludzie a dokladniej elektronicy ktorzy potrafia odfiltrowac radyjko...Ciekawe na ile to prawda...Pozdrawiam i 73 :-)

[ Dodano: 2008-02-29, 00:01 ]
Widze ze temat wyczerpany...proponuje adminowi go zamknac.pozdrawiam
Awatar użytkownika
Skrzydło
Posty: 3066
Rejestracja: 2008-07-30, 19:15
Lokalizacja: JO91AS/ Kalisz
Kontakt:

Post autor: Skrzydło »

Mam pytanie

Mam te radio czy SQ DZIAŁA DOPIERO NA GODZ 16, (wszystko wycina na tej godzinie, zero szumów, a tak cały czas szumi)
RF Gain , jak dla mnie to wogoóe nie działa.

Pytam sie ponieważ nigdy nie miałem tego radyjka i nie wiem czy tak slabe ma filtry, czy jest zepsute.

Proszę o odpowiedzi tych co mieli te radio , a nie gdzieś słyszeli :mrgreen:
http://www.oiris.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Więcej sprzętu niż talentu ;-)





Jeżeli używam tego emota :mrgreen: nie znaczy że jestem szydercą jak również nie ma manii wyższości :-)
Cogito ergo sum
sibiradio
Posty: 95
Rejestracja: 2008-02-15, 23:58
Lokalizacja: BZ (KN09HX)

Post autor: sibiradio »

Skrzydło pisze:czy SQ DZIAŁA DOPIERO NA GODZ 16
u mnie w większości przypadków rozpoczyna działalność ok. 15-tej, ale czasami już ok. 14-tej - wcześniej raczej brak efektów (RF-na 15-tej)
Skrzydło pisze:RF Gain , jak dla mnie to wogoóe nie działa
skręcam w lewo i widać działalność :-)
"sibiradio"
pozdrawia Wszystkich! 73!
Mirek1966
Posty: 79
Rejestracja: 2009-11-19, 11:40
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Mirek1966 »

Miałem kiedyś to radyjko, ale było to już trochę temu. Nie pamiętam dokładnie od którego miejsca zaczynał dziłać SQ, ale RF na pewno działał. Generalnie byłem zadowolony z tego radyjka przynajmniej w odniesieniu do jego ceny i po przesiadce z jakiejś starej onwy. Sprzedałem je po około roku użytkowania głównie dlatego, że było trochę za duże.
Mirek
President Harry III + President Alaska w dziurce na klapie bagażnika sedana.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Intek”