TTI771+SIRIO TURBO 800 NA MAGNESIE - Problem - ogromne szumy

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

norbert
Posty: 5
Rejestracja: 2011-02-14, 10:08
Lokalizacja: katowice

Post autor: norbert »

Jarek...uważam, że TTI 550 z przyzwoitą anteną, po odpowiednim dostrojeniu działa dobrze i w zupełności wystarczy osobom, które nie szukają radia skomplikowanego, nafaszerowanego różnymi funkcjami i tym bardziej nie chcą za to słono płacić...
norbert
Posty: 5
Rejestracja: 2011-02-14, 10:08
Lokalizacja: katowice

Post autor: norbert »

Jarek...uważam, że TTI 550 z przyzwoitą anteną, po odpowiednim dostrojeniu działa dobrze i w zupełności wystarczy osobom, które nie szukają radia skomplikowanego, nafaszerowanego różnymi funkcjami i tym bardziej nie chcą za to słono płacić...pozdrawiam!
Awatar użytkownika
KiMCIO
Posty: 2442
Rejestracja: 2008-06-04, 19:22
Lokalizacja: Myślibórz

Post autor: KiMCIO »

norbert pisze:Jarek...uważam, że TTI 550 z przyzwoitą anteną, po odpowiednim dostrojeniu działa dobrze i w zupełności wystarczy osobom, które nie szukają radia skomplikowanego, nafaszerowanego różnymi funkcjami i tym bardziej nie chcą za to słono płacić...pozdrawiam!
To TTI to tylko dla masochisty, szumy mi mocno nie przeszkadzają, ale z tym radiem miałem masakrę w takim miasteczku jak moje a co dopiero jak bym wskoczył do miasta większego gdzie szumią klimy, trakcje tramwajowe itd itp.

Wybacz, ale jedynym modelem jaki bym wsadził do auta z szyldem TTI to 880/881...
Pozdrawiam
Pomagam w zakupach w Chinach.

http://ali.pub/e5dqi" onclick="window.open(this.href);return false;

Gwarantuje dobre ceny :-) Dla Kolorowych specjalne oferty!
ODPOWIEDZ

Wróć do „TTI”