problem z odbiorem w tti 880

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

pierrot4
Posty: 16
Rejestracja: 2008-10-08, 14:52

Post autor: pierrot4 »

Witajcie, czy da sie samemu w jakis sluchowo reczny sposob dostroic antene cz trzeba udac sie do profesjoinalisty,w tej czwili odbieram tylko szumy moze jest sposob aby uchwycic jakis glos :?:
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

pierrot4 pisze:Witajcie, czy da sie samemu w jakis sluchowo reczny sposob dostroic antene cz trzeba udac sie do profesjoinalisty,
Tylko ręczny sposób za pomocą SWR miarki kolego.
Nie musisz z tym isc do profesjonalisty może Ci pomóc np.kolega który ma SWR miarkę i zrobić to za darmo.
Gdzie kolego pierrot4 mieszkasz :?: :?:
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
Awatar użytkownika
Krecik
Posty: 2259
Rejestracja: 2008-06-09, 12:23
Lokalizacja: Kazimierz Biskupi
Kontakt:

Post autor: Krecik »

pierrot4 pisze:Witajcie, czy da sie samemu w jakis sluchowo reczny sposob dostroic antene cz trzeba udac sie do profesjoinalisty,w tej czwili odbieram tylko szumy moze jest sposob aby uchwycic jakis glos :?:
jakie masz radio, antenę
Na słuch to można gitarę dostroić :mrgreen:
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

krecik0001 pisze:
pierrot4 pisze:Witajcie, czy da sie samemu w jakis sluchowo reczny sposob dostroic antene cz trzeba udac sie do profesjoinalisty,w tej czwili odbieram tylko szumy moze jest sposob aby uchwycic jakis glos :?:
jakie masz radio, antenę
Na słuch to można gitarę dostroić :mrgreen:
chyba żartujesz, a jak gitarzysta-wirtuoz głuchy to co/
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
pierrot4
Posty: 16
Rejestracja: 2008-10-08, 14:52

Post autor: pierrot4 »

mieszkam Kedzierzyn Kozle radio mam tti 880 antene tti 009 , w tej chwili dostroilem recznie krecac czym sie da - jednak nie tylko da sie gitare nastroic,chodzi mi tylko o to ze po montazu byla cisza w tej chwili slysze przetestuje jadac i napisze o tym jakie odleglosci sa slyszalne i jakosc,dzieki wam za cierpliwosc jednak jak pisalem jest to dla mnie temat zupelnie na ktorym nie znam sie,pomimo duzego doswiadczenia za kierownica.Moze ktos mi napisac jakie maja byc optymalne pozycje na pokretlach i ustawienia a moze jest to zalezne od czynnikow zewnetrznych i trzeba recznie dostosowac sie do warunkow atmosf.i geograficznych. :oops:
Awatar użytkownika
Krecik
Posty: 2259
Rejestracja: 2008-06-09, 12:23
Lokalizacja: Kazimierz Biskupi
Kontakt:

Post autor: Krecik »

pierrot4
Posty: 16
Rejestracja: 2008-10-08, 14:52

Post autor: pierrot4 »

dzieki krecik przeczytalem te posty jesli chodzi o antene to zamawiam te ktora mi napisales
:up:
ODPOWIEDZ

Wróć do „TTI”