stara onwa turbo a moze TTI 880

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

krzysiekbyd
Posty: 43
Rejestracja: 2008-12-21, 08:38
Lokalizacja: Bydgoszcz

stara onwa turbo a moze TTI 880

Post autor: krzysiekbyd »

mam stara onwe turbo praktycznie niezawodna ale moze czas na zmiane :) czy nie warto ?? zmieniac na TTI 880
Andrzej_88
Posty: 388
Rejestracja: 2008-03-30, 18:21
Lokalizacja: Potok Gorny

Post autor: Andrzej_88 »

krzysiekbyd, Jestes z niej zadowolony, czy oczekujesz czegoś lepszego ? Sam sobie odpowiedz..
krzysiekbyd
Posty: 43
Rejestracja: 2008-12-21, 08:38
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: krzysiekbyd »

jestem zadowolony ale ona ma juz 11 lat :P a wiadomo technika idzie do przodu jak telefony :) i napewno sa lepsze filtry i mniejsze szumy :P
onwa mk3 + president ml145
Andrzej_88
Posty: 388
Rejestracja: 2008-03-30, 18:21
Lokalizacja: Potok Gorny

Post autor: Andrzej_88 »

No oczywiście że technika idzie do przodu, i co z tego że ma 11 lat ? Jak samochód ma 11 lat to już zmienić trzeba ;-) ? Masz może zakłócenia w aucie ? No jeśli tak, no to proboj zwalczyć, albo zmien radio. Ja mam presidenta walkera + sirio ml i zestaw się świetnie spisuje.
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

krzysiekbyd pisze:jestem zadowolony ale ona ma juz 11 lat :P a wiadomo technika idzie do przodu jak telefony :) i napewno sa lepsze filtry i mniejsze szumy :P
11 lat to dużo?

Mój GE ma 17 lat - Made in Japan - i co mam go wywalić? nie zamienię na żadne inne.
A jak pracuje - rewelacyjnie. ANL - załączony na stałe. Brak RF-Gaina, ale to nie przeszkadza. Zero zakłóceń i dalekie zasięgi.

A Onwa Turbo jest b.dobrym radiem. Jak się dobrze sprawuje to nie zmieniaj.
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
Awatar użytkownika
aixen
Posty: 915
Rejestracja: 2007-11-29, 17:40
Lokalizacja: Łódź

Post autor: aixen »

Mam Herberta I i MK3 "lekko dłubnięte". I w relacji jakość odbioru / cena to właśnie MK3 wypada lepiej. Zmienić... może warto, ale na pewno nie na TTI (miałem, niezłe radio, ale kulturą pracy nie dorównuje ani Onwie, ani mojej MK3...

Skoro jesteś zadowolony, to bym nie zmieniał. Pamiętaj, lepsze jest wrogiem dobrego :-P
Pamiętaj... prezentowane opinie stanowią tylko i wyłącznie moje zdanie na dany temat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „TTI”