Anytone AT-6666

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7783
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Anytone AT-6666

Post autor: Hasan-Łódź »

Głośnik pracuje jak w CRE 8900, czyli przyzwoicie.

Co zresztą opisałem wcześniej, ale widzę, że nikt nie czytał :mrgreen: Widocznie merytoryczne wpisy nikogo nie interesują w tym wątku - chodzi tylko o aferę koperkową jakby to hjeniu napisał.
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
Olo..
Posty: 1510
Rejestracja: 2014-04-02, 19:11

Re: Anytone AT-6666

Post autor: Olo.. »

Hasan-Łódź pisze:Głośnik pracuje jak w CRE 8900, czyli przyzwoicie.

Co zresztą opisałem wcześniej, ale widzę, że nikt nie czytał :mrgreen: Widocznie merytoryczne wpisy nikogo nie interesują w tym wątku - chodzi tylko o aferę koperkową jakby to hjeniu napisał.
Nikt nie napisał... :shrek:
Mistrz ciętej riposty

Sprzedam:
JFK 2, Harry 3, Johnson 2 i wiele innych rzeczy! Pytać!!
info PW
Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

Anytone AT-6666

Post autor: SP9 »

Ano.. Jak radio sprawuje sie w mieście - szczycie, jak radzi sobie z zakłuceniami : światła, stacje paliw....czekam na filmik.
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
Awatar użytkownika
Rych
Posty: 136
Rejestracja: 2007-12-18, 08:17
Lokalizacja: Szczecin

Anytone AT-6666

Post autor: Rych »

Ja jeszcze nie mam tego radia. Ale ma mój kolega, który niedaleko mnie mieszka i nie dawno kupił to radio. Tylko się nie drzyjcie, bo strach tu ostatno cokolwiek napisać ;-)
Nie mam zamiaru się wypowiadać na temat tego radia i innych "historyjek" z nim związanych, ale kolega namiętnie je testuje ostatnio i popełniliśmy taki krótki filmik z testu trzech mikrofonów. Jak ktoś ma trochę nie potrzebnego czasu, to może obejżeć ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=9cwW5NBg4Fc" onclick="window.open(this.href);return false;
Baza - Albrecht AE7500, Antena Sirio 2016, Mikrofon Beyerdynamic LP2
Mobil - Antek - 6666, Antena Sirio Turbo3000
Awatar użytkownika
kevak
Posty: 114
Rejestracja: 2010-04-07, 13:13
Znak/ranga: SP3OLI
Lokalizacja: Przepastne lasy nad rzeką koło Nowego Miasta N/Wartą
Kontakt:

Re: Anytone AT-6666

Post autor: kevak »

Caps pisze:kevak, to pobaw się dłużej radiem i daj recenzję. Jak radio sprawuje się w mieście?
Caps, jak spokojnie przeczytasz, to co napisałeś, to pewnie zauważyłeś, że używasz niedozwolonych w erystyce (sztuce prowadzenia sporów) metod. Nie spierasz się merytorycznie, tylko obrażasz interlekutora. Na moje stwierdzenie, że "używam radia" sugerujesz "to pobaw się dłużej radiem". Piszesz tak do człowieka, którego nie znasz z pobłażaniem, jak do 13-letniego smarkacza. Wybacz , jestem 53-letnim facetem, który w życiu podejmował i podejmuje decyzje, które wpływają na życie i sposób życia ludzi, jak też całych zespołów ludzkich, czasem także niestety o życiu. Uwierz mi, że nie przywykłem do takich impertynencji. Wystawiasz sobie niekorzystne świadectwo.
Co do moich odczuć to nie mogę "dać" recencji, tylko przedstawić swoje wrażenia. Odnośnie tego, co tak Was interesuje, to na codzień mieszkam na granicy rezerwatu i tutaj testujac radio jako bazę, z oczywistych względów nie miałem żadnych problemów z zakłóceniami. Cztery razy testowałem radio w samochodzie w Poznaniu, w godzinach szczytu, w pobliżu Dworca PKP, linii tramwajowych, szpitala. Zakłócenia ogarnąłem przy pomocy ASQ ustawionego na 2. Wystarczyło. Jednak moje odczucia nie mają żadnej wartości, gdyż by coś recenzjować trzeba opracować metodę, standaryzować wyniki, opracować metodę porównań. Nie wiem np., czy dla Ciebie Poznań jest wystarczająco dużym miastem, a może Trójmiasto lub Mexico City będą odpowiednie.
Może jestem też niewiarygodny, bo ja sprzęt po prostu użwywam, nie jestem onanistą sprzętowym.
Konkludująć, bo pewnie Cię nudzę, ale przyjmij do wiadomości, że każda opinia, każdy test, recenzja będzie którejś ze stron sporu niewiarygodna. Zwłaszcza przy takiej atmosferze, gdzie mniej ważna jest prawda obiektywna, a bardziej dokopać, obrazić przeciwnika, zagonić do narożnika.
Możesz mnie wyśmiać, wykpić, próbiwac obrazić, ale przyjmijcie Drodzy Państwo, że zachowujecie się jak na drogowej "19".
Może, gdyby trzeba by podpisać się w swoim poście imieniem i nazwiskiem, nasza dyskusja byłaby naprawdę kuituralna. Ja w każdy razie mam tę odwagę (por.stopka) .
Radia: baza -AT6666 KNKTR,AT 5555N ver.2 KNTR, mobil : Magnum One ,CRE 8900 KNKTR, JFK II KNKTR , Było kilkanaście innych, wspaniałych i takich sobie :)
Awatar użytkownika
killer
Posty: 1390
Rejestracja: 2010-12-24, 20:48
Lokalizacja: JO81KX

Anytone AT-6666

Post autor: killer »

Uja widać i uja słychać na tym filmie. Widać to po sygnale i słychać po odsłuchu.

W dosłownym tłumaczeniu nazwy tego ameteur transceivera lol, brzmi po polsku: Każdy dźwięk. Można to zrozumieć że owe urządzenie będzie odbierało wszelkie dźwięki z każdego miejsca :D
President Jackson forever
Mobile: Jackson II + Sirio Hi-Power 4000 + mikrofon seryjny
Base: Jackson 5 band + Jackson 6 band + Solarcon Imax2000 + Sadelta ME3 + Astatic 1104C + CB Master CB200 + FRQ8F1
Eksponaty: President Wilson + Tank Whip full 1/4 + President Texas (wer. 215cm)
Caps

Anytone AT-6666

Post autor: Caps »

kevak, pobaw czy poużywaj to to samo. To nie rozmowa kwalifikacyjna tylko forum, gdzie nie stosuje się zwrotu Pan / Pani.
Jak Cię uraziłem tym to sorry. Po prostu jako użytkownik tego radia jesteś w stanie dać opinie jakąkolwiek, czy to dobrą, czy złą.
Awatar użytkownika
REDWHITE
Posty: 905
Rejestracja: 2008-08-26, 12:44
Znak/ranga: Zgred/Pieniacz
Lokalizacja: Łódź

Anytone AT-6666

Post autor: REDWHITE »

strychoo pisze:Nawet jak ktoś wrzuci film to śmiem twierdzić ,że tak się go nagra by pokazać więcej zalet niż wad.

W forum TV są filmy . Różne, różniaste. http://www.cb-forum.pl/viewtopic.php?f=121&t=24667" onclick="window.open(this.href);return false;
Co prawda to była wersja przedprodukcyjna ale ogólny pogląd się już ma.
W Wersji produkcyjnej z tego co wiem poprawiono RF-Gain - rozciągnięto go , dodano kilka pozycji ASQ, oraz z tego co słyszałem od Tarnusa i Hasana został "odszumiony" w AM. Może jeszcze jakieś pierdoły o których jeszcze nie wiem .

Opisałem je również po swojemu bez zbędnych emocji i starałem się być obiektywny. To że jestem Klubowiczem a i z miasta Łodzi nie znaczy, że robię jakiś PR komukolwiek . To nie pierwsze radio i nie tylko AT, które opisuję po swojemu i nagrywam filmy .
Zawsze mogę sprawdzić dostarczone radio w elektromagnetycznej dżungli :mrgreen: i to tak bezpardonowo :-P
Ostatnio zmieniony 2014-09-14, 20:15 przez REDWHITE, łącznie zmieniany 1 raz.
Mobil: PC122/Sirio Omega 27; CRT MIKE/wilson little
Było :A18, AT Smart,Yosan Micro,AT-6666(szatan),Lafayette Atena,Herbert,ALINCO DR-135DX,Lincoln,HR-5500,Alan 87,Alan 28,Saturn 40,Ralistic TRC-482,Cobra 146 gtl,Apollo Road Blues,Yosan CB-300,MTech LIII,Uniden 520,Yosan Pro 120, Walker,Omega Farun
Awatar użytkownika
killer
Posty: 1390
Rejestracja: 2010-12-24, 20:48
Lokalizacja: JO81KX

Anytone AT-6666

Post autor: killer »

I teraz mobilki od tego posta opisują ci użytkownicy którzy mieli radio w dłoniach.
President Jackson forever
Mobile: Jackson II + Sirio Hi-Power 4000 + mikrofon seryjny
Base: Jackson 5 band + Jackson 6 band + Solarcon Imax2000 + Sadelta ME3 + Astatic 1104C + CB Master CB200 + FRQ8F1
Eksponaty: President Wilson + Tank Whip full 1/4 + President Texas (wer. 215cm)
Awatar użytkownika
Rafi
Posty: 3844
Rejestracja: 2010-05-28, 07:48
Znak/ranga: 161CBF057 / SQ7RJQ
Lokalizacja: JO91QW

Anytone AT-6666

Post autor: Rafi »

Temat zostaje zamknięty.

Nowy wątek http://www.cb-forum.pl/viewtopic.php?f= ... ead#unread" onclick="window.open(this.href);return false;
CRE 8900 + Densei EC 2002, Sirtel Santiago 1200 / Sirio Silver 90
Icom IC-2730 KNKTR + Diamond NR-770 R / NR-77S

Ekipa KONEKTOR
Zablokowany

Wróć do „AnyTone”