AnyTone APOLLO II

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
poweredge
Posty: 934
Rejestracja: 2012-05-30, 09:23
Lokalizacja: Łódź

Re: AnyTone APOLLO II

Post autor: poweredge »

Już pierwszy filmik w wersji CRT

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=B9q1NUuaypk[/youtube]
....
Awatar użytkownika
daniel e36
Posty: 140
Rejestracja: 2010-07-31, 20:34
Lokalizacja: kalisz

AnyTone APOLLO II

Post autor: daniel e36 »

Dzięki poweredge , za linka . Po gruntownym ten tegowaniu , postanowilem zamówić owe radyjko pod szyldem crt 2000. Mój znajomy sam jest ciekawy radia wiec załatwił mi w dość przyzwoitej cenie. Z tego co się dokopalem już wiem jak rozblokowac radyjko , zrobic w wersję export. Jak radio przyjdzie zdam relacje co i jak . Na tą chwilę czekam za sprzętem.
1 mobil- President George President Missouri PAN DM 432 MT i głośnik Benefon
2 mobil cobra 200 GTL DX SS 1200 KPO NM 452 filipińczyk ASTATIC ROAD DEVIL RD 104
3 mobil Alan 18 President Missouri Astatic Road Devil RD 104
paolo82
Posty: 10
Rejestracja: 2012-06-25, 12:04
Lokalizacja: Kłodko

AnyTone APOLLO II

Post autor: paolo82 »

Ktoś z kolegów używa tego radia. Jest po testach ? Co warte to radio
Bartek048
Posty: 503
Rejestracja: 2016-02-15, 20:35

AnyTone APOLLO II

Post autor: Bartek048 »

Miałem Apollo I, podobne wnętrzności i sterowanie. Super radio jeśli zależy Ci na ukrytym montażu, jeśli masz możliwość montażu normalnego radia z pokrętłami to się nie zastanawiaj. Byłem szczęśliwy gdy go kupiłem i jeszcze bardziej gdy sprzedałem. To radio tutaj w obsłudze gorsze niż Anytone Apollo I bo trzeba zerkać na radio, w I był jedynie mikrofon, o ukrytym montażu nie ma mowy,także jak dla mnie same wady i żadnych zalet
Harry 3 Konektor Green + Sirio ML-145 + Uniden ESP-20 :)

Do sprzedania Intek FSP-30 :)
paolo82
Posty: 10
Rejestracja: 2012-06-25, 12:04
Lokalizacja: Kłodko

AnyTone APOLLO II

Post autor: paolo82 »

Szukam coś małego i dyskretnego. Antenę też mam sirio micro , auto suv dość wysokie a też nie chce długiej anteny. Na dalekie trasy mam sirio turbo 2000 ostatecznie.

A jak filtry w crt 2000? Odbiór tego radia?
paolo82
Posty: 10
Rejestracja: 2012-06-25, 12:04
Lokalizacja: Kłodko

AnyTone APOLLO II

Post autor: paolo82 »

Witam
Kupiłem w dobrej cenie to radio. Model cre 2000. Wykonanie dość solidne. Wyświetlacz fakt mały ale też samo radio też małe. Coś za coś. Nowy design i mimo małego wyświetlacza radio nowoczesne. Ogólnie filtry przeciwzakuceniowe w moim przypadku oceniam na bdb. Robią robotę. Nie mam zakłóceń. Gruszka mogła by być lepszej jakości, bo nad nią. Nie popracowal i. Radio małe. O takie mi chodziło.. Rdio pracuje z sirio mini łamaną 30cm.

A co sądzicie żeby podmienić antenkę na konektor 40 cm do tego radia? Warto ? Kupił bym sam bat. Resztę mam.
Bartek048
Posty: 503
Rejestracja: 2016-02-15, 20:35

AnyTone APOLLO II

Post autor: Bartek048 »

Mini 40 to helikal więc na pewno będzie lepiej pracować od Sirio Micro natomiast pytanie czy odczujesz tą różnicę bo i tak zasięg będzie mały i tak. Jeśli sam bat to ile on kosztuje? Pare dyszek więc moim zdaniem warto przetestować na własnej skórze. Ja mam 2 sztuki Mini 40 i realny maksymalny zasięg na trasie to około 6km wyraźnych komunikatów, średnio trzeba liczyć że będzie to około 3km i mi to wystarcza.
Harry 3 Konektor Green + Sirio ML-145 + Uniden ESP-20 :)

Do sprzedania Intek FSP-30 :)
paolo82
Posty: 10
Rejestracja: 2012-06-25, 12:04
Lokalizacja: Kłodko

AnyTone APOLLO II

Post autor: paolo82 »

Właśnie to jest to. Czy warto. Jeśli helikalna antena konektor 40 niewiele wniesie w zasięg.. koszt samego bata pręta ok 80zl + wysyłką. Zależy mi na dyskretnej antenie i cb. Cel już osiągnięty, w autach nowszych brak miejsca na radia wszystko zabudowane.
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7783
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

AnyTone APOLLO II

Post autor: Hasan-Łódź »

Produkujemy już kable do programowania Apollo II / CRT 2000:
http://konektor5000.pl/index.php?p2642, ... -kabel-usb" onclick="window.open(this.href);return false;

Dla forum oczywiście rabat.
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
ODPOWIEDZ

Wróć do „AnyTone”