Mikrofon do Harry III z miękkim kablem?

Dyskusje na temat mikrofonów i ich przeróbek

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

darekas
Posty: 25
Rejestracja: 2017-01-22, 22:04

Re: Mikrofon do Harry III z miękkim kablem?

Post autor: darekas »

ed_namyslow pisze:
darekas pisze: Poszukuje tylko dobrego PROSTEGO przewodu mikrofonowego ten który mam kupiony na allegro ma bardzo słaby oplot.

Widział ktoś z Was gdzie można kupić prosty przewód mikrofonowy?
Tu masz w normalnej cenie dobry i sprawdzony przewod spokojnie starczy:
http://allegro.pl/przewod-kabel-mikrofo ... 03199.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://allegro.pl/przewod-prosty-mikrof ... 32813.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://allegro.pl/przewod-mikrofonowy-c ... 16937.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ten z konektora to chyba ze zlota ze taka cena :mrgreen:

Nie chciałem podawać konkretnie sprzedawcy ani rodzaju ale dokładnie ten przewód zakupiłem wcześniej i niestety oplot przewodu można wyjmować po kawałku.

Cena tego z Konektora też trochę zaporowa.

Także nadal poszukuje prostego przewodu mikrofonowego
Awatar użytkownika
januwojt
Posty: 2236
Rejestracja: 2010-01-20, 15:33
Znak/ranga: SQ9ORF
Lokalizacja: Trzebinia

Re: Mikrofon do Harry III z miękkim kablem?

Post autor: januwojt »

ed_namyslow pisze:kabel 10x tanszy i dziala jak powinien a twoj wpis ma sie ni jak do tego januwojt chyba ze jestes przedpotopowy jak pisesz to inna sprawa :-D
Jesteś cienki jak opłatek i do tego daremny człowieku . Nie będę z Tobą wchodził w polemikę . Przede wszystkim polecasz kable które są najgorszym badziewiem jakie świat widział . Za jakość trzeba zapłacić niestety . O moją przedpotopowość się nie martw , bo tego co moje biurko gościło Tobie się nie śniło. :musik:
Awatar użytkownika
SQ9RNU
Posty: 1210
Rejestracja: 2009-05-24, 06:41
Znak/ranga: SQ9RNU
Lokalizacja: SP9

Re: Mikrofon do Harry III z miękkim kablem?

Post autor: SQ9RNU »

januwojt pisze:
ed_namyslow pisze:kabel 10x tanszy i dziala jak powinien a twoj wpis ma sie ni jak do tego januwojt chyba ze jestes przedpotopowy jak pisesz to inna sprawa :-D
Jesteś cienki jak opłatek i do tego daremny człowieku . Nie będę z Tobą wchodził w polemikę . Przede wszystkim polecasz kable które są najgorszym badziewiem jakie świat widział . Za jakość trzeba zapłacić niestety . O moją przedpotopowość się nie martw , bo tego co moje biurko gościło Tobie się nie śniło. :musik:
:rofl: :rofl: :rofl:
-=- SQ9RNU -=-
Awatar użytkownika
cassiopeia
Posty: 6364
Rejestracja: 2011-03-26, 23:06
Znak/ranga: 161CBF081
Lokalizacja: Kalisz - najstarsze miasto w Polsce
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Mikrofon do Harry III z miękkim kablem?

Post autor: cassiopeia »

koniec przepychanek. każda następna wycieczka będzie skutkowała urlopem :!: :!: :!:
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

-.-. .- ... ... .. --- .--. . .. .-
aternx
Posty: 88
Rejestracja: 2017-08-17, 21:25

Mikrofon do Harry III z miękkim kablem?

Post autor: aternx »

:bravo: :bravo: :bravo:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mikrofony”