Przepis ??

Na tym forum można dyskutować o zagadnieniach prawnych, związanych z cb-radio

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Hummer130
Posty: 794
Rejestracja: 2011-04-14, 15:33
Lokalizacja: JO90NF / Sosnowiec

Post autor: Hummer130 »

Właśnie odbiornik i dla mnie lipa. Wolałbym opłacać moje wszystkie TRX'y niż taką jedną instytucje jak TVP czy PR bo mam wywalone na takie gwiazdy... jak widzę nagłówki w brukowcach typu: "gwiazda TVP itp" albo gala gwiazd.... tylko gdzie te gwiazdy. Masakra jakaś. Jak lubicie to płaćcie
Jesteś bardzo wiele wart jeśli walczysz ze swoimi słabościami.
Awatar użytkownika
olo_r
Posty: 4214
Rejestracja: 2012-12-16, 23:05
Lokalizacja: KO02LF

Post autor: olo_r »

Proste jak drut. Powinno być abonamentowo za pakiety jak w komercyjnych stacjach a nie płacisz za dostawcę TV/NET- taka firma płac podatki a Ty/My płacimy jeszcze abonament za TV publiczna zaznaczam czyli za 1,2, Regionalną i coś tam jeszcze - no zdzierstwo i Strasburg normalnie jak nic.
Mobil: GENERAL ELECTRIC 3-5804C+Sirio CB MINI-MAG 27
http://www.cbmuseum.nl/General_Electric.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Baza: YAESU FT-857 + wire na dwóch wędkach + unun 9:1 + ATU
Awatar użytkownika
KaeRZet
Posty: 484
Rejestracja: 2011-03-25, 17:47
Lokalizacja: USA

Post autor: KaeRZet »

:lol:
Rozjechał się temacik ... jakkolwiek by nie było... zdzierstwo...
Awatar użytkownika
artega7
Posty: 382
Rejestracja: 2012-08-31, 18:52
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: artega7 »

Jak dla mnie powinni wprowadzić płatną telewizję naziemną zamiast opłaty za samo posiadanie TV czy Radia.
I każdy by płacił tylko za co korzysta, czyli za kablówkę, tv satelitarną lub naziemną.
Mobil 1: President HARRY III by Konektor + Sirio Turbo 5000 + Uniden BC23A
Mobil 2: AnyTone SMART+ Sirio ML-145 Mag + Uniden ESP-12
Mobil 3: ALINCO DR-135-DX by Konektor + SIRIO T-3 27 + Uniden ESP-5
master2991

Post autor: master2991 »

takie pytanie, jak mam wykupiony abonament np. w Cyfrowym Polsacie to muszę jeszcze płacić państwowy abonament ?
Witek3212
Posty: 791
Rejestracja: 2010-12-27, 20:26
Lokalizacja: GDAŃSK ŻABIANKA

Post autor: Witek3212 »

Zapewniam Cię, że to co płacisz np. w Cyfrowym Polsacie nie jest abonamentem, o czym dostawcy telewizji informują.
A co do płacenia abonamentu jest on płacony od posiadanego odbiornika TV lub Radiowego.
O co więc pytasz?
BAZA:
HERBERT 1 + DENSEI 2002 tuning + FUTURA 1 5/8
MAYCOM EM-27 + M60 1/4
MOBIL:
HERBERT 1 + DENSEI 2018 JAPAN tuning + SANTIAGO 1200 W DZIURCE
RĘCZNIAK:
MAYCOM SH-27
MAYCOM AH-27
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 2227
Rejestracja: 2011-09-28, 21:53
Lokalizacja: KO02KC

Post autor: Eazy »

master2991 pisze:takie pytanie, jak mam wykupiony abonament np. w Cyfrowym Polsacie to muszę jeszcze płacić państwowy abonament ?
Tak. Państwowy abonament jest za POSIADANIE radia albo TV a nie za OGLĄDANIE państwowej TV. Inaczej rzecz biorąc jest to podatek od posiadania odbiornika. Tak, jak płaciło się podatek od posiadania psa (nie wiem, czy jeszcze się płaci. W mojej gminie nie).
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is a history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift... That's why it is called the present.
.
koszmar

Post autor: koszmar »

W TVP znów się misyjnie zrobiło...
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... SlotII3img
koszmar

Post autor: koszmar »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kącik prawny”