"Sprawy antenowe"

Na tym forum można dyskutować o zagadnieniach prawnych, związanych z cb-radio

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Deco do 3m pozwolenie od spółdzielni/wspólnoty/itp. Powyżej 3m od nadzoru/urbanistyki. Powyżej czyli całość maszt wraz z anteną.
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
Deco
Posty: 7
Rejestracja: 2010-01-11, 09:37
Lokalizacja: Police

Post autor: Deco »

Paweł Opole pisze:
Deco pisze:a oni napisali mi że dotyczy to tylko lokalu, mam pytanie czy jest jakiś artykuł który mówi że kawałek masztu jest mój, tak jak piwnica itp?
Oni tzn kto?jaki jest status organu zarządzającego?jest to wspólnota czy spółdzielnia mieszkaniowa?
spółdzielnia mieszkaniowa
Awatar użytkownika
Paweł Opole
Posty: 763
Rejestracja: 2008-01-27, 15:02
Lokalizacja: Opole JO80XQ

Post autor: Paweł Opole »

W spółdzielni mieszkaniowej takie sprawy przechodzą zdecydowanie łatwiej,mam jakieś zapisy w swoich notatkach,ale głównie jest to mniej wiecej to samo jak na początku tego tematu.W innych materiałach doczytałem sie,ze stawianie tak sprawy jak robi to spółdzielnia jest łamaniem prawa,gdyż o ile montaz urządzeń tyczy sie zamieszkiwanego lokalu tak antena jest nieodzowną częścią urządzenia nadawczo-odbiorczego jakim jest radiotelefon,w Twoim przypadku Cb radio.Jezeli masz do czynienia z betonem,który bedzie starał Ci się utrudnić życie proponuje pismo z kancelarii prawniczej,warto napisać,ze wyjdzie się na drogę sądową,zwłaszcza,ze ileś takich spraw znalzło pozytywny finał w sądzie.Wówczas też będziesz miał jasnosc co do wiedzy i kompetencji tych ludzi.
Bądź aktywny na paśmie,pamiętaj o kulturze,pomagaj innym!
President johnny II + AT 1000.
KF: Kenwood Ts 450-S+Kenwood MC-80 + dipol 2x19m + Radmor 32817/1.
UKF:Kenwood Ts 60, Icom IC 821H, Icom IC 2200H, Kenwood TM 255A + Diamond X 700H
Awatar użytkownika
Deco
Posty: 7
Rejestracja: 2010-01-11, 09:37
Lokalizacja: Police

Post autor: Deco »

dzięki już wiem co napisać pogadałem ze znajomymi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kącik prawny”