Koszulki, Polary, Czapki, Naklejki! KONKURS!

Forum klubowe dostępne dla wszystkich

Moderatorzy: cassiopeia, Francuz, Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Pyrek
Posty: 1287
Rejestracja: 2012-01-13, 17:12
Lokalizacja: masz to radio!

Post autor: Pyrek »

Robert sport to zdrowie pobiegamy trochę:P

Dobra idę robić inhalację a potem zrobić projekt. Będzie za ok pół godziny. plus minus.
Nie ma ludzi normalnych i nie normalnych są Ci którzy nie zostali przebadani i Ci który pozamykani są w zakładach.
Kenwood TS 480sat LW 41,5m
HR5500 SS1200 EC2002 i kl203p
Uniden Grant...
Awatar użytkownika
JAROCE
Posty: 1513
Rejestracja: 2010-05-06, 16:14
Lokalizacja: Sosnowiec / JO90OG

Post autor: JAROCE »

Robert Gniezno pisze: albo pomiedzy cycami by mogło być.
To mi się podoba :mrgreen:
mobil: Uniden PC-122/Santiago 1200/Motorola RSN 4001A
baza: Kenwood TS-480/Sirtel BSA-601A /New Spacelab 5λ8/Power xbox
Awatar użytkownika
ROMAN06
Posty: 953
Rejestracja: 2011-04-05, 17:40
Znak/ranga: 26GP013
Lokalizacja: HARASIUKI IO92VN

Post autor: ROMAN06 »

adikpn, Tak czytam, czytam i czytam i doszedłem do wniosku że najlepszym wyjściem będzie zrobić dwa lub trzy projekty koszulki, polówki i polary zebrać to w jedno miejsce i zrobić ankietę bo tak to nigdy nie dojdziemy każdemu co innego się podoba każdy ma inną wizję więc myślę że głosowanie powinno to rozstrzygnąć.
NAUCZYLIŚMY SIĘ LATAĆ JAK PTAKI PŁYWAĆ JAK RYBY ALE NIE POTRAFIMY ŻYĆ JAK BRACIA
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 2227
Rejestracja: 2011-09-28, 21:53
Lokalizacja: KO02KC

Post autor: Eazy »

ROMAN06 pisze:adikpn, Tak czytam, czytam i czytam i doszedłem do wniosku że najlepszym wyjściem będzie zrobić dwa lub trzy projekty koszulki, polówki i polary zebrać to w jedno miejsce i zrobić ankietę bo tak to nigdy nie dojdziemy każdemu co innego się podoba każdy ma inną wizję więc myślę że głosowanie powinno to rozstrzygnąć.
Po co komplikować życie? Później się okaże, że połowa ludzi niezadowolona bo wygrał nie ten projekt, na który głosowali...

Skoro adikpn powiedział, że mogą być dwa projekty i nie ma to wpływu na cenę to zróbmy dwa projekty i niech każdy wybierze co mu się podoba i wszyscy będą zadowoleni.

A tak znów stacimy tydzień czasu na ankietę, która niekoniecznie rozstrzygnie tą kwestię w sposób definitywny :-)
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is a history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift... That's why it is called the present.
.
Awatar użytkownika
JAROCE
Posty: 1513
Rejestracja: 2010-05-06, 16:14
Lokalizacja: Sosnowiec / JO90OG

Post autor: JAROCE »

ROMAN06, to zbieranie projektów i głosowanie wyjdzie tak jak z naklejkami , uważam że jak chłopak podjął się tematu to niech wrzuci projekt i poinformuje że tak i tak to będzie wyglądać , nikt nikogo nie zmusza do zakupu a jak się komuś spodoba to kupi.

Taka moja mała uwaga czkolwiek nic nie sugerująca.
mobil: Uniden PC-122/Santiago 1200/Motorola RSN 4001A
baza: Kenwood TS-480/Sirtel BSA-601A /New Spacelab 5λ8/Power xbox
jero

Post autor: jero »

jaroce80 pisze:ROMAN06, to zbieranie projektów i głosowanie wyjdzie tak jak z naklejkami , uważam że jak chłopak podjął się tematu to niech wrzuci projekt i poinformuje że tak i tak to będzie wyglądać , nikt nikogo nie zmusza do zakupu a jak się komuś spodoba to kupi.

Taka moja mała uwaga czkolwiek nic nie sugerująca.
Popieram.

A idzie oto by był jeden projekt by cena była niższa, a jak to sie ma do paru projektów i każdy ma inny nik, więc zniżki nie będzie. Po prostu każdy może sam zamówić i po sprawie


Wiec jeszcze czekam na ostateczny wygląd,ale i tak zamówię.Do kiedy zapisy?
Awatar użytkownika
moogoom
Posty: 65
Rejestracja: 2012-04-18, 21:14
Lokalizacja: Myślenice - małopolska

Post autor: moogoom »

Eazy pisze:Skoro adikpn powiedział, że mogą być dwa projekty i nie ma to wpływu na cenę to zróbmy dwa projekty i niech każdy wybierze co mu się podoba i wszyscy będą zadowoleni.
I ja się z tym zgadzam. Sam zdecyduję, który projekt mi się bardziej podoba. :-)
Ważne, żeby w jednym i drugim przypadku logo było takie samo. A sam wygląd może uda się porównać i ocenić na jakimś zlocie...?
Pablo

Mobilis in Mobili - Ruchome w Ruchomym.
---------------------------------------------------
VW Touran z zestawem: Uniden Pro 520 XL + SIRIO ML-145
Awatar użytkownika
ROMAN06
Posty: 953
Rejestracja: 2011-04-05, 17:40
Znak/ranga: 26GP013
Lokalizacja: HARASIUKI IO92VN

Post autor: ROMAN06 »

Eazy pisze: Skoro adikpn powiedział, że mogą być dwa projekty i nie ma to wpływu na cenę to zróbmy dwa projekty i niech każdy wybierze co mu się podoba i wszyscy będą zadowoleni.
Spoko skoro ma sam decydować to jestem jak najbardziej ZA.Skoro mogą być dwa projekty to ja poproszę dwie sztuki z imieniem [nickiem] na przodzie.
NAUCZYLIŚMY SIĘ LATAĆ JAK PTAKI PŁYWAĆ JAK RYBY ALE NIE POTRAFIMY ŻYĆ JAK BRACIA
Awatar użytkownika
KiMCIO
Posty: 2442
Rejestracja: 2008-06-04, 19:22
Lokalizacja: Myślibórz

Post autor: KiMCIO »

A tam..jeden projekt wystarczył, ten co dał jest dobry i nie ma co marudzić tylko brać.

Tyle.
Pomagam w zakupach w Chinach.

http://ali.pub/e5dqi" onclick="window.open(this.href);return false;

Gwarantuje dobre ceny :-) Dla Kolorowych specjalne oferty!
Awatar użytkownika
Jantar
Posty: 191
Rejestracja: 2011-12-21, 20:21
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna/Kraków

Post autor: Jantar »

Polówki mają mieć jedynie logo z przodu a z tyłu nic, dobrze zrozumiałem? ;-)
Mobil: Yosan PRO-120 Konektor + WA-27/AT-1200 + Densei EC-2002 Konektor + Nokia HFS-9
Awatar użytkownika
Pyrek
Posty: 1287
Rejestracja: 2012-01-13, 17:12
Lokalizacja: masz to radio!

Post autor: Pyrek »

sebek1507, dokładnie tak jak mówisz logo klubu na cycku i jazda.
Tak na polówkach jak i polarach.

Kimi krótka piłka i to mi się podoba jeden projekt i koniec.

Robiąc projekt tej koszulki sugerowałem radami forumowej starszyzny, że z chęcią założyli by koszulki na wzór tych koszulek z pierwszego klubowego spotkania (powtarzam to po raz kolejny) posłuchałem rad i oto jest.
Myślę, że w późniejszym czasie możemy zrobić rozważania na temat nowych wzorów ale to już niech organizuje ktoś inny. Mogę udostępnić kontakty wzory itd.
Tak jak napisałem do Rafiego doprowadzę do końca sprawę tego towaru
z tego powodu, że się do tego zobowiązałem i to jest sprawa honorowa.
Chciałbym dodać również, że majstrując przy wzorach rosną koszty tych ciuchów pomyślcie czy warto dać 50 czy 60 zł za koszulkę? zamawiając jeden wzór jesteśmy w stanie zrobić jakiś konkretny rabat.
Także, malkontenci niech przemyślą sprawę.
Zawsze jestem po to aby udzielić odpowiedzi na pytania i zawsze odpowiem każdą wolną chwilę tutaj spędzam wiec piszę na bieżąco wiec jeżeli ktoś mi pisze, że go olałem to sorry...

P.S. Forum to nie Agencja Towarzyska nie dogodzimy każdemu

Pozdrawiam
Adrian
Nie ma ludzi normalnych i nie normalnych są Ci którzy nie zostali przebadani i Ci który pozamykani są w zakładach.
Kenwood TS 480sat LW 41,5m
HR5500 SS1200 EC2002 i kl203p
Uniden Grant...
Awatar użytkownika
KiMCIO
Posty: 2442
Rejestracja: 2008-06-04, 19:22
Lokalizacja: Myślibórz

Post autor: KiMCIO »

Jak ktoś nie chce, nie podoba mu się, albo co innego go uwiera to niech nie bierze, albo zamówi sobie sam taki projekt jak mu się zamarzy :-)

Na prawdę - NIE MA OBOWIĄZKU zakupu tych gadżetów.
Pomagam w zakupach w Chinach.

http://ali.pub/e5dqi" onclick="window.open(this.href);return false;

Gwarantuje dobre ceny :-) Dla Kolorowych specjalne oferty!
Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

Post autor: SP9 »

mi tam wsio ryba .. byle podkoszulek był czarny a czy logo będzie na lewej piersi czy prawej lub pomiędzy ...
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
Awatar użytkownika
IRON
Posty: 299
Rejestracja: 2012-01-31, 16:34
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: IRON »

byle sie nie sprało po pierwszym praniu :-)
MOBIL:Yosan 3031 Turbo TUNING KONEKTOR (RF Gein zamiast SQ)+Sirtel Santiago 1200(dach,dziurka :) ) + K-PO 532
BAZA:INTEK HR5500,RM KL 203P,Sirio Gain Master , Densei EC 2002 tuning KONEKTOR, 2Xbox
Awatar użytkownika
Rafi
Posty: 3844
Rejestracja: 2010-05-28, 07:48
Znak/ranga: 161CBF057 / SQ7RJQ
Lokalizacja: JO91QW

Post autor: Rafi »

adikpn pisze:sebek1507, dokładnie tak jak mówisz logo klubu na cycku i jazda.
Tak na polówkach jak i polarach.
i to się nie zmieni, komu się nie podoba .......... trudno

T-shirt ........... logo forum na klacie, ewentualnie nad/pod logo nick właściciela, na plecach na karczychu nazwa strony ............. i tyle w temacie.
CRE 8900 + Densei EC 2002, Sirtel Santiago 1200 / Sirio Silver 90
Icom IC-2730 KNKTR + Diamond NR-770 R / NR-77S

Ekipa KONEKTOR
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klub - forum ogólne”