spamowanie z forum ?!

Tutaj zgłaszajcie wszystkie wasze pomysły jak i zauważone błędy na forum. Jest to też miejsce do zgłaszania postów do działu FAQ.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
KiMCIO
Posty: 2442
Rejestracja: 2008-06-04, 19:22
Lokalizacja: Myślibórz

Post autor: KiMCIO »

Rafi-Słowik pisze:2. Rejestrując się na forum, zgadzasz się na przetwarzanie danych podanych we formularzu oraz otrzymywanie treści reklamowych na adres e-mail.
I po temacie :-)

Mnie te maile nie przeszkadzają bo to były dwa maile, nic mnie to nie kosztowało, tyle co zaznacz i usuń :-) Jak forum ma na tym skorzystać to nie mam nic przeciwko, jeden taki mail na dzień może do mnie trafiać.

Pamiętajcie o regulaminie i o tym że utrzymanie tego przybytku kosztuje, a właściciel i tak dokłada do interesu, a wiedza tutaj zawarta pozwala na zaznajomienie się z tematem CB radia każdemu kto tego chce i umie czytać.

Pozdrawiam życząc więcej spokoju i zdrowego rozsądku

KiMCIO
Pomagam w zakupach w Chinach.

http://ali.pub/e5dqi" onclick="window.open(this.href);return false;

Gwarantuje dobre ceny :-) Dla Kolorowych specjalne oferty!
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

KiMCIO pisze:Mnie te maile nie przeszkadzają bo to były dwa maile, nic mnie to nie kosztowało, tyle co zaznacz i usuń :-) Jak forum ma na tym skorzystać to nie mam nic przeciwko, jeden taki mail na dzień może do mnie trafiać.

Pamiętajcie o regulaminie i o tym że utrzymanie tego przybytku kosztuje, a właściciel i tak dokłada do interesu, a wiedza tutaj zawarta pozwala na zaznajomienie się z tematem CB radia każdemu kto tego chce i umie czytać.
mądre słowa ...pomyślcie o tym zanim coś jeszcze napiszecie .
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BigMonster
Posty: 905
Rejestracja: 2010-12-06, 16:04
Lokalizacja: UK-Cheshire/PL-Lubelskie

Post autor: BigMonster »

Moze po prostu zamkniemy temat stwierdzeniem ze rezygnacja z tego forum kosztuje mniej wysilku niz pisanie postow o swoim niezadowoleniu lub utworzenie reguly spam na skrzynce mailowej.
Whenever there is any doubt, there is no doubt.
JFK II V2 + Densei 2002 + ESP-20 + KL 203P + Santiago 1200
AnyTone 5555N + Dell 18A + Uniden ESP-12 + Dipol 1/2
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

Taki meil to nie wiem kiedy sie powtórzy nie mówiąc o tym , że jeden na dzień :mrgreen:
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

Nie płaczcie.........mama kupi wam koze :mrgreen: :-P
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
luki124

Post autor: luki124 »

BigMonster pisze:Moze po prostu zamkniemy temat stwierdzeniem ze rezygnacja z tego forum kosztuje mniej wysilku niz pisanie postow o swoim niezadowoleniu lub utworzenie reguly spam na skrzynce mailowej.
Tak myślisz? Wysłałem PW z prośbą o usunięcie konta. PW zostało odebrane wczoraj koło 22:00 a do teraz nadal moje konto istnieje :evil:

PS Ja też administruję sporym forum od 4 lat i jakoś jeszcze nie miałem ani razu potrzeby wysyłania tak chamskiego i nachalnego spamu. Wystarczą dobrowolne składki, reklama itd.
Awatar użytkownika
BigMonster
Posty: 905
Rejestracja: 2010-12-06, 16:04
Lokalizacja: UK-Cheshire/PL-Lubelskie

Post autor: BigMonster »

Bo jest weekend.
Albo sa dla ciebie wyrozumiali i mysla ze ci przejdzie. Tak czy inaczej nie wciagaj mnie w ta dyskusje bo uwazam ze robisz z igly widly i bijesz piane dla samego halasu.
Jak chcesz ( i cala "liczna" rzesza innych nie zadowolonych) sie obrazic to sie obraz i zablokuj spam na skrzynce, adres forum w ruterze i pisz wszedzie jaki to hamski spam ci wysylaja. GIODO z pewnoscia sie ucieszy z twojej korespondencji.
Tylko przestancie tutaj wylewac swoje zale bo ja (i nie sadze zebym byl odosobniony) mam juz dosc czytania jak wam tu zle i coraz wiekszy mnie nerw bierze jak widze wnowych postach kolejna wypowiedz w tym temacie.
Jak mi sie nie podoba reklama na polsacie w trakcie filmu to zmieniam kanal. Wiec jak wam zle to zmiencie forum.
Narzekanie na to jak zielone sa krasnoludki siedzac w tlumie krasnoludkow jest po prostu wyciaganiem zainteresowania i trollowaniem.
Whenever there is any doubt, there is no doubt.
JFK II V2 + Densei 2002 + ESP-20 + KL 203P + Santiago 1200
AnyTone 5555N + Dell 18A + Uniden ESP-12 + Dipol 1/2
Awatar użytkownika
KiMCIO
Posty: 2442
Rejestracja: 2008-06-04, 19:22
Lokalizacja: Myślibórz

Post autor: KiMCIO »

luki124, Ja troszkę moderowałem, w sumie nadal mam uprawnienia na 2 forach. I jak jest potrzeba to się taki mailing puszcza i nikt nie płacze.

Jak Ciebie admini nie posłuchali to może ja poproszę - usuńcie z tego forum kolegę luki124, niech sobie idzie swoją drogą i nie bije więcej piany.
Pomagam w zakupach w Chinach.

http://ali.pub/e5dqi" onclick="window.open(this.href);return false;

Gwarantuje dobre ceny :-) Dla Kolorowych specjalne oferty!
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

KiMCIO, dla Ciebie zawsze. ;-)
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
CinekC
Posty: 87
Rejestracja: 2009-02-16, 20:30
Lokalizacja: .....
Kontakt:

Post autor: CinekC »

No dostałem, aż sztuk dwa i w pełni rozumiem potrzebę mailingu :mrgreen:
Awatar użytkownika
sq7nna
Posty: 37
Rejestracja: 2011-02-13, 17:11
Lokalizacja: Litzmannstadt
Kontakt:

Post autor: sq7nna »

luki124 pisze: Wystarczą dobrowolne składki, reklama itd.
Składki w dzisiejszych czasach funkcjonują tylko w większych stowarzyszeniach i to najlepiej OPP. Inaczej ludzie domagają się czegoś w zamian. Wiem bo razem z kolegą prowadzę klub łączności L.O.K. SP7KQL. A taki niby "Spam" na e-mail nikomu nie szkodzi, a daje zyski. Ja tutaj nie widzę problemu bo niektórzy po prostu żyją narzekaniem na rzeczywistość. Phi! :-/ Olać ich :mrgreen:
Yaesu FT-450 + FT897D +FT757GX + Diamond CP-6 + Diamond X-200N + Dipole na 14,
Yaesu FT-470, VX-8DE
Awatar użytkownika
KiMCIO
Posty: 2442
Rejestracja: 2008-06-04, 19:22
Lokalizacja: Myślibórz

Post autor: KiMCIO »

sq7nna pisze:A taki niby "Spam" na e-mail nikomu nie szkodzi, a daje zyski. Ja tutaj nie widzę problemu bo niektórzy po prostu żyją narzekaniem na rzeczywistość. Phi! :-/ Olać ich :mrgreen:
Dobrze gada - wódki mu nalać :-D
Pomagam w zakupach w Chinach.

http://ali.pub/e5dqi" onclick="window.open(this.href);return false;

Gwarantuje dobre ceny :-) Dla Kolorowych specjalne oferty!
Awatar użytkownika
sq7nna
Posty: 37
Rejestracja: 2011-02-13, 17:11
Lokalizacja: Litzmannstadt
Kontakt:

Post autor: sq7nna »

KiMCIO pisze:
sq7nna pisze:A taki niby "Spam" na e-mail nikomu nie szkodzi, a daje zyski. Ja tutaj nie widzę problemu bo niektórzy po prostu żyją narzekaniem na rzeczywistość. Phi! :-/ Olać ich :mrgreen:
Dobrze gada - wódki mu nalać :-D
Gdzieś już to słyszałem hihihi :shock: :mrgreen:
Yaesu FT-450 + FT897D +FT757GX + Diamond CP-6 + Diamond X-200N + Dipole na 14,
Yaesu FT-470, VX-8DE
Awatar użytkownika
kopernik
Posty: 36
Rejestracja: 2008-09-15, 23:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: kopernik »

pozwolę sobie zabrać głos w dyskusji :)
na forum 161 gtw z kosztami utrzymania serwera i domeny poradziliśmy bardzo prosto: członkowie klubu obowiązkowo składają się raz na rok po 10zł, userzy natomiast dobrowolna wpłata w dowolnej wysokości. przyozdobienie awatara klubowym szlaczkiem niech nie będzie tylko wyróżnieniem, ale i pewnym obowiązkiem w utrzymanie działalności stronki.
161CBC002 kopernik op.mariusz
mobil:ranger 2950,zetagi 300,turbo 5000,cb-compact
baza:alan 560,k 375,ab 300,sirtel 5/8 gp 16, cb-compact
QTH N 53°04'83''47 E 23°03'58''64 134,7m+31,7m npm = czubek anteny
Awatar użytkownika
LOHEN
Posty: 1970
Rejestracja: 2009-11-21, 16:55
Lokalizacja: DX London
Kontakt:

Post autor: LOHEN »

kopernik, dobrze prawisz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie, propozycje i błędy”