Tapatalk

Tutaj zgłaszajcie wszystkie wasze pomysły jak i zauważone błędy na forum. Jest to też miejsce do zgłaszania postów do działu FAQ.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

mig25
Posty: 290
Rejestracja: 2011-05-21, 09:29
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: mig25 »

No i co z tym Tapatalk ?
To ostatnie moje forum , edo ktorego potrzebuje przegladarki....
PrzemekEL
Posty: 1
Rejestracja: 2013-10-26, 14:45
Lokalizacja: Łódż

Post autor: PrzemekEL »

To i ja dopiszę się do oczekujących na wdrożenie tapatlk.
Wygoda obsługi na smartfonach zdecydowanie wyższa niż przez jakakolwiek przeglądarkę.
Awatar użytkownika
KiMCIO
Posty: 2442
Rejestracja: 2008-06-04, 19:22
Lokalizacja: Myślibórz

Post autor: KiMCIO »

mam smartfona i jakoś nie używam tapatalk i żyję, więc nie wiem co wam to tak do życia potrzebne, obsługa tego forum przez chroma na komórce jest przecież tak samo wygodna jak na kompie, no może poza polskimi znakami - tutaj komputer jednak wygrywa.
Pomagam w zakupach w Chinach.

http://ali.pub/e5dqi" onclick="window.open(this.href);return false;

Gwarantuje dobre ceny :-) Dla Kolorowych specjalne oferty!
AntekPabianice
Posty: 6654
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: AntekPabianice »

KiMCIO pisze:obsługa tego forum przez chroma na komórce jest przecież tak samo wygodna jak na kompie, no może poza polskimi znakami - tutaj komputer jednak wygrywa.
I cytowanie kilku postów w jednym też jest trochę upierdliwe :mrgreen:
Generalnie mnie brak tapatalk nie przeszkadza. Nie mam problemów na "smarkfonie" i wcześniej na zwykłej komórce na javie też nie miałem.
Pozdrawiam
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
Awatar użytkownika
Ferbus
Posty: 6215
Rejestracja: 2010-05-02, 11:43
Znak/ranga: 161CBF096
Lokalizacja: KO02LH

Post autor: Ferbus »

Ostatnio korzystam z Samsunga Wave... Opera mini na tym telefonie taką żeźnię robi z forum, że szkoda gadać :-P
Saab 9-3 SC: Johnny III ASC + CTE Alan SL / President Ohio na relingu + Motorola RSN 4001a
Astra H: Uniden 520 + Sirio AS100
W zapasie: 2m drutu by RM Italy, Midland ML-145, Lemm AT71, Lemm AT1500, SS600, Pirat.
Awatar użytkownika
reed
Posty: 49
Rejestracja: 2013-09-21, 07:07
Lokalizacja: SH

Post autor: reed »

Warto sprawdzić jak w ogóle wygląda forum i jego użytkowanie na Tapatalku. Dopiero wtedy można docenić zalety tej aplikacji.
Żadna przeglądarka nie zapewnia takiego komfortu. (a na BADA, to w ogóle masakracja jest :mrgreen: )
DNT Strato Plus + Sirio AS100 Mag
DNT Cockpit + Little Will
mig25
Posty: 290
Rejestracja: 2011-05-21, 09:29
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: mig25 »

Tez bylem sceptyczny , mowilem , ze tablet z dotykiem nigdy nie dorowna standardowemu kompowi z myszka.... ale czasy sie zmieniaja ;)
Awatar użytkownika
drail
Posty: 280
Rejestracja: 2011-11-02, 22:23
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: drail »

Za tapatalk trzeba zapłacić :evill:
Jak coś jest do wszystkiego, jest do niczego.
Awatar użytkownika
reed
Posty: 49
Rejestracja: 2013-09-21, 07:07
Lokalizacja: SH

Post autor: reed »

drail pisze:Za tapatalk trzeba zapłacić :evill:
Tak, to dość astronomiczne kwoty są. No i obowiązek kupowania też odstrasza :mrgreen:
DNT Strato Plus + Sirio AS100 Mag
DNT Cockpit + Little Will
vedel
Posty: 78
Rejestracja: 2013-05-10, 09:37
Lokalizacja: KO04VB / Giżycko

Post autor: vedel »

Na skrypcie phpBB by Przemo nie da rady zainstalować tapatalka, już Hasan wcześniej o tym pisał.
Mobil: SIRIO TURBO 5000 PL (dziurka) + CRE 8900 + DENSEI EC-2002 (t.KONEKTOR) + głośnik
Rezerwa: Alan 109 + DENSEI EC-2002 (t.KONEKTOR) + SIRIO TURBO 2000
Archiwum: Yosan JC-2204 + Sunker Elite CB 115
Awatar użytkownika
Shah
Posty: 619
Rejestracja: 2013-11-26, 15:25
Znak/ranga: 161CBF141
Lokalizacja: Sandomierz

Post autor: Shah »

vedel pisze:Na skrypcie phpBB by Przemo nie da rady zainstalować tapatalka, już Hasan wcześniej o tym pisał.
Szkoda. Mi Tapatalka też brakuje :(
Awatar użytkownika
mrc
Posty: 472
Rejestracja: 2012-11-22, 10:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: mrc »

skrypt by przemo był tworzony jak królowała nokia 3310 i nikt nie myślałem o urządzeniach mobilnych ba nawet o internecie w nich. Jest to bardzo stara wersja phpBB i nie da rady zrobić TT, już nawet na forum tej specyfikacji nie raz pisali użytkownicy na ten temat.
Harry III ASC + SIRIO ML 145/SIRIO OMEGA 27
Jeździłem z: alan 48 plus multi, Uniden 520, Johnny II, Harry II, Johnny I, Yosan PRO-120, Yosan Turbo, Johnny III
Awatar użytkownika
elmo
Posty: 16
Rejestracja: 2010-11-13, 11:28
Lokalizacja: Wieliczka, Kielce

Post autor: elmo »

mrc pisze:"skrypt by przemo był tworzony jak królowała nokia 3310 i nikt nie myślałem o urządzeniach mobilnych ba nawet o internecie w nich."
Tylko pytanie, czy tak ma pozostać na wieki?

Byłem sceptycznie nastawiony do Taptalk, ale po sprawdzeniu uważam, że to jest super rozwiązanie. Jestem zarejestrowany na wielu forach i taptalk naprawdę ułatwia korzystanie z nich.
Naprawdę warto by było nad tym pomyśleć zwłaszcza że pytanie/prośba nie jest tylko jednej osoby ;)
Yosan Pro 120 & Sirio ML145
---------------------
fUCK tHE sYSTEM
pid_lodz
Posty: 18
Rejestracja: 2014-02-05, 20:53
Lokalizacja: Łódź

Post autor: pid_lodz »

szkoda, mnie Tapatalka również brakuje :(
na swoim forum mam, ale to IPB
Awatar użytkownika
mrc
Posty: 472
Rejestracja: 2012-11-22, 10:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: mrc »

elmo pisze:Tylko pytanie, czy tak ma pozostać na wieki?
Kolego wszystko na to wskazuje, jeżeli miał by powstać taki skrypt już dawno by powstał, gdyż wiele osób dopytywało się o niego na stronie tejże modyfikacji. Na phpBB3 jest to dostępne.
Aby uruchomić takie rozwiązanie trzeba zmienić silnik forum na inne, wiąże się to z przeniesieniem całej bazy danych, wgrywaniem pluginów itp... Nie wydaje mi się aby nasza administracja chciała się w to bawić :-(

Już od 2010 roku użytkownicy wspominali o TT na forum tej modyfikacji.
Do dziś cisza... Oto temat
http://przemo.org/phpBB2/forum/viewtopi ... sc&start=0
Harry III ASC + SIRIO ML 145/SIRIO OMEGA 27
Jeździłem z: alan 48 plus multi, Uniden 520, Johnny II, Harry II, Johnny I, Yosan PRO-120, Yosan Turbo, Johnny III
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie, propozycje i błędy”