Propozycje aut do 30tys

Wszystko na temat autek i nietylko.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Pyrek
Posty: 1287
Rejestracja: 2012-01-13, 17:12
Lokalizacja: masz to radio!

Post autor: Pyrek »

vw phateon
Nie ma ludzi normalnych i nie normalnych są Ci którzy nie zostali przebadani i Ci który pozamykani są w zakładach.
Kenwood TS 480sat LW 41,5m
HR5500 SS1200 EC2002 i kl203p
Uniden Grant...
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 2227
Rejestracja: 2011-09-28, 21:53
Lokalizacja: KO02KC

Post autor: Eazy »

Jak będzie czas to może i się wybiorę do 'gebelsów' :-) Zwłaszcza, że mam się ew. gdzie zatrzymać.

Phaeton fajne auto ale na palcach jednej ręki policzyć egzemplarze w tym przedziale cenowym :-|
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is a history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift... That's why it is called the present.
.
Awatar użytkownika
januwojt
Posty: 2236
Rejestracja: 2010-01-20, 15:33
Znak/ranga: SQ9ORF
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: januwojt »

Pyrek pisze:vw phateon
W tym budżecie będzie styrany , a elektroniki ma tyle w sobie co ośrodek NASA .
Jak coś padnie rączki do bozi . Kolega z pracy w zeszłym roku kupił (nie wiem jaki rocznik) 5.0 V10 TDI i wrócił z nad morza lawetą . Mimo wydania sporych sum , auto jeszcze nie jest na tyle naprawione (choć na chodzie) , aby nadawało się na sprzedaż. I to tylko elektronika , nie wiem dokładnie co , bo przestał już opowiadać . Różnych komputerów i procesorów jak na ruskim .... wszy . Mechanicznie i blacharsko super , komfort nie ma sobie równych , ale jak się elektronika zacznie sypać to wór bez dna .
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7817
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

Coś jest w tych autach klasy premium >2000. Np. wentylator klimatyzacji + sterownik do A6 C6 - brak zamiennika - 2000 netto :mrgreen:
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
januwojt
Posty: 2236
Rejestracja: 2010-01-20, 15:33
Znak/ranga: SQ9ORF
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: januwojt »

Hasan-Łódź pisze:Coś jest w tych autach klasy premium >2000. Np. wentylator klimatyzacji + sterownik do A6 C6 - brak zamiennika - 2000 netto :mrgreen:
Co jest ?? Polityka koncernów , auto nabite elektroniką i technologią , ale zrobioną po najniższych kosztach , z bardzo krótkim okresem testów i prób , o ile w ogóle jakieś próby i testy robią oprócz testów zawieszeń i hamulców. Poza tym teraz koncerny w fazie projektów wyliczają żywotność nie tylko samochodu , ale jego poszczególnych elementów , dając utrzymanie dostawcom części i serwisom .
Awatar użytkownika
Shadow Knight
Posty: 78
Rejestracja: 2012-08-08, 20:40
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Shadow Knight »

Upolowałem coś takiego: http://allegro.pl/nie-samowite-nowy-fia ... 22044.html

To naprawisz młotkiem, śrubokrętem i kawałkiem drutu, a elektroniki brak ;)
Awatar użytkownika
januwojt
Posty: 2236
Rejestracja: 2010-01-20, 15:33
Znak/ranga: SQ9ORF
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: januwojt »

Shadow Knight pisze:Upolowałem coś takiego: http://allegro.pl/nie-samowite-nowy-fia ... 22044.html

To naprawisz młotkiem, śrubokrętem i kawałkiem drutu, a elektroniki brak ;)
Śliczny :shock:
Awatar użytkownika
Shadow Knight
Posty: 78
Rejestracja: 2012-08-08, 20:40
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Shadow Knight »

Kawał stali + brak elektroniki. Co więcej potrzeba do genialnie działającego CB?
Awatar użytkownika
balbi
Posty: 409
Rejestracja: 2010-03-16, 11:11
Lokalizacja: Podgorzyn/Wlen

Post autor: balbi »

Ezz moze chcesz Citroena C4 Coupe :mrgreen:
BAŁBI-161CBF076
CITROEN C4 GP 2.0HDI
PRESIDENT HERBER I+ALBRECHT NM500E+SIRIO TURBO 2000 BLACK
Byl Walker,Uniden Pro 520XL
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

pasek888 pisze:Avensis kombi z 2003 roku, silnik 1.8 benz. spalił dziś w trasie 4.5L/100km.
to coś dużo bo mówia że pali 3.5 ... moje 2.0 potrafi i 16 łyknąć jak się porządnie gniecie.
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
Awatar użytkownika
kubaopp
Posty: 4917
Rejestracja: 2012-04-02, 17:14
Lokalizacja: LN32DW Benoy-Vedeno
Kontakt:

Post autor: kubaopp »

ML145 +DNT Strato FM
Awatar użytkownika
pasek888
Posty: 1454
Rejestracja: 2009-11-27, 20:22
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: pasek888 »

domino.pl pisze:to coś dużo bo mówia że pali 3.5 ... moje 2.0 potrafi i 16 łyknąć jak się porządnie gniecie.
Domino, nie żartuję, poważnie :) Ja jak teraz kupię 2.0 v6, to łyknie...
Johnny 3 + WA-27 / Albrecht AE 2990 AFS + Hyflex
Awatar użytkownika
corey8
Posty: 29
Rejestracja: 2011-08-11, 21:29
Lokalizacja: Ruda Śl

Post autor: corey8 »

A może Skoda Octavia 2 w wersji kombi :-) samochód bez wodotrysków, solidny - szczególnie przyjemnie się jeździ z silnikiem 1.8TSI 160KM
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 2227
Rejestracja: 2011-09-28, 21:53
Lokalizacja: KO02KC

Post autor: Eazy »

125p piękny :-) Ale z tego co wiem to siejuch jak jasna cholera :-P Podobno sieje instalacja wysokiego napięcia (zapłonowa) :shrek: Nie potrzeba więc elektroniki, żeby siało po CB :shrek: Elektryka czasami wystarcza :-P Taki egzemplarz, jak ten z ogłoszenia, to tylko na niedzielne przejażdżki ;-)

Citroen, Peugeot, Renault, Fiat raczej odpadają. Nie mam zaufania do aut z Francji i Włoch. Jedzenie mają super ale w głowie mam nadal 'obrazki z przeszłości' dotyczące tych aut :-) Fakt, że zapewne wiele się zmieniło (mam nadzieję, że na lepsze) ale jakoś nie mogę się przemóc. Z tych wszystkich to jeszcze tylko Peugeot jako tako do mnie przemawia. Chociaż z drugiej strony mój tato jeździ Berlingo (od nowości - model już z tymi dużymi lampami) i przez 7, cz 8 lat nie miał nigdy takiej awarii, żeby o własnych siłach auto do domu nie wróciło (1,9D - zwykły, bez turbo, nie HDI). Jedyne co się posypało to sprzęgło ale to wynika bardziej z eksploatacji, niż wady fabrycznej. Przypuszczam jednak, że gdyby nie wziął tego 'muła' (bo z tym silnikiem demon prędkości to nie jest) i zdecydował się na HDI to sytuacja mogłaby wyglądać z goła inaczej :-)

Skodę też biorę pod uwagę. Tylko można już ładną Superb kupić w tym przedziale cenowym. Fakt, że sedan ale komfort trochę większy. W tym wypadku pewnie 1,9TDI tylko masa z tych aut ganiała w firmach i ma kręcone liczniki (nikt nie kupuje diesla do niedzielnych wycieczek do kościoła).

No i oczywiście nadal mocno brany pod uwagę jest Jeep :-) Np. ten: http://otomoto.pl/jeep-grand-cherokee-o ... 46083.html
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is a history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift... That's why it is called the present.
.
Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

Post autor: SP9 »

http://otomoto.pl/mercedes-benz-s-420-s ... 52607.html :mrgreen: benzynka ... ale troszkę duża ale gaz dobrze przyjmie ....
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
ODPOWIEDZ

Wróć do „Motoryzacja.”