dobry silnik diesla

Wszystko na temat autek i nietylko.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

PanMloteczek
Posty: 311
Rejestracja: 2011-11-10, 02:41
Lokalizacja: UK

Post autor: PanMloteczek »

Rzniesz szpeca a wymieniasz sff i ruville jako dobre firmy??? A wiesz kim oni sa? Znasz firme topran? Tak samo dzialaja czyli kupuja, pakuja w swoje paczki i nie ma produktow ich produkcji tak naprawde.

A kto powiedzial ze za 2,5 biore mniej niz za 1.9tdi? Biore tyle samo za kazdy silnik wzdluzny. NIe ma to wielkiego znaczenia czy zakladasz rozrzad na 3 czy na 5 kolek po drodze. Zasada zakladania, regulacji i czas pracy jest taki sam. I nie zawsze ludzie rzycza sobie wymiane pompy i plynu. Niektorzy wierza w zasade co 2 rozrzad pompa wody, ale wtedy jest jasne ze jak zacznie cieknac to nie moja wina.

A dla ciebie nie ma sprawy cena skacze do 400 funtow + czesci-zadowolony?

Dlaczego masz mi za zle ze robie tak tanio? A ile mam policzyc za 2h roboty kiedy klient zostawia mi auto kolo 14 a odbiera kolo 16-17? 350f jak w angielskim warsztacie? No i wlasnie te angielskie warsztaty rzna mistrzow fachu i klientow nie maja. To samo z budowlanka(moja praca glowna), ja klade plytki w lazience i robie zabudowe za 700F (5 dni roboty) a angol za 1600 i 2 tygodnie siedzi. Pozniej po angolu jede robic poprawki :lol:

Czyli wg ciebie za drogo, zle, za tanio zle, to nie rob i jezdzij bez naprawiania i wymian to nie bedzie cie glowa bolec od tego szalu cen :mrgreen: no bo to mi tylko jako recepta przychodzi do glowy dla ciebie.

Kazdy polak jaki robi auta w pl (z tych co znam) po godzinach robi rozrzady w grzaicach 100F +czesci wiec nie grzesze w zaden sposob.

Tylko co ta gadka wnos do tematu?
Bo moc to trzeba miec, a nie tylko o niej mowic;)
Awatar użytkownika
kj9120
Posty: 392
Rejestracja: 2010-11-30, 23:37
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kj9120 »

wnosi to do tego ze jestes budowlancem i mechanikiem i uwazasz ze wszystko robisz swietnie...a jak twierdzisz ze topran to swietna firma to zyj w tym przeswiadczeniu dalej :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2012-01-14, 11:35 przez kj9120, łącznie zmieniany 1 raz.
MAGNUM S-9 + RF Limited CR577 + SIRTEL SANTIAGO 1200 + NOKIA SP-3
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 2227
Rejestracja: 2011-09-28, 21:53
Lokalizacja: KO02KC

Post autor: Eazy »

kj9120 - daj spokój, on i tak wie wszystko lepiej :lol: Mechanika, elektronika, budolwanka, prawo... Nie pogadasz ;-)
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is a history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift... That's why it is called the present.
.
Awatar użytkownika
kj9120
Posty: 392
Rejestracja: 2010-11-30, 23:37
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kj9120 »

Eazy pisze:kj9120 - daj spokój, on i tak wie wszystko lepiej :lol: Mechanika, elektronika, budolwanka, prawo... Nie pogadasz ;-)
no nie pogadasz wcale :hopla: ale na forum potrzebni sa spece...
MAGNUM S-9 + RF Limited CR577 + SIRTEL SANTIAGO 1200 + NOKIA SP-3
PanMloteczek
Posty: 311
Rejestracja: 2011-11-10, 02:41
Lokalizacja: UK

Post autor: PanMloteczek »

kj9120 pisze:wnosi to do tego ze jestes budowlancem i mechanikiem i uwazasz ze wszystko robisz swietnie...a jak twierdzisz ze topran to swietna firma to zyj w tym przeswiadczeniu dalej :mrgreen:
A ja powiedzialem ze topran to swietna firma?? Pokaz gdzie, zacytuj prosze albo zacznij czytac zanim odpiszesz.
Topran, ruwill i skf to firmy pakujace ktore kupuja przeceniane i promocyjne towary. INA, MPA i conti tech to firmy robiace wlasne produkty i takich tez uzywam chyba ze klient ma swoje czesci to jego wola co chce wstawiac do swojego auta.
Bo moc to trzeba miec, a nie tylko o niej mowic;)
Awatar użytkownika
Piter1303
Posty: 533
Rejestracja: 2009-11-22, 15:00
Lokalizacja: ZCH / FG J073QE
Kontakt:

Post autor: Piter1303 »

daj spokój, on i tak wie wszystko lepiej Mechanika, elektronika, budolwanka, prawo... Nie pogadasz
kolejny cb-majster od wszystkich dziedzin :mrgreen: ;-)
PanMloteczek
Posty: 311
Rejestracja: 2011-11-10, 02:41
Lokalizacja: UK

Post autor: PanMloteczek »

Eazy pisze:kj9120 - daj spokój, on i tak wie wszystko lepiej :lol: Mechanika, elektronika, budolwanka, prawo... Nie pogadasz ;-)
No widzisz tak wyszlo. Zawod wyuczony elektronik ze specializacja elektroakustyka, ojciec calez ycie budowlaniec z wyksztalcenia mechanik i miloscnik motoryzacji, zona pracownik urzadu i policji. Tak wiec przez przypadek wyszlo ze przy ojcu sie uczylem budowlanki i mechaniki, a od zony co raz podslucham jakichs modrosci prawnych jak pracuje z domu i nawija przez telefon.

A zeby bylo smiesznie to jezdze wyczynowo na rowerze gurskim (down hill) i sklejam modele.

Uwazasz to za cos dziwnego? Nie kazdy jak widzisz jest monotematyczny, niektorzy staraja sie rozwijac.

A jak narazie z budowlanki i mechaniki zyje wiec chyba cos tam o tym wiem bo robie dla siebie a nie u kogos ;-)
Bo moc to trzeba miec, a nie tylko o niej mowic;)
Awatar użytkownika
BigMonster
Posty: 905
Rejestracja: 2010-12-06, 16:04
Lokalizacja: UK-Cheshire/PL-Lubelskie

Post autor: BigMonster »

Piter1303 pisze: kolejny cb-majster od wszystkich dziedzin :mrgreen: ;-)
Nie od gramatyki ani od uprzejmosci...
Whenever there is any doubt, there is no doubt.
JFK II V2 + Densei 2002 + ESP-20 + KL 203P + Santiago 1200
AnyTone 5555N + Dell 18A + Uniden ESP-12 + Dipol 1/2
Awatar użytkownika
kj9120
Posty: 392
Rejestracja: 2010-11-30, 23:37
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kj9120 »

topran -pakuje to co wpadnie
ruville - pakuje skf albo swoje czesci
a skf tylko swoje czesci

dam Ci numer do znajomego co prowadzi sklep z czesciami od jakiegos czasu to moze Ci to przetlumaczy...dla mnie koniec :mrgreen:
MAGNUM S-9 + RF Limited CR577 + SIRTEL SANTIAGO 1200 + NOKIA SP-3
PanMloteczek
Posty: 311
Rejestracja: 2011-11-10, 02:41
Lokalizacja: UK

Post autor: PanMloteczek »

Piter1303 pisze:
daj spokój, on i tak wie wszystko lepiej Mechanika, elektronika, budolwanka, prawo... Nie pogadasz
kolejny cb-majster od wszystkich dziedzin :mrgreen: ;-)
Akurat jesli chodzi o cb to mialem nadzieje ze to wy jestescie specami, ale powoli powatpiewam bo kochacie zbaczac z tematu i sie wyklucac.
Bo moc to trzeba miec, a nie tylko o niej mowic;)
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 2227
Rejestracja: 2011-09-28, 21:53
Lokalizacja: KO02KC

Post autor: Eazy »

Dobra - pozostawię to bez komentarza bo szkoda klawiatury :-)
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is a history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift... That's why it is called the present.
.
PanMloteczek
Posty: 311
Rejestracja: 2011-11-10, 02:41
Lokalizacja: UK

Post autor: PanMloteczek »

kj9120 pisze:topran -pakuje to co wpadnie
ruville - pakuje skf albo swoje czesci
a skf tylko swoje czesci

dam Ci numer do znajomego co prowadzi sklep z czesciami od jakiegos czasu to moze Ci to przetlumaczy...dla mnie koniec :mrgreen:
Wierz taki znajomy znajomego uczyl mnie w pl ze ATE to najlepsze heble bo takie jak na tasmie a ja wciaz bede sie upieral ze jednak EBC.

W uk niestety nie raz znalazlem rozne czesci w ruville i skf tak wiec swoje wiem. Na tamten rok ponad 50 napraw zrobilem i wymian wiec pare razy w sklepie bylem i sie naogladalem tego.

[ Dodano: 2012-01-14, 11:47 ]
Eazy pisze:Dobra - pozostawię to bez komentarza bo szkoda klawiatury :-)
No i to najlepsze rozwiazanie bo oczekiwalem (nie w tym temacie) info a dostalem gadki poc i na co, a dlaczego... szkoda ze nie ma odpowiedzi jak na elektrodzie ''powiedz ile na to masz to powiemy ci co mozesz'' kiedy pytanie jest np jaki telewizor do kina domowego, bez podania kryterium cenowego.

Przy takich odpowiedziach instytucja przestaje miec racje bytu, puzniej zaczynaja sie juz tylko odpowiedzi szukajka i tp.
Bo moc to trzeba miec, a nie tylko o niej mowic;)
Awatar użytkownika
kj9120
Posty: 392
Rejestracja: 2010-11-30, 23:37
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kj9120 »

hłopie a widzisz roznice w cenie miedzy ate a EBC?? no jak na moje oko to za ebc zaplacisz dwa razy wiecej...
MAGNUM S-9 + RF Limited CR577 + SIRTEL SANTIAGO 1200 + NOKIA SP-3
Awatar użytkownika
Kilobajt
Posty: 476
Rejestracja: 2010-01-11, 22:43
Lokalizacja: Opole

Post autor: Kilobajt »

PanMloteczek, Ty naprawdę nie wiesz kiedy przestać...

Zapoznaj się z tym...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Grupa_dyskusyjna

http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

http://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_dyskusyjne

Potem z tym...

viewtopic.php?t=9765

A na koniec To Ci polecę...

"...Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść..."
Ostatnio zmieniony 2012-01-14, 11:55 przez Kilobajt, łącznie zmieniany 2 razy.
PanMloteczek
Posty: 311
Rejestracja: 2011-11-10, 02:41
Lokalizacja: UK

Post autor: PanMloteczek »

A to nie ma znaczenie, liczy sie fakt ze ATE to nie jest najlepsze co moze byc tylko najlepsze co moze pan sprzedawca zkrecic, ale tego to juz nie powiedzial....

[ Dodano: 2012-01-14, 11:49 ]
Kilobajt pisze:PanMloteczek, Ty naprawdę nie wiesz kiedy przestać...

Zapoznaj się z tym...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_dyskusyjne

Potem z tym...

viewtopic.php?t=9765

A na koniec To Ci polecę...

"...Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść..."
No tak bo z klubowiczami sie nie dyskutuje, oni maja zawsze racje, zapomnialem.

[ Dodano: 2012-01-14, 11:50 ]
kj9120 pisze:hłopie
:lol: pomsta do nieba...
Bo moc to trzeba miec, a nie tylko o niej mowic;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Motoryzacja.”