Odkurzacz samochodowy

Wszystko na temat autek i nietylko.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

MarianP.

Odkurzacz samochodowy

Post autor: MarianP. »

Witam używa ktoś odkurzacza samochodowego na 12 V ? Daje to w ogóle radę ? Chodzi mi głównie o bieżące sprzątanie auta, gdyż nie robię strasznego syfu, który jeździ ze mną pół roku :mrgreen: Czy do takiego powiedzmy sprzątania raz na tydzień da się tego używać czy niezbyt ?
Awatar użytkownika
ROMAN06
Posty: 953
Rejestracja: 2011-04-05, 17:40
Znak/ranga: 26GP013
Lokalizacja: HARASIUKI IO92VN

Post autor: ROMAN06 »

MarianP., NIE NADAJE SIĘ DO NICZEGO W AUCIE miałem taki wynalazek na 12v pod zapalniczkę i na ładowarkę z baterią 2Xnie wypał.Ten z kablem wykopałem a z ładowarką teściowa śmiga po salonie jak dzieci chrupki rozsypią.
NAUCZYLIŚMY SIĘ LATAĆ JAK PTAKI PŁYWAĆ JAK RYBY ALE NIE POTRAFIMY ŻYĆ JAK BRACIA
Awatar użytkownika
BigMonster
Posty: 905
Rejestracja: 2010-12-06, 16:04
Lokalizacja: UK-Cheshire/PL-Lubelskie

Post autor: BigMonster »

Przerabialem temat. Tylko te drogie markowe dają rade. Te marketowe lub ze stacji maja za słabe ssanie i sie rozpadają po tygodniu. W sumie sie nadają do zebrania okruchów z siedzenia.
Jeśli kupisz cos dobrego to powinno dac rade ale bedzie to wolne sprzatanie. No i uwazaj bo takie cos szybko je baterie.
Domowy odkurzacz albo ten na stacji zawsze bedzie lepszy.
Whenever there is any doubt, there is no doubt.
JFK II V2 + Densei 2002 + ESP-20 + KL 203P + Santiago 1200
AnyTone 5555N + Dell 18A + Uniden ESP-12 + Dipol 1/2
kruger75
Posty: 45
Rejestracja: 2012-05-14, 19:55
Lokalizacja: wroclaw

Post autor: kruger75 »

mam black&decker na 12 pod zapalniczke w systemie bezworkowym. i daje rade ale trzeba uzbroic sie w cierpliwosc. posprzatanie mojego vana zajmuje mi nim ok pol godz ale efekt jest. na stacji zawsze min 2 zetony a poza tym inny komfort. na stacji nie moge odkurzac z browarem w reku :-)
Awatar użytkownika
ROMAN06
Posty: 953
Rejestracja: 2011-04-05, 17:40
Znak/ranga: 26GP013
Lokalizacja: HARASIUKI IO92VN

Post autor: ROMAN06 »

kruger75 pisze: na stacji nie moge odkurzac z browarem w reku :-)
Ale zawsze jest okazja pojechać na tą stację i kupić browara bo auto brudne.Ja nie mam cierpliwości i wolę zwykły domowy odkurzać który ciągnie aż łzy lecą.
NAUCZYLIŚMY SIĘ LATAĆ JAK PTAKI PŁYWAĆ JAK RYBY ALE NIE POTRAFIMY ŻYĆ JAK BRACIA
Awatar użytkownika
GuGi
Posty: 518
Rejestracja: 2010-03-10, 17:33
Lokalizacja: Gorlice/Krosno
Kontakt:

Post autor: GuGi »

ROMAN06 pisze:a z ładowarką teściowa śmiga po salonie jak dzieci chrupki rozsypią.
Pewnie teściowa zadowolona, że prezent dostała :mrgreen: :mrgreen:
edi76
Posty: 8
Rejestracja: 2012-04-13, 13:55
Lokalizacja: ze wsi

Re: Odkurzacz samochodowy

Post autor: edi76 »

MarianP. pisze:Witam używa ktoś odkurzacza samochodowego na 12 V ? Daje to w ogóle radę ? Chodzi mi głównie o bieżące sprzątanie auta, gdyż nie robię strasznego syfu, który jeździ ze mną pół roku :mrgreen: Czy do takiego powiedzmy sprzątania raz na tydzień da się tego używać czy niezbyt ?
dziś jestem po sprzątaniu bleker dekerem 12v z orlenu za punkty- myślę że jest oki
nie mam blisko gniazdka więc duży sprzęt musiał być z przedłużaczem i było to bardziej kłopotliwe.
Myślę że do doraźnego sprzątnięcia to jeszcze lepiej byłby na aku, a raz na pół roku to najlepiej byłoby dać na gruntowne pucowanie wyspecjalizowanej firmie
Taylor III + Sirio Turbo 1000
Awatar użytkownika
maroosz
Posty: 2264
Rejestracja: 2008-12-27, 20:38
Lokalizacja: Kielce CK
Kontakt:

Post autor: maroosz »

mam coś takiego... http://www.ebay.co.uk/itm/Vax-H89-12V-B ... 614wt_1139

na akumulatorach... działa jak normalny odkurzacz... tylko żę ok 15-20 min... potem słabnie... ale spokojnie na jednym ładowaniu odkurzam całe autko :)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Motoryzacja.”