Propozycje aut do 30tys

Wszystko na temat autek i nietylko.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 2227
Rejestracja: 2011-09-28, 21:53
Lokalizacja: KO02KC

Post autor: Eazy »

Dla mnie wystarczy, że:

1. jest wygodny
2. nie ogranicza mnie tylko do jazdy po asfalcie
3. zimą mogę parkować w zaspach (mając nadzieję, że nie ma w nich hydrantów :shrek: )
4. ma stały napęd 4x4 na zimę, deszcz, itp

Takie połączenie auta do jazdy po mieście, w trasie i lekki off road :-)

Jak kiedyś fundusze pozwolą to do upalania w błocie zmotam jakiegoś XJta :shrek: A na razie trzeba się cieszyć tym co jest :-)
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is a history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift... That's why it is called the present.
.
Awatar użytkownika
Pyrek
Posty: 1287
Rejestracja: 2012-01-13, 17:12
Lokalizacja: masz to radio!

Post autor: Pyrek »

mi wystarczy moja sabinka dobry silnik (2.0t) wygoda i bezpieczeństwo chciaż nie ukrywam swojej słabości dla amerykańskiej motoryzacji
Nie ma ludzi normalnych i nie normalnych są Ci którzy nie zostali przebadani i Ci który pozamykani są w zakładach.
Kenwood TS 480sat LW 41,5m
HR5500 SS1200 EC2002 i kl203p
Uniden Grant...
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 2227
Rejestracja: 2011-09-28, 21:53
Lokalizacja: KO02KC

Post autor: Eazy »

Myślałem dużo nad osobówką ale fajnie jest w weekend zapakować się z żoną i psiakiem i skoczyć na jakiś poligon albo pośmigać po lesie (tam, gdzie można oczywiście) :-) Poza tym mieszkam poza miastem, drogi nie zawsze odśnieżone na czas - 4x4 dużo wtedy pomaga :-)
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is a history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift... That's why it is called the present.
.
Awatar użytkownika
KiMCIO
Posty: 2442
Rejestracja: 2008-06-04, 19:22
Lokalizacja: Myślibórz

Post autor: KiMCIO »

Holenderski wlew ?? heheh, weź zobacz jak sery montują wlew gazu i wróć. Acha, nie zapomnij przeprosić :-P
Pomagam w zakupach w Chinach.

http://ali.pub/e5dqi" onclick="window.open(this.href);return false;

Gwarantuje dobre ceny :-) Dla Kolorowych specjalne oferty!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Motoryzacja.”