Opony

Wszystko na temat autek i nietylko.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Gwiazdor_1992
Posty: 442
Rejestracja: 2007-04-12, 12:54
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: Gwiazdor_1992 »

Aaaa co to jest Durex :?: :mrgreen: :-P hehe

Dobra panowie, powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz, marka Uniroyal- mówi Wam to coś?? Mam takie zimówki, kupiłem nowe. Powiem tak- trudno jest na nich wpaść w poślizg. Idealnie trzymają się drogi. Śnieg, zaspy- to dla nich żadna przeszkoda.
VW Lupo 1.0 ALL
President Herbert I & Sirio ML
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

Witam. Miałem w swoim kadecie dłuższy czas opony "michelina 13/175/70":-> " z 5 opon zostały 2 dobre które założyłem do drugiego mojego opla kadetta... na 3 oponach wyszły druty, normalnie popękały, skruszały a miały 3 lata. Fakt -jeżdziły również w 2 zimy. krótko miałem używki dębicy chyba, ale się szybko zużyły(przez wakacje... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ) teraz mam 2 sezon goodyear 195/14/65? bardzo dobrze trzymają na zakrętach przy wadze mojego bolidu jakieś 700 kg. na suchej nawierzchni dobre hamowanie... nawet bardzo dobre w porównaniu z poprzednimi oponami... na mokrej jest już gorzej... przy 120 km/h jak wjadę na kałużę w koleinie to momentalnie wpadam w poślizg i się robi 150km/h na liczniku... :-/ W listopadzie zakupiłem nowe zimówki Dębicy 145 :!: :!: :!: /70/13 o dziwo bardzo dobrze się spisywały! przyczepność na śniegu/błocie o niebo lepsza niż na "goodach" przez zaspy śmigały bez problemu. Hamowanie też super :!: leciutko się kierownicą kręciło :mrgreen: a wspomagania nie mam :!: nie potrzebne mi. Panna ma w golfie 3 wspomaganie , dla kobiety to może potrzebne, ale jak dla mnie to głupio się z tym jeżdzi... :-? subiektywna ocena... :mrgreen:
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 2249
Rejestracja: 2008-02-02, 20:47
Lokalizacja: Kościerzyna JO84XC

Post autor: Dawid »

Gwiazdor_1992 pisze:Aaaa co to jest Durex :!:
Drogi Danielu, wiem, ze to bedzie dla Ciebie szok. No ale skoro pytasz... masz odp.
http://www.youtube.com/watch?v=_SB5GUo7SCg

Sory za OT :mrgreen: :mrgreen:

- Galaxy DX95T2 + Densei EC 2002 + Lemm AT 107 Super 16 + SS-830 + ......

- Uniden 68 LTW + Diamond CR-11

- Albrecht AE6890 + FD 2020 + Gamma 90 + KLS-120

- Cobra 19 PLUS + Florida

- Intek H-520
ODPOWIEDZ

Wróć do „Motoryzacja.”