Kręć kilometry dla harcerzy

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

AntekPabianice
Posty: 6654
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Kręć kilometry dla harcerzy

Post autor: AntekPabianice »

Pabianiccy harcerze zbierają pieniądze na remont stanicy harcerskiej w Małeczu (okolice Tomaszowa Mazowieckiego), która jest IMHO w opłakanym stanie, chociaż starają się o nią dbać na miarę swoich możliwości.
Żeby pomóc, wystarczy zainstalować endomondo, dołączyć do drużyny i jeździć na rowerze z włączoną aplikacją.
Więcej:
https://m.facebook.com/events/801061726725513" onclick="window.open(this.href);return false;
Osobiście sam wziąłem udział w niedzielnej wyprawie rowerowej Pabianice - Małecz - Pabianice (lekko ponad 100 km).
Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w kręceniu kilometrów i do pomocy harcerzom. Z góry dziękuję za pomoc.
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
ewulenka
Posty: 5
Rejestracja: 2017-07-19, 17:52
Kontakt:

Kręć kilometry dla harcerzy

Post autor: ewulenka »

Czy można jednocześnie kręcić kilometry dla innej drużyny (uczestniczę w innej akcji tego typu)?

Pozdrawiam
AntekPabianice
Posty: 6654
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Kręć kilometry dla harcerzy

Post autor: AntekPabianice »

Z tego, co wiem, tak, jednak nie w konkursie "OdLOTTO-wa Jazda z Oshee".
Po dołączeniu do drużyny, zliczane są wszystkie kilometry od 03 lipca, czyli od początku konkursu.
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport.”