Mapamap

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

b.w
Posty: 466
Rejestracja: 2009-11-04, 20:22
Lokalizacja: Opole

Mapamap

Post autor: b.w »

Witam!
Przeglądam posty o gps-ach i programach i widzę że raczej nie pojawia się program mapamap. Uważam że program ten jest warty uwagi ze względu na jego cenę i możliwości. Mam nawigację clariona, mapy to igo6 i wspomniana mapamap. Jeździłem na automapie, na igo 6, igo8, i na tomtomie. Muszę stwierdzić że mapamap jest dość rozsądnym wyborem. Mi lepiej się na niej jeździ niż na AM, tomtomie i igo6. Aktualizacje map można kupić za 35zł (w promocjach które są jakoś razy w roku). Sam program to jakieś 200zł (bardziej się opłaca kupić z nawigacją). Ponieważ nie wiem jak mapamap sprawuje się za granicą nie będę się na ten temat wypowiadał.
Czemu to wszystko piszę?? A temu iż za stosunkowo małe pieniądze można kupić rozsądny program do nawigacji a jego aktualizacje nie zrujnują nam budżetu (a są 4 x w roku). Przed kupnem nawgacji warto wejść na stronę producenta i przynajmniej przejrzeć co ma nam do zaoferowania. Ja jestem z MM zadowolony. Także polecam

P.S. Jak ktoś jeździł na starej MM to faktycznie może być do niej zrażony. Na szczęście dużo się poprawiło (mam ją od wersji 3.0 - 6.2)
lukasz396
Posty: 14
Rejestracja: 2009-07-30, 14:41
Lokalizacja: RZeszów

Post autor: lukasz396 »

No ja również jestem zadowolony z mapa map dawniej myślałem jak to jest z auto mapa ale już się przyzwyczaiłem do mapa map
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze GPS-y”