Szokujace instalacje.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
mariusz_1004
Posty: 525
Rejestracja: 2013-05-07, 22:44
Lokalizacja: Siedlce

Szokujace instalacje.

Post autor: mariusz_1004 »

Naprawdę szokujące to by było gdybyś się dowiedział że niektórzy chcą gadać przez cb z anteną w bagażniku a o takich też słyszałem :lol:
Intek HR-5500 6.0 + Astatic Road Devil RD104E + Sirio ML 145/Sirio T3-27
Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

Szokujace instalacje.

Post autor: SP9 »

Gawiedź lubi błyskotki .... a sprzedawca lub serwisant jest traktowany jak wyrocznia nic nie poradzisz.
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
AntekPabianice
Posty: 6655
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Szokujace instalacje.

Post autor: AntekPabianice »

BigMonster pisze:Przeciez nikt swiadomie nie zaplacil by 3 razy wiecej za antene ktora daje 3 razy mniej....
Jakoś życie inaczej to weryfikuje :mrgreen:
Nie ma co klepać. Żeby to zmienić, musiał byś chyba wprowadzić jakieś obowiązkowe szkolenia dla każdego użytkownika CB ;-)
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
sonyy
Posty: 116
Rejestracja: 2013-07-15, 20:00
Lokalizacja: rdm

Szokujace instalacje.

Post autor: sonyy »

Też to zauważyłem że duża ilość osób jeździ z missuri w rogu dachu. No ale przecież jak wygląda ahhhh :evi:
Z tymi serwisami to jest prawda. U mnie w mieście są niby dwa "porządne" ale i w jednym i w drugim stroją anteny zwykłą swr miarką i to jeszcze w miejscu gdzie wokół są zabudowania, bloki itd.
Awatar użytkownika
Almighty
Posty: 1394
Rejestracja: 2013-11-02, 19:19
Znak/ranga: Szczecin Radio
Lokalizacja: Szczecin

Re: Szokujace instalacje.

Post autor: Almighty »

BigMonster pisze:Chodzilo mi bardziej o to ze ludzie zamiast oceniac anteny po dlugosci bardziej oceniaja cene i ilosc bajerow typu przezroczyste
Tak jest ze wszystkim - np. ze sprzętem audio czy z optyką (lornetki, obiektywy) - trzeba się po prostu na tym znać aby dokonać dobrego wyboru, a nie można się znać na wszystkim... ;-)

pzdr.
Slavonic Beam / Slavonic Dipole / V-Slavonic 225 / Magic Stick

http://www.szczecin-radio.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Besserwisser
Posty: 3564
Rejestracja: 2010-02-19, 22:35
Lokalizacja: Starting GPS...
Kontakt:

Re: Szokujace instalacje.

Post autor: Besserwisser »

mariusz_1004 pisze:Naprawdę szokujące to by było gdybyś się dowiedział że niektórzy chcą gadać przez cb z anteną w bagażniku a o takich też słyszałem :lol:
Co w tym szokującego? Na kilometr słychać i byłem słyszalny, żeby nie dać się wysuszyć starczało aż nadto :) Nie było co głowy sobie zawracać wyjmowaniem z bagażnika
M
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
God listens to Slayer
Awatar użytkownika
sp9le
Posty: 469
Rejestracja: 2011-09-14, 20:23
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Szokujace instalacje.

Post autor: sp9le »

Mam krótką antenę na rogu dachu - nie zależy mi na robieniu dx na kanale 19. Jak już pisano - CB-radio traktowane jest jako dupochron, a pozostali szukają świętego Graala dla instalacji CB w samochodzie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hydepark”