Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego forum

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
tarnus
Posty: 1699
Rejestracja: 2009-07-24, 14:38
Lokalizacja: Mobilek

Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego forum

Post autor: tarnus »

Antek. Masz nikłe pojęcie o demokracji. Polecam zasięgnąć wiedzy na temat funkcjonowania bardziej prawdziwych demokracji choćby u niejakiego Maxa Kolonko.
Np. w USA wolno opowiedzieć lub ocenić wszystko co jest związane z czynnością a nie osobą w dowolny sposób i nikt się nie obraża. Nawet jak prezydent powie że to co robi jego konkurent to bullshit to nie jest to nigdzie moderowane, bo on nie powiedział że jego konkurent jest bullshit. Kumasz? To jest prawdziwa demokracja.
Co innego bezpośrednio nazwać kogoś obraźliwie, grozić wyrządzeniem krzywdy lub nawoływać aby komuś wyrządzić krzywdę. To już jest akcja dla moderatora a nawet prokuratora jeśli faktycznie komuś stanie się krzywda, choć Madonnie ani włos z głowy nie spadł gdy nawoływała do wysadzenia w powietrze najbardziej białego budynku w USA. Ale gdyby znalazł się jakiś szaleniec i to zrobił a w liście napisałby że inspirował się słowami Madonny, to już by miała pozamiatane. Mam nadzieję że rozumiesz o czym piszemy i nie przeniesiesz tego po cichu do śmietnika uważając że nadal wiesz więcej o demokracji, chociaż mam nadzieję że po przeczytaniu tego powyżej teraz już wiesz więcej.

Donane: wydzielona przez moderatora odpowiedź na post:
http://www.cb-forum.pl/viewtopic.php?p=418703#p418703" onclick="window.open(this.href);return false;
AntekPabianice
Posty: 6655
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego for

Post autor: AntekPabianice »

tarnus pisze:Antek. Masz nikłe pojęcie o demokracji.
Jak widać z Twojego postu, coś tam świta, tylko ze stosowaniem gorzej ;-)
Często ludzie mylą demokrację z anarchią, zgodnie z,zasadą: jest demokracja, to mnie jest wszystko wolno.
AntekPabianice pisze:Nikt nikomu nie broni wyrażać swojej opinii w bardziej dosadny sposób poprzez PW.
I wtedy jes z zachowaniem zasad demokracji, jak również regulaminu forum.
tarnus pisze:Mam nadzieję że rozumiesz o czym piszemy i nie przeniesiesz tego po cichu do śmietnika
Miałem ochotę ze względu na wpis zupełnie nie na temat i zaśmiecanie wątku, ale na Twoją wyraźną prośbę przeniosłem w bardziej odpowiednie miejsce.
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
Awatar użytkownika
tarnus
Posty: 1699
Rejestracja: 2009-07-24, 14:38
Lokalizacja: Mobilek

Re: Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego for

Post autor: tarnus »

AntekPabianice pisze:
tarnus pisze:Antek. Masz nikłe pojęcie o demokracji.
Jak widać z Twojego postu, coś tam świta, tylko ze stosowaniem gorzej ;-)
Często ludzie mylą demokrację z anarchią, zgodnie z,zasadą: jest demokracja, to mnie jest wszystko wolno.
Jednak nic nie zakumałeś. Anarchia to nie uznawanie rządów, które w sposób niesprawiedliwy, także niedemokratyczny (dziwisz się co?) ustanawiają prawo tylko pod siebie lub pewną grupę społeczną którą reprezentują, nazywaną często kastą.

Mało tego. Skoro uważasz się za takiego wielce demokratę to dlaczego moją wypowiedź z oryginalnego wątku wydzieliłeś i przeniosłeś a swoją pozostawiłeś? :rofl: Czyżby jednak kasta moderatorów? Masz klawiaturę "z napisem" MODERATOR, masz władzę. Skąd my to znamy... mamy media mamy władzę.
AntekPabianice
Posty: 6655
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego for

Post autor: AntekPabianice »

tarnus pisze:[Mało tego. Skoro uważasz się za takiego wielce demokratę to dlaczego moją wypowiedź z oryginalnego wątku wydzieliłeś i przeniosłeś a swoją pozostawiłeś? :rofl: Czyżby jednak kasta moderatorów? Masz klawiaturę "z napisem" MODERATOR, masz władzę. Skąd my to znamy... mamy media mamy władzę.
Może okulista potrzebny, skoro nie zauważyłeś dopisku (naczerwono!) z linkiem? To taka niesprawiedliwość? :rofl:
Staram się być obiektywny, a i tak każdemu nie dogodzę. Jednak są i tacy, co zaraz podnoszą larum, jeśli coś jest nie po ich myśli.
Takim oddać władzę... ech! Będzie kolejny świetny materiał do "Ucha..." :mrgreen:
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
Awatar użytkownika
tarnus
Posty: 1699
Rejestracja: 2009-07-24, 14:38
Lokalizacja: Mobilek

Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego forum

Post autor: tarnus »

Albo, albo. Żadne linki, tym się nie zasłaniaj. Nie pierwszy to raz gdy wyciąłeś kogoś kto ci przeszkadzał w uprawianiu swojej teorii a pozostawiłeś swój a linków wtedy nie dawałeś.
AntekPabianice
Posty: 6655
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego for

Post autor: AntekPabianice »

tarnus pisze:Nie pierwszy to raz gdy wyciąłeś kogoś kto ci przeszkadzał w uprawianiu swojej teorii a pozostawiłeś swój a linków wtedy nie dawałeś.
Zgłoś administracji, że Ci nie odpowiada sposób moderacji.
Poza tym to są zwykłe pomówienia, jeśli nie podajesz konkretnych przykładów.
Szkoda czasu na klepanie w klawiaturę. Temat nadaje się do kosza i o to proszę innego moderatora lub admina (sam mogę być pomówiony o działanie tendencyjne).
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego forum

Post autor: SP9 »

demokracja jest przereklamowana ... ;-) nic cudnego
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
Awatar użytkownika
tarnus
Posty: 1699
Rejestracja: 2009-07-24, 14:38
Lokalizacja: Mobilek

Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego forum

Post autor: tarnus »

Antek lubię cię prywatnie i relacje były OK gdy nie byłeś adminem ale jako moderator niestety ale dajesz ciągle dupy.

Jest pewna grupka osób których się boisz i nie kiwniesz palcem w najcięższych przypadkach łamaniu regulaminu ale jest też kilka osób które za byle pierdnięcie karcisz paskami. To nie są moje słowa, choć z nimi się zgadzam, to są słowa wielu wielu osób z tego forum.

A teraz bierz szufelkę i ładuj do kosza.
Awatar użytkownika
DR-DM
Posty: 1763
Rejestracja: 2011-10-31, 00:32
Lokalizacja: Osielec / JN99VQ

Re: Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego for

Post autor: DR-DM »

Wojtek KR pisze:demokracja jest przereklamowana ... ;-) nic cudnego
Swego czasu jeden mądry Grek powiedział:
Demokracja to rządy hien nad osłami.
Mobil
CB: JMC Supercom 400 / RSN4001A / Turbo 2000

UKF: Yaesu FT-7800, Yaesu FT-2500M, Yaesu VX-6 / Yagi DK7ZB 2m/70cm 4+5 el., MA-1300, HB9CV, SG-7900, CA285L
KF: Kacper II, KPO DX5000 v6 / LW 20,5 m
marekb
Posty: 880
Rejestracja: 2016-01-13, 21:30

Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego forum

Post autor: marekb »

Demokracja jest do d.....y.Nikt nic nie może ,za nic nie odpowiada .Najlepszą formą rządów jest dyktatura.
Awatar użytkownika
tarnus
Posty: 1699
Rejestracja: 2009-07-24, 14:38
Lokalizacja: Mobilek

Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego forum

Post autor: tarnus »

Dyktator wszystko może i za nic nie odpowiada.
Awatar użytkownika
tarnus
Posty: 1699
Rejestracja: 2009-07-24, 14:38
Lokalizacja: Mobilek

Re: Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego for

Post autor: tarnus »

DR-DM pisze: Swego czasu jeden mądry Grek powiedział:
Demokracja to rządy hien nad osłami.
No tak...Daje do myślenia... Obrazek
marekb
Posty: 880
Rejestracja: 2016-01-13, 21:30

Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego forum

Post autor: marekb »

Wysłać na resocjalizacje .......
Awatar użytkownika
tarnus
Posty: 1699
Rejestracja: 2009-07-24, 14:38
Lokalizacja: Mobilek

Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego forum

Post autor: tarnus »

Trudno ich wyłapać. Ciągle skaczą.
marekb
Posty: 880
Rejestracja: 2016-01-13, 21:30

Na czym polega demokracja - w odniesieniu do naszego forum

Post autor: marekb »

Mają szczęscie że władza jest demokratyczna.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hydepark”