Xbox

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
cassiopeia
Posty: 6364
Rejestracja: 2011-03-26, 23:06
Znak/ranga: 161CBF081
Lokalizacja: Kalisz - najstarsze miasto w Polsce
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Xbox

Post autor: cassiopeia »

Panie i Panowie.
Córka wierci dziurę w brzuchu żeby kupić iksa. Chciała Xboxa 360 że względu na posiadanie kilku gier.
Jako że nowych już nie dostanę to zostaje zakup używki i tu rodzi się pytanie. Na co zwrócić uwagę przy zakupie.
RGH, LT3. Czy brać jej z przeróbkami? Czy pozostać przy oryginale? Z czym wiąże się posiadanie przeróbek?
Coś jeszcze o czym zapomniałem spytać?
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

-.-. .- ... ... .. --- .--. . .. .-
Awatar użytkownika
sobek4
Posty: 63
Rejestracja: 2010-11-01, 14:37
Lokalizacja: Piła

Xbox

Post autor: sobek4 »

Mam xboxa 360 , ale kupiłem młodemu na gwiazdkę ps 4 , powiem ze nieba a ziemia , grafika na ps 4 nieporównywalnie lepsza , xbox strasznie głośny gry takie sobie. Kup lepiej ps4 i gwarantuje Tobie że sam też sobie pograsz. Ja własnie skończyłem grac w The last of us. Można grać przez neta tak że ps 4 ma lepsze możliwości. Oczywiście takie moje zdanie. Xbox leży w szafie i syn nawet na niego nie chce patrzeć.
Awatar użytkownika
SQ9RNU
Posty: 1210
Rejestracja: 2009-05-24, 06:41
Znak/ranga: SQ9RNU
Lokalizacja: SP9

Xbox

Post autor: SQ9RNU »

Potwierdzam zdanie kolegi powyżej - odpuść xboxa
-=- SQ9RNU -=-
Awatar użytkownika
cassiopeia
Posty: 6364
Rejestracja: 2011-03-26, 23:06
Znak/ranga: 161CBF081
Lokalizacja: Kalisz - najstarsze miasto w Polsce
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Xbox

Post autor: cassiopeia »

Dzięki.
Szukam w takim razie PS4.
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

-.-. .- ... ... .. --- .--. . .. .-
scoffer
Posty: 373
Rejestracja: 2015-03-03, 08:22

Re: Xbox

Post autor: scoffer »

sobek4 pisze:Mam xboxa 360 , ale kupiłem młodemu na gwiazdkę ps 4 , powiem ze nieba a ziemia , grafika na ps 4 nieporównywalnie lepsza , xbox strasznie głośny gry takie sobie. Kup lepiej ps4 i gwarantuje Tobie że sam też sobie pograsz. Ja własnie skończyłem grac w The last of us. Można grać przez neta tak że ps 4 ma lepsze możliwości. Oczywiście takie moje zdanie. Xbox leży w szafie i syn nawet na niego nie chce patrzeć.
Porównujesz gruszki z jabłkami. Ps 4 to inna półka i porównywanie ma sens z xbox one. Ale generalnie sie zgadzam i polecam odpuścić xbox 360 czy ps3 a celować w ps4 lub xbox one.

Wysłane z mojego ATU-L21 przy użyciu Tapatalka
---
Awatar użytkownika
sobek4
Posty: 63
Rejestracja: 2010-11-01, 14:37
Lokalizacja: Piła

Xbox

Post autor: sobek4 »

Nie porównuje tylko napisałem że mam 360 i nic ciekawego z gier nie ma. 2 sprawa to jak głośno działa 360. Napisałem że syn ma 360 i ps4 . 360 leży w szafie a to chyba dobry przyklad ze lepiej kupić ps4.
Awatar użytkownika
Speed
Posty: 1520
Rejestracja: 2012-08-11, 14:27
Znak/ranga: 161 OS 192
Lokalizacja: Lublin

Xbox

Post autor: Speed »

Sporo jest gier na 360, chociażby w Saturnie (obecnie Media Markt). Faktycznie porównanie do ps4 nie ma sensu. Ja używam xbox one i porównać mogę tylko do ps3 (czyli porównanie bez sensu, jak wyżej) , który ma znajomy. Oprócz grafiki dla mnie bardzo na plus są pady. Te od xbox są wygodniejsze, nie wiem jak te z ps4 (o ile się zmieniły) . Podejrzewam, że to też indywidualna kwestia. Jako przewaga ps'a podać można rozgrywki online. W xbox trzeba wykupić pakiet Gold.
Mobil: DNT Carat + Solarcon Prowler 203
Na sprzedaż: President Harry III
Awatar użytkownika
cassiopeia
Posty: 6364
Rejestracja: 2011-03-26, 23:06
Znak/ranga: 161CBF081
Lokalizacja: Kalisz - najstarsze miasto w Polsce
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Xbox

Post autor: cassiopeia »

Dzięki wszystkim za opinie. Niestety nie dowiedziałem się nic o RGH i LT3.
Córka podjęła decyzję że chce mieć taką samą konsole jak kolega z naprzeciwka aby mogli wymieniac się grami, więc wybór spowrotem padł na 360tke. Kupiona wersja fabryczna.
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

-.-. .- ... ... .. --- .--. . .. .-
Awatar użytkownika
anhelo
Posty: 32
Rejestracja: 2011-11-22, 00:45
Lokalizacja: Szczecin

Xbox

Post autor: anhelo »

Podzielę się w tym temacie swoją opinią. Wybór konsoli to tak naprawdę rzecz gustu, natomiast w tym przypadku skłaniałbym się w kierunku Xbox One S lub X. Dlaczego? Ponieważ, ma taką ciekawą funkcje jak wsteczną kompatybilność i wiele gier z 360, bedzie można uruchomić ( co za tym idzie - cena nieporównywalnie niższa). Ponadto jesli chodzi o konsolę dla dziecka to niezaprzeczalnie więcej tytułów dla małolatów. Niestety są też minusy, aby to wszystko dobrze funkcjonowało potrzeba internetu (wi-fi) i dokupienia dostępu do np: Xbox live, game pass lub ea akcess (osobiście posiadam Xbox live gold i pozostałe), ale wtedy mamy do dyspozycji bogatą kolekcję gier i aplikacji oraz atrakcyjne ceny na nowości. Reasumując, z mojej konsoli korzystają dzieciaki i uważam, że jest lepszym wyborem od ps4, które nota bene również posiadam.
Najlepsza gospodyni chodzi po domu w mini.

Mobil: M Tech Legend III tuning KNKTR + Midland ML-145
Odpoczywają w garażu: Yosan Pro-120 / SIRIO OMEGA 27 Black MAG 125 / Sirio AS-100 na Alan SP-S Inox / President Florida Export
Awatar użytkownika
cassiopeia
Posty: 6364
Rejestracja: 2011-03-26, 23:06
Znak/ranga: 161CBF081
Lokalizacja: Kalisz - najstarsze miasto w Polsce
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Xbox

Post autor: cassiopeia »

Szkoda że nie dowiedziałem się tego wcześniej. Celowalbym wtedy faktycznie w Xbox one :-(
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

-.-. .- ... ... .. --- .--. . .. .-
Awatar użytkownika
anhelo
Posty: 32
Rejestracja: 2011-11-22, 00:45
Lokalizacja: Szczecin

Xbox

Post autor: anhelo »

Nie ma tego złego... Skoro ma z kim się wymienić grami to nie ważne co byś nie kupił. Polecam dokupić kinekt i "Just Dance" (najlepiej jak najnowszą, ponieważ zawiera nowe tytuły) - reszty nie pisze sam się przekonasz. Poza tym Kinect sprawdza się nie tylko u dzieci ale również , przynajmniej u mnie, rozruszało parę imprez ze znajomymi ;-) .
Najlepsza gospodyni chodzi po domu w mini.

Mobil: M Tech Legend III tuning KNKTR + Midland ML-145
Odpoczywają w garażu: Yosan Pro-120 / SIRIO OMEGA 27 Black MAG 125 / Sirio AS-100 na Alan SP-S Inox / President Florida Export
Awatar użytkownika
Speed
Posty: 1520
Rejestracja: 2012-08-11, 14:27
Znak/ranga: 161 OS 192
Lokalizacja: Lublin

Xbox

Post autor: Speed »

Szkoda tylko że kinect idzie w zapomnienie, bo faktycznie można się fajnie bawić nawet w starszym gronie.
Mobil: DNT Carat + Solarcon Prowler 203
Na sprzedaż: President Harry III
Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

Xbox

Post autor: SP9 »

Xbox 360 nie jest taki zły, zawsze zasilacz można sobie przerobić.
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
Awatar użytkownika
suzu4x4
Posty: 552
Rejestracja: 2015-01-05, 01:32
Znak/ranga: 161HF001
Lokalizacja: Wrocław JO81KD

Re: Xbox

Post autor: suzu4x4 »

Moje dzieci mają PS4 i powiem tak zakup sprzętu po pikuś w porównaniu do cen gier , co do kinekta i imprez to potwierdzam, znajomi mają i na niejednej imprezie się bawiliśmy jak dzieci już spały :)
Tego brakuje w ps4

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Mobil - Legend III white + SIRIO SILVER 90
Kamper - AT6666 + Sirio Carbonium 27 Black/Santiago 1200/Antron A99
Będe jechał zapraszam do rozmowy
Awatar użytkownika
sobek4
Posty: 63
Rejestracja: 2010-11-01, 14:37
Lokalizacja: Piła

Xbox

Post autor: sobek4 »

W ps4 też jest kamerka . W ps 4 jest ta pałeczka które można grać . U mnie jak sprzedam młodego teściowej i robię imprezkę to gramy w Just Dance 2019 . Śmiechu tyle ze szok , szczególnie po kilku drinkach. Co do cen gier to mam ten komfort ze mam w mieście fajną konsolandię gdzie można wymieniać gry za drobną opłatą. 2 sprawa to lepiej wydać 200 na grę niż na papierosy. :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hydepark”