na jakiej podstawie wybieraliście 1 CB radio?

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Washiti
Posty: 1
Rejestracja: 2019-12-06, 15:02

na jakiej podstawie wybieraliście 1 CB radio?

Post autor: Washiti »

W końcu któryś sprzęt musiał być tym pierwszym, co nie?
Ja próbuję wczytać się w opinie użytkowników... ale jest tego taka masa, że trudno się w tym wszystkim połapać. Nie mówiąc już o tym, że cześć takich opinii to na pewno fake'i - nie będę szacował ile, od tego są specjaliści, choć wniosek jest jeden: nie każda recenzja jest szczera.
Ad Rem: czym się kierować przy zakupie CB radia?!? Które parametry są kluczowe, a co ma drugo- i trzeciorzędne znaczenie?
wiciu_wiciu
Posty: 4
Rejestracja: 2020-01-18, 00:05

na jakiej podstawie wybieraliście 1 CB radio?

Post autor: wiciu_wiciu »

Pierwsze radio to alan 109 kupiłem bo mi polecili w sklepie
Drugie to JFK asc kupiłem w dobrej cenie i dobrym stanie
Trzecie obecne to Herbert i całkiem nieźle się sprawuje.
Z moich doświadczeń to jeśli chodzi o radio dużo zależy od budżetu, miejsca w aucie i tego jak często używam radia i w jakim celu.
Kupując radio zwróćmy uwagę na to by dobrze odbierało i miało dobre filtry. druga sprawa to odsłuch, trzecia i również ważna to antena.
Załóżmy potrzebuję radia okazjonalnie i tylko jako anty miśka Harry II, III zupełnie wystarczy. Jeśli używam jeżdżę na rozkręconym radiu myślę np o Herbercie dość dobrze odfiltrowany (dużo słyszę, bez przyczyny nie trzeszczy) są również inne radia ktoś robi łączności bierze radio ze wstęgami. Jest dużo legend, to prawda. Ja uważam, że radio dobieram do siebie. Warto podjechać do serwisu, w którym sprzedają radia obejrzeć pomacać odsłuchać. Podłączyć włączyć wszystko co możliwe i sprawdzić czy nie ma zakłóceń. Pamiętać należy, że radio to nie telefon i całkowicie zakłóceń i szumów nie wyeliminuje.
To moja opinia, mam nadzieję, że pomoże.
p.s. Jak co to pisać do Hansa nigdy mnie nie okłamał zawsze pisał jak jest.
AntekPabianice
Posty: 6654
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: na jakiej podstawie wybieraliście 1 CB radio?

Post autor: AntekPabianice »

wiciu_wiciu pisze: p.s. Jak co to pisać do Hansa nigdy mnie nie okłamał zawsze pisał jak jest.
Raczej: Hasan-Łódź
;-)
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hydepark”