CIEKAWE ARTYKUŁY

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
maroosz
Posty: 2264
Rejestracja: 2008-12-27, 20:38
Lokalizacja: Kielce CK
Kontakt:

CIEKAWE ARTYKUŁY

Post autor: maroosz »

http://www.taraka.pl/index.php?id=znazo_24.htm - TU link akurat to wodnika ale bez problemu odnajdziecie swoje znaki ;) dodam że nie jest to typowy horoskop jak z gazet... to ciekawy artykuł o astrologii znaków pod względem historyczno-badawczym.

Dodam że mi zgodził w około 90% ;)
Jestem wodnikiem ;)

oto kilka namacalnych z naprawdę wielu przykładów, sprawdzonych w moim przypadku:

"Wodnik po grecku nazywał się Hydrochoos, czyli rozlewający wodę..." - pomyślałem dziś wódę ;) (na imprezach niemal zawsze to ja jestem 'barmanem') oczywiście to humorystyczne ale... po chwili czytania... "Grecy bowiem uważali, że ów "Wodolej" to Ganimedes... ...Zeus i porwał go i uniósł na Olimp przybrawszy postać orła. Tam Ganimedesa czekała posada podczaszego, czyli nalewacza napojów podczas uczt bogów." i wychodziło by że nie tylko humorystycznie a i dosłownie pasuje ;)


"W swoich domach (mieszkaniach) Wodniki, jeśli tylko mogą, budują ruchome instalacje: coś, co można przesuwać, obracać, co się zmienia za pociągnięciem sznurka lub za naciśnięciem guzika." wystarczy obadać mój pokój :D żaluzje magnetyczne, światło wlączane na dźwięk (klaśnięcie z zestawu za 20pln z allegro :P)


"lekarzy i medyków się nie słuchają" - nie byłem od 5 lat... i się nie wybieram wole domowe sposoby leczenia, miód spirytus ;)


Wodnikową działalnością ludzi jest podróżowanie - szczególnie do krajów dalekich i niepodobnych do własnego - tu nie będę krajów które zwiedziłem(może za mocno powiedziane) ale stałem na 3 kontynentach i pływałem w 2 oceanach ;)


Ulubionym wodnikowym przemysłem jest elektronika i informatyka. - nie wszyscy wiedzą ale puki co jestem na 3 roku studiów informatycznych ;)


Sporty przynależne Wodnikowi, to latanie na lotni - jestem w trakcie robienia kursu spadochronowego ;) na lotnisku w Masłowie (nieopodal Kielc)


W domu do domeny tego znaku należą te części, przez które wyglądamy na świat, a więc okna, telefon, a coraz częściej komputer z internetem.
- tego komentować nie muszę ;)


przeczytajcie jeśli was zainteresowało i wypiszcie co wam się zgadza ;) można się sporo dowiedzieć o sobie w ten sposób ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hydepark”