AKCJA: KOLEGO NIE PRZEKLINAJ NA RADIU 21. grudnia

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
skoda
Posty: 399
Rejestracja: 2009-06-24, 13:13
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: skoda »

cały czas walcze z wulgaryzmem na 19, przyłączam się i właśnie dałem na naszym forum to znaczy Zachodniopomorskie Forum CB.

Pozdrawiam.
Mobil.Ford Bus:SUPER CHEETAH +KPO 452+KLS 120 +Performer5000
Obrazek[scroll]Obrazek[/scroll]
Awatar użytkownika
ToleDo
Posty: 75
Rejestracja: 2009-01-03, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ToleDo »

skoda pisze:cały czas walcze z wulgaryzmem na 19, przyłączam się i właśnie dałem na naszym forum to znaczy Zachodniopomorskie Forum CB.

Pozdrawiam.
I oto chodzi :!:

Każdy z nas ma jakieś "lokalne fora" na które może to przeszczepić i pokazać innym.
Może ktoś ma jakieś kontakty w szeroko powiedzianych mediach też może się przydać (jeśli je to zainteresuje).

Siedzenie i słuchanie to tak jakby "milcząca akceptacja" chamskich zachowań.
Jest nas wielu podobnie myślących i możemy się temu przeciwstawić.

Każdy ma takiego
ToleDo
na jakiego zasłużył.

SQ5STV 161OLA012
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

Hmmm,pisanie o tej akcji,że nic nie wniesie w eterze, jeżeli chodzi o kulturę jest znieczulicą :roll:
Po co np.pomagać komuś kto jest kopany na ulicy jak można samemu w łeb oberwać :roll:
Jaki jest sens coś propagować jak z góry się zakłada,że nie przyniesie ona zamierzonego efektu :?: :-/ .
I to mi się podoba w Polakach :mrgreen:

Moim zdaniem temperować buractwo na kanale #19,ponieważ jest to plaga która same się nie wytępi :!: :!: :!:
Ktoś chyba na kanale #19 powiedział:"...Ja tego nie rozumiem.W Czechach na kanale drogowym podają sobie krótkie informacje gdzie stoi patrol z suszarką itp.A w Polsce na #19 tylko K,CH,P,świry i debile oraz można jeszcze po gębie dostać" :-/
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
Awatar użytkownika
ToleDo
Posty: 75
Rejestracja: 2009-01-03, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ToleDo »

Norbi_Zgierz pisze:Hmmm,pisanie o tej akcji,że nic nie wniesie w eterze, jeżeli chodzi o kulturę jest znieczulicą :roll:
Po co np.pomagać komuś kto jest kopany na ulicy jak można samemu w łeb oberwać :roll:
Jaki jest sens coś propagować jak z góry się zakłada,że nie przyniesie ona zamierzonego efektu :?: :-/ .
I to mi się podoba w Polakach :mrgreen:

Moim zdaniem temperować buractwo na kanale #19,ponieważ jest to plaga która same się nie wytępi :!: :!: :!:
Ktoś chyba na kanale #19 powiedział:"...Ja tego nie rozumiem.W Czechach na kanale drogowym podają sobie krótkie informacje gdzie stoi patrol z suszarką itp.A w Polsce na #19 tylko K,CH,P,świry i debile oraz można jeszcze po gębie dostać" :-/
A spotkałeś się z sytuacją gdy "ktoś jest bity" kilka osób stoi obojętnie, bo się boją odezwać a co dopiero zainterweniować ale gdy znajdzie się jeden "bohater" i wkroczy do akcji grupka stojąca z boku rusza do pomocy "bohaterowi".
Oni po prostu potrzebowali "przywódcy" do działania.
Tak samo i "tu", pokażmy innym że można się przeciwstawić.

Każdy ma takiego
ToleDo
na jakiego zasłużył.

SQ5STV 161OLA012
Awatar użytkownika
ToleDo
Posty: 75
Rejestracja: 2009-01-03, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ToleDo »

Marcin pisze:ToleDo, popieram Twój pomysł, masz moje 100% poparcie.
Dzięki :oops:

Ale pomysł jest kolegi Esol'a, ja jestem tylko "tubą propagandową" :roll:

Każdy ma takiego
ToleDo
na jakiego zasłużył.

SQ5STV 161OLA012
Awatar użytkownika
magi
Posty: 144
Rejestracja: 2009-02-08, 21:34
Lokalizacja: wlkp

Post autor: magi »

Ja też się chętnie przyłączę :-) super pomysł moglibyśmy częściej robić takie dni 8-)
Muszę coś zrobić zanim też stoczę się w otchłań szaleństwa ... oj, już za późno ....
Awatar użytkownika
ToleDo
Posty: 75
Rejestracja: 2009-01-03, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ToleDo »

Marcin pisze:
Ale pomysł jest kolegi Esol'a, ja jestem tylko "tubą propagandową"
Popieram Twój pomysł propagowania tego na naszym forum....o to mi chodziło :mrgreen:
Jak to czasami można inaczej odczytać słowa pisane.
END OT
magi pisze:Ja też się chętnie przyłączę :-) super pomysł moglibyśmy częściej robić takie dni 8-)
Kto mówi o dniu :?:
Róbmy to non stop :!:

Każdy ma takiego
ToleDo
na jakiego zasłużył.

SQ5STV 161OLA012
Awatar użytkownika
magi
Posty: 144
Rejestracja: 2009-02-08, 21:34
Lokalizacja: wlkp

Post autor: magi »

Jeśli myślisz o zwracaniu uwagi to oczywiście to się robi, tylko jak komuś powiesz 'kolego słyszałeś o takim dniu ...' i tutaj przytoczysz to wydaje mi się to jest bardziej powiedzmy 'edukacyjne' :-/
Muszę coś zrobić zanim też stoczę się w otchłań szaleństwa ... oj, już za późno ....
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

ja uważam , że trzeba zacząć od takiego dnia - to ze mamy to robić non stop to oczywiście racja--- ale ten dzień 21 grudnia powinien być taki szczególny i faktycznie magi, ma rację , będzie to bardziej edukacyjne :-D
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Piter1303
Posty: 533
Rejestracja: 2009-11-22, 15:00
Lokalizacja: ZCH / FG J073QE
Kontakt:

Post autor: Piter1303 »

Ja również się dołaczam i sieje na lokalu , a także wrzuciłem na kilka stronek , tam gdzie choć odrobine poruszany jest temat CB :-)
Awatar użytkownika
Piter1303
Posty: 533
Rejestracja: 2009-11-22, 15:00
Lokalizacja: ZCH / FG J073QE
Kontakt:

Post autor: Piter1303 »

Obrazek
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Dobra akcja ToleDo =) ech ktoś musiał mocno Esola zirytować......

Dla mnie dzień jak codzień w te klocki niestety..
STARTER Cinek pisze:czesc wszystkim cześć ToleDo
jesli pozwolisz to przyłaczę się i ja-ze swoją anteną chyba mam jakieś szanse by pomoc w "nawracaniu"-mam jako taki zasięg wiec mogę sie przydac :)
ps i co Starter, przyznajesz się do zatykania ludziom odbiorników?
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
STARTER Cinek
Posty: 539
Rejestracja: 2008-03-28, 21:26
Lokalizacja: Marki-Wawa KO02NI

Post autor: STARTER Cinek »

orba pisze:ps i co Starter, przyznajesz się do zatykania ludziom odbiorników?
generalnie tego nie robię na codzień-bo to nie dozwolone by "zatykać" ale jakieś 1 kW mam w zapasie wiec mogę "pozatykać"przeklinaczom :) do tego dochodzi wysokość 50 metrów nad poziomem ziemi bądz 148 m nad poziomem morza mojej skromnej antenki- i znów będą mnie słyszeli w Białymstoku :lol:
co jak co ale do akcji się przyłącze -mam nadzieję ze mi wybaczycie "zatykanie" :P
STARTER

http://www.32fm.pl
STARTER
SQ5OMO

mobil -SS 360FM+SANTIAGO 600
BAZA
KENWOOD TS 450 S +YAESU FT747+SIRIO GPE27
+ALINCO DR130T na 2 metry :)
Awatar użytkownika
HjeniuC
Posty: 1813
Rejestracja: 2009-11-24, 21:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: HjeniuC »

widzę akcja skierowana "przeciw" mobilkom
a co zrobić z kilkoma stacjami bazowymi z Wrocławia ?

ani proźby ani groźby nie są skuteczne


stacją bazową łatwo uziemić mobila natomiast odwrotnie sprawa robi się znacznie ciekawsza
YIP YIP
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

hjeniu, masz opcję z UKE czy Ochroną środowiska. Po drugie nie ma we Wrocku mocniejszej stacji od tego kasztana? Po 3-cie jak gośc jest krótkofalowcem to UKE może mu naskoczyc jak się mądrze=chytrze zabezpieczył ( i nie czepiac się tego co napisałam bo niejednokrotnie koledzy wkładają po kilkaset W w antenę i na przykrywkę mają papier i opłaconą składkę w PZK w ramach nalotu.... ). Bywa i tak
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hydepark”