AKCJA: KOLEGO NIE PRZEKLINAJ NA RADIU 21. grudnia

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
HjeniuC
Posty: 1813
Rejestracja: 2009-11-24, 21:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: HjeniuC »

orba pisze:Po drugie nie ma we Wrocku mocniejszej stacji od tego kasztana?
takich kasztanów jest przynajmniej trzech a co do innych ew. mocniejszych stacji, nie wiem może i są ...
orba pisze:UKE może mu naskoczyc
dokładnie tyle może mu zrobić UKE w paśmie niestrzeżonym hulaj dusza piekła nie ma

rozchodzi się o to, że czasami mam wrażenie, że stacje bazowe wypowiedziały cichą wojnę mobilom i wbrew logice chcą im zatruć życie

Proponuję też zdystansować się trochę do tego co dzieje sie na 19. W większości są to kierowcy zawodowi którzy miesięcznie robią przebiegi rzędu kilkunastu/kilkudziesięciu tysięcy i nie dziwcie się, że często puszczają im nerwy a jako, że są misiami o małych rozumkach z wykształceniem najwyżej średnim technicznym swoje frustracje okazują jak okazują.
YIP YIP
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

hjeniu, na trasie to się tak nie rzuca na małżowiny jak w mieście. Czasami masz już wrażenie że ochota wyłączenia radia jest większa niż słuchania.....
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
HjeniuC
Posty: 1813
Rejestracja: 2009-11-24, 21:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: HjeniuC »

to niestety prawda i akcja również szczytna

dzisiaj jednego upomniałem aby nie rzucał hip hopem na co usłyszałem

zmień se ty "w ząbek czesany członku" kanał ci "motyla noga" nie pasuje albo "niech to dunder świśnie" wyłącz radio w "diabły" i "oddal się" co nie widzałeś że ten "kochający swoją matkę" zajechał mi drogę ? jak "dyndający między nogami u ssakąw płci męskiej" nie widzałeś to stul ryj i jedź "kurza stopa" ty "unarzana w kale częscio rowerowa"

moim zdaniem najlepszą reakcją jest brak reakcji
YIP YIP
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

hjeniu pisze:moim zdaniem najlepszą reakcją jest brak reakcji
niby tak...
trochę "Ładnie"określiłeś kierowców... :roll: po części można się zgodzić z tym, ale bycie kierowcą nie zwalnia od myślenia :evill: niektórzy to są faktycznie poniżej głupoty, ale ja bym obstawiał na to że to są udzielające się na 19 durne jednostki...

chamstwo było i nadal się szerzy...
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

hjeniu pisze:zmień se ty "w ząbek czesany członku" kanał ci "motyla noga" nie pasuje albo "niech to dunder świśnie" wyłącz radio w "diabły" i "oddal się" co nie widzałeś że ten "kochający swoją matkę" zajechał mi drogę ? jak "dyndający między nogami u ssakąw płci męskiej" nie widzałeś to stul ryj i jedź "kurza stopa" ty "unarzana w kale częscio rowerowa"
Muszę to zapamiętać :mrgreen:
hjeniu pisze:moim zdaniem najlepszą reakcją jest brak reakcji
Nic mylnego,bo wtedy taki cham i prostak,czereśniak w gumiokach,traktorzysta z czerwonym nochem który K,CH,P traktuje w zdaniu jako przecinek będzie uważał,że jest bezkarny i nikt mu nie zwróci uwagi :evil:
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

tak mamy dwie szkoły aby nie reagować i aby zwrócić uwagę .

Ja preferuję zwrócenie uwagi kolesiowi co tylko jak Norbuś pisze K, CH itp oraz kompletne nie reagowanie na ,,pysie'' itp
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
sitekfz1
Posty: 37
Rejestracja: 2009-07-25, 00:01
Lokalizacja: Puck

Post autor: sitekfz1 »

Osobiście zawsze zwracam uwagę a gdy burak zaczyna się rzucać to bardzo często wkraczają inni z reprymendą dla buraka ....i wiecie co...........


bardzo często to pomaga :hopla: :-D
SuperStar 3900 EL, JFK II +Sirio Turbo 3000 w dziurce + Sirio ML-145 Sirio AS 100 + Albrecht 500 i Densei 2002 to wszystko w Avce III
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

sitekfz1 pisze:Osobiście zawsze zwracam uwagę a gdy burak zaczyna się rzucać to bardzo często wkraczają inni z reprymendą dla buraka ....i wiecie co...........
Ja ostatnio nazwałem gościa który przeklinał od buraka i kłoska,to zamiast niego mi się dostało :mrgreen:
Zapytali mnie co mam do wieśniaków :shock: :-P
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
Awatar użytkownika
HjeniuC
Posty: 1813
Rejestracja: 2009-11-24, 21:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: HjeniuC »

Norbi_Zgierz pisze:zamiast niego mi się dostało :mrgreen:
łototo właśnie

w zeszłym tygodniu miałem piękny numer
wracam z koegą na dwa busy z drugiligową drużyną piłkarską
Jedzie ciężarówka - kierunek prawy pas na budzi 140km/h nagle z tyłu wyrasta mi focus oklejony logiem jakiejs firmy i słysze "ty pachnąca śledziem damska genitalio szybko zjezjżddżaj z mojego pasa bo moja pięść gwałtownie spotka się z twoimi zembami" na co ja odpowiadam "wcale ci kolego nie zajechałem tylko ty jedziesz 230 i nagle siadasz mi w okolice kiszki stolcowej i jeszcze plujesz" na co misiu "dawaj na parking ty w zombek czesany tak ci zanapdam z liścia że ci sie oranżada z komunii odbije" po czym przed maską nacisną na hamulec

Panowie piłkarze rozkazali natychmiast za nim zjechać na parking
Zatrzymujemy pojazdy z tył zjawia sie klega drugim busem w focusie otwierają sie drzwi i wytacza się dzierżący w ręku kij krawaciarz. W obu busach otwierają sie drzwi i wysiada pełny skład drużyny piłkarskiej.

Focus piszczał oponami jeszcze na trzecim biegu :mrgreen:

Ps. Domino wiesz jak jest na 100 kierowców niech znajdzie się trzech "bluzgaczy" i już masz śmietnik. Jak powiedziała Orba nie szufladkujmy
YIP YIP
Awatar użytkownika
skoda
Posty: 399
Rejestracja: 2009-06-24, 13:13
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: skoda »

ja od poniedziałku zacząłem grzecznie zwracać(więcej) uwagę na przeklinanie
-Kolego nie klniemy na kanale 19, można to powiedzieć inaczej-
powiem wam że w paru przypadkach mobil przeprosił a w jednym poprawił się i powiedział to inaczej a jeszcze jedno, poparły mnie inne mobile.

Pozdrawiam. :lol:
Mobil.Ford Bus:SUPER CHEETAH +KPO 452+KLS 120 +Performer5000
Obrazek[scroll]Obrazek[/scroll]
Awatar użytkownika
BASTIAN
Posty: 510
Rejestracja: 2007-01-23, 16:27
Lokalizacja: BYTOM
Kontakt:

Post autor: BASTIAN »

Poczekajmy jeszcze parę dni to będą jakby nigdy nic składać sobie życzenia,a niektórzy to nawet chętnie połamali by się z Tobą opłatkiem,a tylko minie jeden dzien po świętach to wyrecytują cały(wraz z wszelkimi suplementami :mrgreen: )do Ciebie słownik przekleńst wszelakich. Takie życie i taki niestety nasz naród :-/
Awatar użytkownika
HjeniuC
Posty: 1813
Rejestracja: 2009-11-24, 21:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: HjeniuC »

taaaa
zdrówka kasy zdrówka kasy i oby szlag cię trafił jeszcze dziś :mrgreen:
YIP YIP
Awatar użytkownika
ToleDo
Posty: 75
Rejestracja: 2009-01-03, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ToleDo »

Ja walczę od jakiegoś czasu i też dostałem kilka dni temu "pochwałę" od innych :mrgreen:
Gość powiedział: "przepraszam za bluzgi, ale się wkurzyłem i mnie poniosło bo jakiś baran ....."
Ktoś z eteru rzekł: " ...nie mogłeś tak od razu, a nie dopiero jak kolega Ci uwagę zwrócił ... , oby więcej takich osób zwracających uwagę było, to można by spokojnie radia przy dzieciach słuchać, a rzadko słychać by ktoś komuś uwagę zwrócił" (cytat z pamięci, myśle że w miarę dokładny bo nie pamiętam słowo w słowo).

Każdy ma takiego
ToleDo
na jakiego zasłużył.

SQ5STV 161OLA012
jacekam
Posty: 11
Rejestracja: 2009-10-30, 14:33
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jacekam »

Upominam wulgarnych kolegów a jeśli kolega ma jakieś "ale" tłumacze :
"Kolego klniesz, a potem narzekasz że będąc w trasie i pytając o ścieżkę masz ciszę, choć na co drugim mobilku antena. Ludzie po prostu wyłączają radyjka by nie słuchać takich jak TY". Po takiej reprymendzie często ktoś się jeszcze dołączy i poprze mnie w walce z takim kolegą , który wówczas nabiera wody w usta i milknie.
Alan 28Plus a obecnie Herbert I, Sirio ML-145
Awatar użytkownika
tom8221
Posty: 296
Rejestracja: 2008-04-02, 21:37
Lokalizacja: QTH: KO04NE Korsze

Post autor: tom8221 »

Też popieram tą akcję i w miarę możliwości postaram się dolłączyć do akcji 21 grudnia.
Obrazek
Mobil VW GOLF III
Było: TTI 880S+Sirio Turbo 2000 w dziurce
Jest: President Walker ASC+Sirio Turbo 2000 w dziurce
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hydepark”