Pomysły na tematy do ABC.

Posty będą dodawane po akceptacji. Nie pytamy tu o radia itp.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
zenobek
Posty: 909
Rejestracja: 2007-12-29, 23:12
Lokalizacja: Bytom

Post autor: zenobek »

Bardzo istotny temat:

Metodologia pomiarów zasięgu zestawu: radio+antena.

Ludzie robią to w tak zwariowano-zakręcony sposób, że warto by to wyjaśnić i uściślić, coby nie było testów z których nic nie wynika!

pozdrówko
zenobek
Awatar użytkownika
maroosz
Posty: 2264
Rejestracja: 2008-12-27, 20:38
Lokalizacja: Kielce CK
Kontakt:

Post autor: maroosz »

może ranking radii np. wypisać wszystkie plusy i minusy plusy, lub ocenę od 1 do 3 i średnią wyciągać... tak żeby ułatwiało to wybory, np. żeby np. nie nabierać się na funkcje badziewnego MAGNUMa MX, a np. docenić niezawodność i prostotę unidenów, żeby nie kupować wysokich modeli jeśli inne radia są tańsze i pracują równie dobrze ;)
Obrazek
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

Zamiast proponować to róbcie to.

Jedna osoba ma to robić?

Ilu userów tego Forum napisało coś do ABC?. Same propozycje, a materiałów jak na lekarstwo. Brać się do roboty a nie czekać na gotowe.

To Forum to nie punkt informacyjny, to Forum userzy muszą sami rozwijać.
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

Bardzo lubie jak ktoś daje pomysły do zrobienia innym :evil:

Może osoby proponujące zrobią to co proponują tak jak umieją np w ,,koszu'' jeśli będzie ok wkleimy to do ABC.

Janek zrobił i tak masę , może inni się wykażą :?:

To co proponujecie jest ok - ale wymaga -----CZASU pracy którzy nie wszyscy mają .
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
maroosz
Posty: 2264
Rejestracja: 2008-12-27, 20:38
Lokalizacja: Kielce CK
Kontakt:

Post autor: maroosz »

ale ten temat jest po to żeby dać propozycję czyż nie?? i dowiedzieć się czy jest ona uznana za dobrą... bo po co robic coś co nikomu nie potrzebne lub zostanie zaraz przeniesione do kosza...
Obrazek
Awatar użytkownika
zenobek
Posty: 909
Rejestracja: 2007-12-29, 23:12
Lokalizacja: Bytom

Post autor: zenobek »

maroosz pisze:ale ten temat jest po to żeby dać propozycję czyż nie?? i dowiedzieć się czy jest ona uznana za dobrą... bo po co robic coś co nikomu nie potrzebne lub zostanie zaraz przeniesione do kosza...
maroosz ma rację.
jeśli rzucam pomysł i nie widzę żadnego za, to po co mam to robić, skoro nikomu nie będzie potrzebne!

pozdrówko
zenobek
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

kgb14 pisze:Bardzo lubie jak ktoś daje pomysły do zrobienia innym
A czy ktoś komuś nakazuje coś robić :?: :roll:
Temat to pomysły i każdy coś proponuje :!:
kgb14 pisze:Może osoby proponujące zrobią to co proponują tak jak umieją np w ,,koszu'' jeśli będzie ok wkleimy to do ABC.
kgb14 pisze:To co proponujecie jest ok - ale wymaga -----CZASU pracy którzy nie wszyscy mają
Taaa, ja się napisze w ABC a wy powiecie że to się nie nadaje :evil:
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

maroosz, i zenobek,
przeczytajcie mój poprzedni post od początku do końca uważnie - napisałem , że pomysły są dobre .
Wskazałem lokalizację do zrobienia :arrow: kosz

dodałem , ze jeśli będzie ok . to wkleimy do ABC - ewentualnie po konsultacji się coś uzupełni lub poprawi . Jak braknie czasu w ,,koszu'' przeniesiemy gdzieś indziej aby nie znikło .

Co jest nie jasne :?:

Jeśli macie ochotę na to proszę bardzo .
Zwódźcie tylko uwagę z jakim profesjonalizmem tematy porobił Janek - poprzeczka jest wysoko ;-)
Jak sie uda Wam to zrobić - pomyślimy o jakiejś nagrodzie :mrgreen:
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
maroosz
Posty: 2264
Rejestracja: 2008-12-27, 20:38
Lokalizacja: Kielce CK
Kontakt:

Post autor: maroosz »

kgb14, Stary no nie wiem jak to jest u Ciebie ale u mnie w koszu się trzyma śmieci... także to ostateczna wypowiedź jeśli chodzi o mnie...
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

Norbi_Zgierz, a jak mamy sprawdzić i zweryfikować to co ludzie proponują ????????????????? wyślesz mi to listem na papierze kancelaryjnym abym popatrzył czy co ?

Propozycja to jest zarys czegoś - a to jak będzie wygladać to co innego - jak ja mogę spełnić wizję osoby proponujacej jeśli nie wiem o co jej chodzi :?:

[ Dodano: 2009-01-21, 20:29 ]
maroosz, jeśli nie w koszu to mozesz to zrobić w HP - najwyżej stamtąd sie wywali.Proszę bardzo .
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

kgb14 pisze:Norbi_Zgierz, a jak mamy sprawdzić i zweryfikować to co ludzie proponują ????????????????? wyślesz mi to listem na papierze kancelaryjnym abym popatrzył czy co ?
A taką opcje jak PW masz bo ja tak :mrgreen:
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

Norbi_Zgierz, ale czemu to ja miałbym decydować o tym co znajdzie sie w ABC - jeśli jakieś większe grono tak zadecyduje to tak . Zresztą w tej kwestii to uważam , ze Vipy byłyby najlepsze w ocenie wiec jak chcesz wysyłać na PW to im .
Ja pomyślałem o po prostu o większej liczbie osób oceniających to co ktoś zrobi .
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
zenobek
Posty: 909
Rejestracja: 2007-12-29, 23:12
Lokalizacja: Bytom

Post autor: zenobek »

marooszu! Masz 250% racji.

Jeśli coś robię to to nie ma prawa zostać wywalone. Nawet niech taka myśl nie przejdzie nikomu do głowy. Jeśli na początku zakłada się, że w razie czego przesuniemy z HP do kosza, to takie założenie powoduje u mnie brak ochoty do jakiejkolwiek pracy. Jeśli projekt wart jest jakiegoś nakładu pracy to należy doprowadzić tenże DO KOŃCA. Można go poprawić, zmienić lub przyjąć argumentację innych. Nie może być mowy o Koszu.

KGB, piszesz z punktu widzenia moderatora: dwa kliki i nie ma tego, na co ktoś poświęcił swój cenny czas.

Howgh.
(zasępiony)zenobek

PS Jeśli natomiast szanowne grono uważa, że temat przeze mnie poruszony "nie jest zachodu" to niech się wypowie właśnie w tym wątku, przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac.
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

maroosz, właśnie dodał do ABC temat - uważam , ze został bardzo dobrze zrobiony dlatego o ile link nie zniknie będzie tam nadal. Zablokowałem temat bo nie ma tam nic do komentowania .
zenobek pisze:Jeśli coś robię to to nie ma prawa zostać wywalone. Nawet niech taka myśl nie przejdzie nikomu do głowy.
Zenobek - czyli jak zrobisz np cos co juz jest , albo zrobisz np. ABC jak zwabić panienkę na radiu i sie z niaumówić to nie mam prawa tego wywalić tak ??
zenobek pisze:eśli na początku zakłada się, że w razie czego przesuniemy z HP do kosza, to takie założenie powoduje u mnie brak ochoty do jakiejkolwiek pracy.
proszę bardzo możesz swoja pracę wysyłać do mnie na PW - powiedz mi tylko czy mam ja sam oceniać i wywalać jeśli uznam , że mi sie nie podoba ?
Nie miałbyś wtedy pretensji , ze Twoja praca została niedoceniona ?
Czy wolałbyś jednak aby pracę oceniała większość userów tego forum ?

Wydaje mi sie szanowni koledzy , że powinniście sie chwilę zastanowić czego właściwie chcecie - czy tego aby jeden oceniał czy wszyscy - a co do tego gdzie to będzie - to już pisałem , ze jeśli kogoś drażni , ze w koszu to proszę bardzo zrobić sobie temat w HP a potem ja lub ktoś inny go przeniesie .
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
maroosz
Posty: 2264
Rejestracja: 2008-12-27, 20:38
Lokalizacja: Kielce CK
Kontakt:

Post autor: maroosz »

kgb14, Generalnie chodzi o to żeby nie dopuścić do sytuacji że jakiś post ląduje w koszu, ot tak. Piszemy swoje propozycje tutaj, jeśli 5 osób napisze fajna sprawa to temat robimy. A jak nikt nawet nie skomentuje, znaczy nikt nie jest zainteresowany. Moderatorzy za chęć sprawdzenia słuszności tematu, delikatnie mówiąc zasugerowali bezczynność użytkowników dających propozycję... tu jest problem!
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „ABC cb radia.--Podstawy , czyli co kazdy powinien wiedzieć.”