Nowa grupa.

Banda "Ojca Dyrektora"

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Jeżeli Modowie i Admini uważacie że rozmowa jest konstruktywna w tym temacie........to powiem Wam że jeszcze kilka cytatów i walenia po innych i forum się znowu pogrązy na jakis czas...........Nie o to chodzi.
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

JanC pisze:Norbi - cb-radio rozleciało się bo administracja miała takie podejście do userów jakie ty masz.
Wypraszam to sobie Janku :evil: :evil:
Przemyśl najpierw to co piszesz bo jest to ostatnią bzdurą :shock:
JanC pisze:Robili co chcieli to co z tego wyszło? Ty też się uparłeś na powstanie grupy , nie kontaktując się z głównym Adminem.
Dla mnie głównym adminem jest Marek i do niego się zgłosiłem przed założeniem grupy :!: :!:
Jeżeli nie znasz szczegółów to się nie wypowiadaj :!: :!:
JanC pisze:Dla mnie to jest samowolka i nie liczenie się z innymi userami.

A można było inaczej.
Samowolka o czym ty piszesz człowieku. :?:
Kto załóżył temat odnośnie grup regionalnych jak nie główny admin forum 5a18k :?: :?:
To po co twoim zdaniem ten temat jest na forum i nadal istnieje :?: :roll:
I ty nazywasz moje poczynania samowolką,sorrki ale śmieszny w tym momencie jesteś kolego :mrgreen:
A najlepszym cyrkiem jest to że jest pozwolenie administracji na stworzenie grup ale ta sama administracja się temu sprzeciwia :mrgreen:
Żebyście robili wszystko na tym forum z takim zaangażowaniem i podejściem jak do tematu grupy regionalnej,to forum by rozkwitało :mrgreen:
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

Norbi_Zgierz, skoro wyszedłeś z regulaminami to w moich poprzednich postach dostałeś 2 odpowiedzi regulaminowe .
Norbi_Zgierz pisze:Kto załóżył temat odnośnie grup regionalnych jak nie główny admin forum 5a18k :?: :?:
To po co twoim zdaniem ten temat jest na forum i nadal istnieje :?: :roll:
i masz racje Norbi ---- trzeba to usunąć tylko nie wiem czy marek chce a nawet jak chce to czy da radę :lol: :lol:
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

Norbi_Zgierz pisze:Kto załóżył temat odnośnie grup regionalnych jak nie główny admin forum 5a18k
To po co twoim zdaniem ten temat jest na forum i nadal istnieje
mocny i trafiony argument , raczej nie do obalenia.

5k18a pisze:Zasady tworzenia grup regionalnych



1.

Grupy regionalne są zakładane w celu zacieśnienia więzi lokalnych użytkowników cb radia i propagowaniu idei używania tego środka łączności.


2.

Grupy regionalne tworzone na obszarze jednego województwa i może przypadać jedna na dane województwo.


3.

Grupa regionalna, może być stworzona gdy zbierze się minimum 5 nowych członków. Spośród nich wyłaniany jest moderator grupy, który stanowi łącznik pomiędzy administratorem forum a członkami grupy.


4.

Moderator jest wybierany przez nowych członków i musi być zaakceptowany przez administratora forum.


5.

Ilość moderatorów odpowiedzialnych za grupę regionalną jest ustalana pomiędzy administratorem a moderatorem wyłonionym podczas głosowania i jest uzależniona od ilości członków w grupie.


6.

Ilość moderatorów powinna być jak najmniejsza, niezbędna do prowadzenia grupy.


7.

Administrator zastrzega sobie prawo do nie przyznania uprawnień kolejnemu moderatorowi, jeżeli uzna że liczba moderatorów, już wyłonionych jest wystarczająca.


8.

Moderator grupy regionalnej, zobowiązany jest do prowadzenia grupy i jest za nią odpowiedzialny przed administratorem forum.


9.

Grupa regionalna otrzymuje autonomię działania. Co oznacza, że administrator cb-forum nie ingeruje w sprawy wewnętrzne grupy.


10.

Administrator, zastrzega sobie prawo do podjęcia czynności związanych z egzekwowaniem regulaminu cb-forum, na wydzielonych forach grupy regionalnej.


11.

Moderator jest uprawniony do dodawania nowych członków do listy.


12.

Moderator, bierze czynny udział w przygotowaniach potencjalnych przedsięwzięć.


13.

Moderatorowi grupy regionalnej automatycznie zostaje przydzielony status VIP i dostęp do forum VIP


14.

Każdej grupie regionalnej przysługuje wydzielenie 2 for tematycznych. Jedno z dostępem publicznym a drugie z dostępem dla członków grupy.


15.

Nazwa wydzielonych for, składa się z nazwy grupy regionalnej i informacji o sposobie dostępu (publiczne, członkowskie).


16.

Jeżeli członkowie grupy regionalnej postanowią stworzyć swoją stronę internetową, przysługuje im darmowy adres www.nazwagrupy.cb-forum.pl Administrator forum, nie zapewnia jednak miejsca na serwerze, leży to w gestii członków grupy regionalnej.


17.

Na każdej stronie www grupy regionalnej, musi się znaleźć link do cb-forum w eksponowanym miejscu.


18.

Administrator zastrzega sobie prawo, do nie wyrażenia zgody na stworzenie proponowanej grupy regionalnej, bez podania przyczyn.
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

kgb14 pisze:Norbi_Zgierz, skoro wyszedłeś z regulaminami to w moich poprzednich postach dostałeś 2 odpowiedzi regulaminowe .
Tak,wyjechałeś mi z punktem 14 który jest dla mnie śmieszną argumentacją :!:
kgb14 pisze: masz racje Norbi ---- trzeba to usunąć tylko nie wiem czy marek chce a nawet jak chce to czy da radę
Aha, teraz to usuwasz :?:
A jakim prawem to robisz juniorze adminie :?: :?:
Czy możesz sobie tak usuwać i dopisywać wszystko na co przyjdzie Ci ochota :?:
Temat grup regionalnych jest na forum i ja się do niego ustosunkowałem przez napisanie na PW do admina o załóżenie takowej grupy.
Także wasza ankieta jest dla mnie mało ważna ponieważ jest na forum regulamin jeżeli chodzi o ich zakładanie :!:
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

kgb14 pisze:trzeba to usunąć tylko nie wiem czy marek chce a nawet jak chce to czy da radę
moge , czy to wywale.................. w trudnej sytuacji mnie stawiacie .

Jak bym nie zrobił ktoś będzie wkurzony i powie że to samowola.............. chociaż zgodnie z regulaminem...........

16

Regulamin obowiązuje od momentu opublikowania. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie.
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

Norbi_Zgierz pisze:Aha, teraz to usuwasz :?:
A jakim prawem to robisz juniorze adminie :?: :?:
coś taki oficjalny Prezesie :mrgreen:
Nic nie usuwam
Norbi_Zgierz pisze:Także wasza ankieta jest dla mnie mało ważna ponieważ jest na forum regulamin jeżeli chodzi o ich zakładanie :!:
i jest ostatni punkt dotyczący tworzenia grup
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

kgb14 pisze:coś taki oficjalny Prezesie
Po tym co przeczytałem od niektórych osób które "darzyłem" szacunkiem o sobie,odechciewa się przebywać na forum.
Dlatego jestem oficjalny bo niby z czego mam sie cieszyć,że ludzie mi bliscy wbijają mi nóż w plecy :!:
No może trochę poleciałem ale tak się właśnie czuje :roll:
Odechciało mi się spotów,zlotów,Prezesowania i przebywania na tak zacnym forum o jakim do wczoraj miałem zdanie.
Oskarżacie mnie o awanturnictwo,podjudzanie itp.tylko dlatego że bronie zaciekle swoich racji.
Kuźwa gdzie jest demokracja i wolność słowa :?: :roll:
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

Norbi_Zgierz pisze:Oskarżacie mnie o awanturnictwo,podjudzanie itp.tylko dlatego że bronie zaciekle swoich racji.
Spoko , nikt Cię nie oskarża i niczego nie wywali.

Dajesz się ponieść nerwom. Norbeczku na spokojnie ;-)
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

Norbi_Zgierz pisze:Kuźwa gdzie jest demokracja i wolność słowa :?: :roll:
no i właśnie dlatego że jesteśmy demokratyczni ( a bynajmniej ja się staram być - tam gdzie można -nie wyskakując z regulaminami ) jest ankieta .
Norbi_Zgierz pisze:Dlatego jestem oficjalny bo niby z czego mam sie cieszyć,że ludzie mi bliscy wbijają mi nóż w plecy
a co do tego - to nóż ---nie----ale kulką w plecy na zlocie masz szansę zarobić :mrgreen:
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
zenobek
Posty: 909
Rejestracja: 2007-12-29, 23:12
Lokalizacja: Bytom

Post autor: zenobek »

Zastanawiałem się jakie ja mam w zasadzie zdanie w tym temacie (oprócz śmichów-chichów :mrgreen:).

Osobiści doświadczyłem upadku scb na własnej skórze. I od tego czasu jakoś bardzo ostrożnie podchodzę do dzielenia się na podgrupy i subpodgrupy...
Ale:
Czy jeśli coś się nie udało raz czy dwa należy twierdzić, że nie uda się nigdy?
Ludzie mają taki "naturalno-wrodzoną" skłonność do akcentowania własnej tożsamości. Chcą podkreślić własną, pewną odrębność w ramach jakiejś wspólnoty. I może stąd ten pomysł Zgierskich-Łodziaków.

Proponuję:
Skoro stan faktyczny jest taki, że grupa ISTNIEJE - to pokażcie, że zarówno w interesie Forum jak i Waszym będzie to aby grupa ISTNIAŁA NADAL. Zakończcie odpowiedzi na zaczepki innych i róbcie co tam mieliście w planach. Pokażcie, wszystkim, że to dla wszystkich się będzie kalkulować. Że nie tylko Wy ale całe forum będzie miało wymierne korzyści z istnienia GRUPY ZGIERSKO-ŁÓDZKIEJ.

Tak z drugiej strony, należy zasugerować administracji, aby biorąc pod uwagę wyniki ankiety nie było zbyt pochopne w działaniu i dobrze przemyślało czy grupę utrzymać czy zlikwidować. Admini: dajcie sobie trochę czasu i przeanalizujcie wszystko co będzie się tu działo. Nie podcinajmy im skrzydeł na wstępie. No chyba, że będą same minusy....(osobiście wątpię).

pozdrówko
(życzący pomyślności na nowej drodze życie) zenobek
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

zenobek, zrobimy to co wskaże ankieta .
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
REDWHITE
Posty: 905
Rejestracja: 2008-08-26, 12:44
Znak/ranga: Zgred/Pieniacz
Lokalizacja: Łódź

Post autor: REDWHITE »

A mi osobiście spodobał się niebieski kolor mojego nicka :lol:


A tak serio to nie widzę nic złego w powstaniu takiej grupy.
Dokładnie każdy mógł na to wpaść. Mi osobiście nie przeszkadza żaden forumowicz jeśli nawet nie należy do tej grupy. Jak mogę pomagam jak nie znam tematu milczę.
Czasami łatwiej jest poprostu coś załatwić, zorganizować jeśli jest się w takiej grupie regionalnej.
Nawet jeśli ktoś nowy będzie potrzebował pomocy to można powiedzieć aby podjechał lub coś w podobie.
A wszytko inne wyjdzie w praniu.
Jak będzie żle to ją skasujecie i po bólu.
Mobil: PC122/Sirio Omega 27; CRT MIKE/wilson little
Było :A18, AT Smart,Yosan Micro,AT-6666(szatan),Lafayette Atena,Herbert,ALINCO DR-135DX,Lincoln,HR-5500,Alan 87,Alan 28,Saturn 40,Ralistic TRC-482,Cobra 146 gtl,Apollo Road Blues,Yosan CB-300,MTech LIII,Uniden 520,Yosan Pro 120, Walker,Omega Farun
Awatar użytkownika
zenobek
Posty: 909
Rejestracja: 2007-12-29, 23:12
Lokalizacja: Bytom

Post autor: zenobek »

kgb14 pisze:zenobek, zrobimy to co wskaże ankieta .
Ale nigdzie nie jest powiedziane, że mamy to zrobić w ciągu 5 minut po jej zakończeniu.
Możemy to zrobić np po dwu tygodniach.

pozdrówko
(negocjator) zenobek
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

tomus261 pisze:A mi osobiście spodobał się niebieski kolor mojego nicka
albo ja mam wadę wzroku, albo na tym moim szarym tle forum żle widać napis z nickiem.
:-/
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
Zablokowany

Wróć do „Region Zgiersko-Łódzki”