08.11.2011 skradziono Turbo 2000

Banda "Ojca Dyrektora"

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Pioter Kalinowa
Posty: 261
Rejestracja: 2011-04-30, 17:43
Lokalizacja: JO90OG / Sosnowiec

Post autor: Pioter Kalinowa »

Złodziej nie patrzy na firmę anteny sztuka jest sztuka i tak wcześniej czy pużniej ktoś kupi bo na złom nie odda,a pić się chce.....
takiemu sk..... tylko łapy połamać - nie twoje nie ruszaj !
Mobil- President Jonny3,PresidentFlorida Densei 2002 Albreht
Baza-JI, FRQ-7L,PAN-DM432MT ,Sirio-GPE 27 5/8, Power FRQ-7LSupply 16.5A, Motorola RSN 4001A



.
Najdzel
Posty: 213
Rejestracja: 2011-08-16, 21:45
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Najdzel »

motomouse pisze:
Najdzel pisze:W centrum miasta nie zostawiłbym anteny na dachu
I dlatego po mieście trzeba mieć antenę incognito. Moja jeździ na dachu od 2? lat i wykręcana była tylko żeby zamienić na dłuższą ;-)
Można też taką założyć taką przyklejaną na szybę :-P (kiedyś coś takiego widziałem na tylnej szybie Audi Q7- to w ogóle jakoś działa ?)
President Valery + Densei 2002 Tuning Konektor + Sirio ML 145
Awatar użytkownika
Skorupa
Posty: 1361
Rejestracja: 2011-03-18, 10:49
Lokalizacja: Wieluń JO91GF

Post autor: Skorupa »

To chyba od "gepeesa"

[ Dodano: 2011-11-09, 22:53 ]
emilio pisze: panowie policjanci sobie tylko spojrzeli na mnie i pojechali dalej :-/
Podobną sytuację miałem, środek nocy, środek zimy - klęczałem przed zamkiem drzwi w moim starym Fordzie, bo się zaryglował na "ament" i pany policjanty mieli sytuację w głębokim poważaniu. Miałem kaptur na głowie, więc to też w jakiś sposób powinno ich zmobilizować do interwencji, ale gdzie tam...
Awatar użytkownika
Pawciu
Posty: 1111
Rejestracja: 2009-09-22, 18:42
Lokalizacja: Skierniewice KO01BW87

Post autor: Pawciu »

wyrazy współczucia po utracie tej pięknej sztuczki mnie ukradli jakiś rok temu ale na magnesie sirio 16 cm co do odkręcania można sobie techniką laserową nie wiem swoje imie wyryć albo co na cewce tak ma kolega west jak sie nie myle :-P
M1. Johnny III tuning + President texas 208 + ESP-12

Nigdy nie narzekaj , że w życiu masz pod górę , jeżeli zdecydowałeś ,że idziesz na sam szczyt
Awatar użytkownika
ratman
Posty: 16
Rejestracja: 2011-10-05, 09:49
Lokalizacja: Cherry Mountain

Post autor: ratman »

cóż - ja swojej nie odkręcam bo.. od odkręcania gwinty są w takim stanie że pewnie jeszcze kilka razy i bym mógł ją wyrzucić.... Zamiast klameczki jest zwykła(już lekko skorodowana) śruba a jak ją ukradną będę miał powód żeby zmienić...
Alan 101 + ML145
Electronica 360 (czeeka na bazę...)
PC6 - w zapasie czeka na autko do dziurawienia
na razie tylko mobil
NooD
Posty: 15
Rejestracja: 2011-10-10, 22:04
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: NooD »

ratman pisze:cóż - ja swojej nie odkręcam bo.. od odkręcania gwinty są w takim stanie że pewnie jeszcze kilka razy i bym mógł ją wyrzucić.... Zamiast klameczki jest zwykła(już lekko skorodowana) śruba a jak ją ukradną będę miał powód żeby zmienić...
To jeszcze zostaw kluczyki do auta. Jak ukradną będziesz miał powód zmienić na nowszy/lepszy :D

A z tym gwintem nie przesadzaj :D
Awatar użytkownika
ratman
Posty: 16
Rejestracja: 2011-10-05, 09:49
Lokalizacja: Cherry Mountain

Post autor: ratman »

Nie przesadzam.. Uwierz mi....
Po prostu jak mam ją popsuć całkowicie to wolę zaryzykować że ktoś ukradnie.....
Alany PC mają elementy z bardzo miękkiego stopu..... i niestety gwint właśnie w tym szajsmetalu są zrobione...
A auta nie ukradną - chyba że na złom :-P
Alan 101 + ML145
Electronica 360 (czeeka na bazę...)
PC6 - w zapasie czeka na autko do dziurawienia
na razie tylko mobil
Awatar użytkownika
Skorupa
Posty: 1361
Rejestracja: 2011-03-18, 10:49
Lokalizacja: Wieluń JO91GF

Post autor: Skorupa »

Ja przy moim starym Lemm'ie miałem śrubę na imbus/gwiazdkę i nakrętkę samokontrującą - spiłowaną tak żeby żaden klucz nie pasował - zamiast oryginalnej klamki tudzież motylka ;-) Wyglądało to zniechęcająco dla potencjalnego amatora cudzej własności. Wadą było to, że anteny nie można było zdjąć bez kluczy/narzędzi, ale przynajmniej nie bałem się jej zostawiać na aucie pod moja nieobecność. Teraz mam ST3000 i ściągam na noc za każdym razem, chociaż okolica spokojna.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Region Zgiersko-Łódzki”