Mój zestaw.....

Banda "Ojca Dyrektora"

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Hummer130
Posty: 794
Rejestracja: 2011-04-14, 15:33
Lokalizacja: JO90NF / Sosnowiec

Post autor: Hummer130 »

Przem78 wioski są wybaczalne ileż mozna jechać w ciszy? :mrgreen: jak kiedyś pytali sie dzie jestem i powiedziałem to usłyszałem: "przecież to 10 km" ale super nam odbiera. Oczywiście pusciłem monolog o antenach trx'ach itp. załapali bakcyla. bez obrzy dla czytających "relacja na żywo" tak było........

[ Dodano: 2012-01-20, 22:05 ]
Przem78 pisze:
Hummer130 pisze: trzeba "dostroić" albo złapać się. :mrgreen:
Ta to jest plaga chyba wszystkich miast i miasteczek ale żeby wsie nie czuły się pokrzywdzone, że o nich się nie mówi to tam za to panuje ogólnie pojęta swoboda wypowiedzi szczególnie na #19- czyli kanał dyskusyjnopolitycznokulinarny, że nie wspomnę o budowlańcach z autobany (dawaj dawaj dawaj jeszcze możesz dawaj dawaj aleś przypie znaczy zawadziłeś tego mercedesa)

Tak? to zapraszam na PMR w miastach gdzie buduje się pod Euro2012 ło matko..........
Jesteś bardzo wiele wart jeśli walczysz ze swoimi słabościami.
Awatar użytkownika
Przem78
Posty: 598
Rejestracja: 2009-10-24, 10:14
Lokalizacja: Łódź - Bałuty

Post autor: Przem78 »

k0nr4d pisze:Przemek, szalejesz :-) Czyli teraz zabawa we wstążki?
Nom makaron jajeczny wstążki już znam :mrgreen: :-P a tak poważnie to po kilku spotkaniach u Przemka i naszych pogaduchach doszedłem do wniosku, że wymieniam tylko sprzęty beż żadnego kroku do przodu, więc dzisiaj po strasznym tygodniu w pracy poszedłem krok dalej :-P :mrgreen:
Mobil: Yosan 3031 Turbo (mod by Konektor)+Densei 2002+Comet 840+Sirio 3K+ESP12 a to wszystko upchane do niemieckiej Skody
Obrazek
Pozdr. Przemek :)
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

a może by tak ruszyć częstotliwości i rozbujać SSB w Łodzi i okolicach ?
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
Awatar użytkownika
Skorupa
Posty: 1361
Rejestracja: 2011-03-18, 10:49
Lokalizacja: Wieluń JO91GF

Post autor: Skorupa »

Ja mam w linii prostej 90km do Łodzi, ale mogę podjechać bliżej - można się pobawić :-). Na klubowym zawsze mam ciszę albo małe przebłyski rozmów.
Awatar użytkownika
Przem78
Posty: 598
Rejestracja: 2009-10-24, 10:14
Lokalizacja: Łódź - Bałuty

Post autor: Przem78 »

Skorupa pisze:Ja mam w linii prostej 90km do Łodzi, ale mogę podjechać bliżej - można się pobawić :-). Na klubowym zawsze mam ciszę albo małe przebłyski rozmów.
No ja dzisiaj wyjeżdżając z Turku zapytałem o drogę do Uniejowa to usłyszałem odpowiedź od Przemka (nasz Przemek - Hasan go zna) z tamy na Jeziorsku ok 30 km "słychać Cie słychać do Uniejowa czysto..." po czy na # 16 pogawędka aż do Uniejowa ok 20 km. A Przemka słyszy pół powiatu :mrgreen: jakiś czas temu słyszałem go jadą od Pabianic do Sieradza :-P :mrgreen:

P.S w przyszłym tyg najprawdopodobniej będę w okolicach Wielunia/Widawy/Sędziejowic więc może uda się zrobić jakąś łączność 8-)
Mobil: Yosan 3031 Turbo (mod by Konektor)+Densei 2002+Comet 840+Sirio 3K+ESP12 a to wszystko upchane do niemieckiej Skody
Obrazek
Pozdr. Przemek :)
Awatar użytkownika
kj9120
Posty: 392
Rejestracja: 2010-11-30, 23:37
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kj9120 »

Przem78, tez mogę potwierdzić ze bardzo ładnie idze ten zestawik ponieważ miałem przyjemnośc rozmawiać z kolega na miescie, co prawda odległośc miedzy nami dosc mała ale bardzo przyjemna dla ucha modulacja z tego wszystkiego idzie :mrgreen:
MAGNUM S-9 + RF Limited CR577 + SIRTEL SANTIAGO 1200 + NOKIA SP-3
scorpion1629

Post autor: scorpion1629 »

domino.pl pisze:częstotliwości i rozbujać SSB
Taaa - sorki - na wstępie powiem tylko ze nie o ciebie mi chodzi , - chciałem nawiązać do tematu ssb , mianowicie jak już o wstążkach mowa to nie wiem który z AT był taki mądry ale dziś przez ponad godzinę nawijał w SSB na podstawie na #19 skutecznie zakrywając chyba z pół śląska , ale kierowcy bluzgali ..... łojoj , pomijam fakt że sam nic nie słyszałem oprucz 161- alfa tango ......, gdybym ja miał wstęgi to gość by sie dowiedział...... :mrgreen: :shock: :evil:
Awatar użytkownika
kj9120
Posty: 392
Rejestracja: 2010-11-30, 23:37
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kj9120 »

scorpion1629 pisze:
domino.pl pisze:częstotliwości i rozbujać SSB
Taaa - sorki - na wstępie powiem tylko ze nie o ciebie mi chodzi , - chciałem nawiązać do tematu ssb , mianowicie jak już o wstążkach mowa to nie wiem który z AT był taki mądry ale dziś przez ponad godzinę nawijał w SSB na podstawie na #19 skutecznie zakrywając chyba z pół śląska , ale kierowcy bluzgali ..... łojoj , pomijam fakt że sam nic nie słyszałem oprucz 161- alfa tango ......, gdybym ja miał wstęgi to gość by sie dowiedział...... :mrgreen: :shock: :evil:
to nie macie nikogo na sląsku to mogł go upomnieć :P
MAGNUM S-9 + RF Limited CR577 + SIRTEL SANTIAGO 1200 + NOKIA SP-3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Region Zgiersko-Łódzki”