Radio Ma Ryja

Banda "Ojca Dyrektora"

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Radio Ma Ryja

Post autor: domino.pl »

Za pewne w Łodzi mieliście okazję usłyszeć na 19 kanale człowieczka , co krzyczy rano i popołudniami " Radio Ma Ryja , najlepsze radio w Polsce...". Zastanawia mnie co kieruje takim człowieczkiem by dzień w dzień krzyczeć to samo. Mam wrażenie że człowieczek ma długą antenę bo u mnie w Zgierzu czasem sygnał jest bardzo stabilny, no chyba że ma wzmacniacz lub mocniejsze radio. Znajomy prawdopodobnie go zidentyfikował, jego auto to ciemny (granatowy,ciemnoniebieski) VW , chyba kombi. Pasowałoby człowieczkowi wejść na ambicję i pozdrowić, że się widzi jak siedzi w ciemnym VW.
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
Awatar użytkownika
konikks
Posty: 549
Rejestracja: 2012-10-10, 22:15
Lokalizacja: Kraków

Post autor: konikks »

w Krakowie jest osobnik udający barana na #19. znalazłem metodę na niego. nie włączam radia na tym kanale :)

ale fakt czasem się zastanawiam po co oni to robią?
! HAM I AM !
Awatar użytkownika
REDWHITE
Posty: 905
Rejestracja: 2008-08-26, 12:44
Znak/ranga: Zgred/Pieniacz
Lokalizacja: Łódź

Post autor: REDWHITE »

Wczoraj najsilniejszy sygnał od niego miałem w okolicy Politechniki/Radwańska.
Jak będę miał wolną chwilę to pojeżdż ę w okolicy í spróbuję go upolować.
Mobil: PC122/Sirio Omega 27; CRT MIKE/wilson little
Było :A18, AT Smart,Yosan Micro,AT-6666(szatan),Lafayette Atena,Herbert,ALINCO DR-135DX,Lincoln,HR-5500,Alan 87,Alan 28,Saturn 40,Ralistic TRC-482,Cobra 146 gtl,Apollo Road Blues,Yosan CB-300,MTech LIII,Uniden 520,Yosan Pro 120, Walker,Omega Farun
Awatar użytkownika
yaszczur
Posty: 337
Rejestracja: 2013-01-15, 18:22
Znak/ranga: 161BD890
Lokalizacja: KO00FF/płd.PL
Kontakt:

Post autor: yaszczur »

Takie zachowania stają się ogólnokrajową plagą... Słyszałem już barany, kozy, ale najbardziej wku#####jąca jest "pysia".

Jest jedna metoda, nie reagować! Ale i tak ktoś nie wytrzyma i jedzie równo po takim typku, nie zastanawiając się, że o to mu właśnie chodzi. Dziecko kiedy broi, to czeka na publikę, jeśli jej nie ma to przestaje.
BAZA: Intek HR-5500 v6 + Densei EC-2002 / RCI 2950 + Densei EC-2002 mod-knktr / Lemm AT 920 M1
mini BAZA: Alan 87 + Farun FD2020 / Lemm AT 920 M1

>> 161BD890 on YouTube <<
Awatar użytkownika
Hummer130
Posty: 794
Rejestracja: 2011-04-14, 15:33
Lokalizacja: JO90NF / Sosnowiec

Post autor: Hummer130 »

A co mają robić innego?... Ameby
Jesteś bardzo wiele wart jeśli walczysz ze swoimi słabościami.
MarcinMMz
Posty: 341
Rejestracja: 2010-12-19, 11:47
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post autor: MarcinMMz »

konikks pisze:w Krakowie jest osobnik udający barana na #19. znalazłem metodę na niego. nie włączam radia na tym kanale :)
Stosuję ten sam manewr :-)
konikks pisze:ale fakt czasem się zastanawiam po co oni to robią?
Zwołują się i tyle bo odpowiadają egzemplarze o podobnym IQ. W kupie siła panowie!
Alan i wszystko jasne...
Awatar użytkownika
januwojt
Posty: 2236
Rejestracja: 2010-01-20, 15:33
Znak/ranga: SQ9ORF
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: januwojt »

Dwa albo trzy lata temu mieliśmy delikwenta , którego jedynym hobby było stawianie nośnej , albo gwizdanie na SSB , ale nie na 19-tce tylko na kanałach okolicznych grup (#35,#37) . Po długim i mozolnym namierzeniu okazało się , że to całkiem przyzwoita baza z dopałem . Bez słowa ostrzeżenia i larma na kanale , zasadziliśmy mu kilka szpilek w kabel antenowy pewnej nocy podczas zaplanowanej konspiracyjnej akcji . Poza okazjonalnymi debilami w mobilach mamy spokój od tamtej pory.
Awatar użytkownika
Francuz
Posty: 3543
Rejestracja: 2007-11-29, 15:23
Lokalizacja: Sosnowiec
Been thanked: 2 times

Post autor: Francuz »

Aktualnie ucichł nieco, ale w godzinach rannych na 19AM pogwizduje sobie koleś słyszalny w okolicach Sosnowca i Katowic, dojeżdżając do Katowic jakby lepiej.
Z gwizdanych melodyjek domyślam się, że gwizdek nie jest już pierwszej młodości.
Awatar użytkownika
januwojt
Posty: 2236
Rejestracja: 2010-01-20, 15:33
Znak/ranga: SQ9ORF
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: januwojt »

Na kanale #35 panuje ostatnio moda na rozwalone modulatory , rekordzistów słychać w Chrzanowie po kilka kanałów góra/dół . Jedna ze stacji posiada nawet amatorski znak ..... Delikatna i nieśmiała prośba o skrócenie Mic-Gaina prośba spotkała się z zarzutem badziewnego odbiornika w moim radiu .....
Awatar użytkownika
Francuz
Posty: 3543
Rejestracja: 2007-11-29, 15:23
Lokalizacja: Sosnowiec
Been thanked: 2 times

Post autor: Francuz »

januwojt pisze:prośba spotkała się z zarzutem badziewnego odbiornika w moim radiu .....
nie przejmuj się, ja też mam badziewny, kiedyś chłopaków z 35AM słyszałem na 37AM :mrgreen:
Awatar użytkownika
JAROCE
Posty: 1513
Rejestracja: 2010-05-06, 16:14
Lokalizacja: Sosnowiec / JO90OG

Post autor: JAROCE »

januwojt pisze:Na kanale #35 panuje ostatnio moda na rozwalone modulatory , rekordzistów słychać w Chrzanowie po kilka kanałów góra/dół .
Zgadza się Janusz , ja ostatnio w rozmowie z Hummerem na #29 słyszałem ekipę z 35 i to na tyle wyraźnie że bez przełączania się na ich czetotliwość wiedziałem o czym rozmawiają.
mobil: Uniden PC-122/Santiago 1200/Motorola RSN 4001A
baza: Kenwood TS-480/Sirtel BSA-601A /New Spacelab 5λ8/Power xbox
ArturK
Posty: 3
Rejestracja: 2011-01-16, 13:43
Lokalizacja: Czeladź

Post autor: ArturK »

Czy możesz sprecyzować o którą stacje chodzi? Bo samo gadanie nic nie wnosi. Wczoraj też był przykład przesiewania międzykanałowego, na 35 słyszałem kanał 37 . Francuz też w tym brał udział i dobrze wie jaka jest sytuacja.
Awatar użytkownika
Francuz
Posty: 3543
Rejestracja: 2007-11-29, 15:23
Lokalizacja: Sosnowiec
Been thanked: 2 times

Post autor: Francuz »

Potwierdzam, ćwierkało w obydwie strony, ale to o czym pisze januwojt to inna skala "jakościowa" problemu.
Awatar użytkownika
Zagłębiak
Posty: 1
Rejestracja: 2013-02-13, 23:48
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Zagłębiak »

Nie wiem co z wami jest ? ale traktujecie kanał 35 jak zło i wszyscy zalogowani i rozmawiający na tym że kanale to mają porozwalane radia i same dziadostwa . tylko że nie rozumieją nie które osoby że jak jest blisko siebie antena przy antenie to i tak będzie się zawsze przesiewało to jest logiczne jak da mnie . był jakiś czas spokój pojawili się nowi użytkownicy i znowu ten sam problem przesiewania . wydaje mi się że trzeba powiedzieć oficjalnie ( słuchaj stary to twoje radio przesiewa na kilka kanałów na raz ) a nie ogarniać wszystkich jedną miarką gdyż taka miarka prowadzi tylko do zaostrzenia konfliktu i sztucznej obłudy typu ( witam cię serdecznie i pozdrawiam gorąco ) a następnie wypisywać na forum oszczerstwa co do całej grupy.Jestem tego zdania i tego się trzymam, źle cię słychać to ci o tym powiem i tyle aczkolwiek fakt jest taki że nie wszyscy przyjmują takie uwagi do wiadomości i to jest skierowane do kilku osób na kanale 35 zgadzam się z tym w 100% . Lecz trzeba o tym rozmawiać a nie oczerniać :-)
Mobil 40t
Awatar użytkownika
Francuz
Posty: 3543
Rejestracja: 2007-11-29, 15:23
Lokalizacja: Sosnowiec
Been thanked: 2 times

Post autor: Francuz »

Zagłębiak pisze: traktujecie kanał 35 jak zło i wszyscy zalogowani i rozmawiający na tym że kanale to mają porozwalane radia i same dziadostwa
Witam kolegę i odwracam pytanie: do kogo konkretnie jest adresowana Twoja cytowana przeze mnie wypowiedź ?
Zagłębiak pisze:wydaje mi się że trzeba powiedzieć oficjalnie
Zagłębiak pisze:a nie ogarniać wszystkich jedną miarką gdyż taka miarka prowadzi tylko do zaostrzenia konfliktu
a dokładnie mówiąc do kreowania konfliktu bo zaostrzyć można coś co już jest, a ja sobie o żadnym konflikcie kogokolwiek z użytkownikami kanału 35 nie przypominam;
bywam na 35, na 37, na 29 i jeszcze innych, znam wielu kolegów osobiście i naprawdę nie wiem o jaki konflikt chodzi ... :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Region Zgiersko-Łódzki”