Serwisy w łódzkim - DYSKUSJE

Banda "Ojca Dyrektora"

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

arkady
Posty: 20
Rejestracja: 2009-11-23, 17:31
Lokalizacja: lodz

Post autor: arkady »

marcinie ,to tylko za przyczyna norbiego,on zaczął nieuzasadnioną pyskówke,a ja sie bronie.nire udzielam sie ,bo zazwyczaj na forach najwiecej maja do powiedzenia najmniej wiedzacy.Pozdrawiam wszystkich
co cie nie zabije-to cie wzmocni
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

arkady pisze:,bo zazwyczaj na forach najwiecej maja do powiedzenia najmniej wiedzacy.
Czyli drogie koleżanki i koledzy,teraz wiecie,że g___o wiecie :mrgreen:
Także nie udzielajcie się na forum,bo nie macie pojęcia,żeby dyskutować na jakikolwiek temat :-P
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Zwierzu jak masz coś z kolegą to sobie pogadajcie na mieście...i pomyśleć że może w Łodzi przyjdzie mi zamieszkać.......
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

orba pisze:Zwierzu jak masz coś z kolegą to sobie pogadajcie na mieście...
Na mieście,to ja się umawiam z ładnymi kobietami :mrgreen:
orba pisze:i pomyśleć że może w Łodzi przyjdzie mi zamieszkać.......
I o jednego wariata więcej w tym mieście :mrgreen:
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7805
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

orba pisze:Zwierzu jak masz coś z kolegą to sobie pogadajcie na mieście...i pomyśleć że może w Łodzi przyjdzie mi zamieszkać.......
Są groźniejsze rzeczy w Łodzi niż Norbi i Arkady :merygreen: :merygreen: :merygreen:
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

aha aha aha przykuję się do kaloryferu w Poznaniu jednak..........
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

Hasan-Łódź pisze:Są groźniejsze rzeczy w Łodzi niż Norbi i Arkady :merygreen: :merygreen: :merygreen:
Dawaj co :?: :?: :-P
Kropa :?: :roll:
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
askier

Post autor: askier »

arkady - szukasz dziury w całym, masz odmienne zdanie - spotkaj się z nami i pokaż, że mówimy nieprawdę. bez złośliwości, bez chamstwa Z OBU STRON - każdemu należy się szacunek.

Zawsze warto porozmawiać a może coś się zmieni...nasze zdanie znasz - być może rzeczywiście coś nie gra? może coś jest nie tak - zrób rachunek sumienia i wtedy porozmawiamy. Nasza opinia nie wzięła się znikąd.

Norbi, axien - może rzeczywiście warto porozmawiać i przedstawić swoje spostrzeżenia? wtedy może coś pójdzie w lepszą stronę?

Tylko nie mówcie, że kategorycznie nie może to przyniesie obopólne korzyści?
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

askier pisze:Nasza opinia nie wzięła się znikąd.
askier , (ironia) tutaj wszyscy nagle upatrzyli sobie ofiarę, by zniszczyć jednego człowieczka... 8-)
czyż to nie piękne że wszyscy nagle kierują się tą samą ścieżką , by oczernić jakiś serwis... ogromne korzyści czerpią z tego... hahaha...Obrazek
Ludzie wyluzujcie... Proszę wasObrazek do niczego sensownego to nie prowadzi... co miało być powiedziane-już zostało powiedziane...
Niech se człowieczek biznes kręci, nikt z obecnych rady u takiego chyba szukać nie będzie...
Obrazek
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
arkady
Posty: 20
Rejestracja: 2009-11-23, 17:31
Lokalizacja: lodz

Post autor: arkady »

askier-ja jestem za rozmową w oczy,ja nie mam zwyczaju obmawiać kogoś poza plecami,albo dyskredytować jakiś serwis ,czy kolegów ogłaszajacych sie w galerii czy castoramie i nnych...nawet jeśli zdarzy sie komuś wpadka.Ja wolę ze wszystkimi współpracować czy pogadać ...niż drzeć koty.Zdrowych i Wesołych Świat wszystkim życze
co cie nie zabije-to cie wzmocni
Awatar użytkownika
tomtom
Posty: 647
Rejestracja: 2009-06-17, 21:53
Lokalizacja: Łódź / JO91RT

Post autor: tomtom »

aixen pisze: 4. Pan Włodzimierz - Traugutta - rewelacja, naprawi nie naprawialne i za śmieszne pieniądze. zna każdy sprzęt. Polecam jak diabli
możesz podesłać na miary na serwis
Black VC kombi
President JFK II + FD-2060 + Sirio ML145 magnes
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

Tu nie chodzi domino.pl,żeby kogoś oczerniać,bo i po co :?: :roll:
Można się askierku spotkać z kimś i prowadzić dyskusje,kto reprezentuje jakiś poziom do rozmów :!:
Ale jeżeli gość jest wściekły o to,że nie poleca się jego serwisu,a przy tym obraża innych :roll:
To wydaje mi się,że dyskusja z nim nawet na radiu nie ma sensu :roll:
Opowiada jakieś bajki o konkurencji,znajomościach itp.normalnie rodem z Archiwum X ;-)
Nie wiem jaka zażyłość łączyłaby mnie z Adrianem z serwisu z Traktorowej,to nigdy,nigdy nikomu nie powiedziałem na radiu lub w realu:"....Nie jedź na Kwiatów Polskich,tylko jedź przy Shellu"
Nie jestem świnią,żeby komuś świadomie szkodzić,bo nie jestem mendą społeczną,których zresztą jest wiele na tym padole :-P
Teraz już nie wiem,bo sie pogubiłem czy nie jestem świnia czy mendą :hee: :greengreen:
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
askier

Post autor: askier »

Norbi_Zgierz, niby racja jednak nadal uważam, że mimo wszystko warto by było coś takiego zorganizować...sądzę, że strony z których padły głupie docinki mogą sobie więcej wyjaśnić w 4 oczy niż tutaj...

w mojej osobistej opinii arkady również z niektórymi komentarzami posunął się za daleko ale facet jest w kropce, bo ludzie z miasta, w którym ma serwis - nie polecają go a wręcz odradzają - palnął kilka niepotrzebnych zdań i się zagmatwało.

Najgorsze jest to, że arkady nie chcesz przyjąć do wiadomości, że rzeczywiście coś może być nie tak. Weź pod uwagę nasze opinie bo nie jesteśmy związani umową z żadnym serwisem - jedziemy tam gdzie nam się podoba - ja wybieram bascom, axien - pana z Traugutta, Norbi - pana ze Rzgowskiej, domino.pl - Traktorową a ostatnio mówił coś o Juniorze w Zgierzu..

arkady, zbierz nasze opinie w całość będziesz wiedział co nie gra..niech axien jeszcze się określi :-P ..wtedy popraw to, może za jakiś czas podeślemy kogoś, kto sprawdzi co i jak, i opinia będzie cacy...

jednak - z tego co słyszę masz klientów (to i kasy) w brud i możesz mieć w 4literach naszą opinię więc nie wiem po co bijesz pianę.. :!:
Awatar użytkownika
aixen
Posty: 915
Rejestracja: 2007-11-29, 17:40
Lokalizacja: Łódź

Post autor: aixen »

"Pan z Traugutta" nie prowadzi oficjalnego serwisu, choć zawodowo zajmuje się naprawą sprzętu radiowego i z tego co widzę na Jego stole, głównie KF i "amerykańców". Osobiście nigdy nie zawiodłem się, oddając do Niego sprzęt, a kilkakrotnie "poprawiał" robotę po innym serwisie. Mam do Niego zaufanie, to co robi, jak formułuje opinie świadczy o Jego wiedzy i profesjonaliźmie. Proste tematy, typu strojenie itp. daje radę zrobić każdy, choć nie zawsze... :-P

Nasze opinie w takich kwestiach jak przedmiotowa, będą zawsze subiektywne. Jeden wyjdzie z danego serwisu zadowolony, drugi nie... to statystyka, czyli powtarzalność opinii powie nam dopiero prawdę o danym serwisie i jakości jego usług. Wnosząc z dotychczasowej lektury wątku, to zadanie spełnił on doskonale... ;-)
Pamiętaj... prezentowane opinie stanowią tylko i wyłącznie moje zdanie na dany temat.
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

askier pisze:Norbi - pana ze Rzgowskiej,
Dokładnie, zaworze swoje radyjka do Mariana lub Pawła w Rzgowie :!: :!:
I mimo że znam się dobrze z Adrianem,naprawy zlecam sprawdzonym serwisom :!: :!:
To jest jak z warsztatami samochodowymi,wiem do których mogę odstawić auto i wyjechać zadowolonym z usługi.
A do których nigdy nie pojadę,bo albo ukradną mi części lub zedrą ze skóry :mrgreen:
I ja nie muszę do nich jechać,żeby przekonać się czy to jest prawda,bo wyrobili sobie taką lub inną markę :!: :!:
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Region Zgiersko-Łódzki”