baza Valdi77

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Almighty
Posty: 1394
Rejestracja: 2013-11-02, 19:19
Znak/ranga: Szczecin Radio
Lokalizacja: Szczecin

Re: baza Valdi77

Post autor: Almighty »

Valdi77 pisze:W końcu nadszedł czas i uruchomiłem swoją pierwszą, skromną może, ale stację (stacyjkę - :-) ) bazową.
Bardzo ładnie, gratulacje! :bravo:

PS w hurtowni aluminium za PLN 20.- dostaniesz w jednym kawałku 4m rury aluminiowej fi 30x2 [mm] (wyższy maszt) plus za PLN 100,- dokup aluminiową antenę 1/2 fali - z szerokich rurek.

pzdr.
Slavonic Beam / Slavonic Dipole / V-Slavonic 225 / Magic Stick

http://www.szczecin-radio.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Tomek,Długi
Posty: 221
Rejestracja: 2013-01-01, 14:52
Lokalizacja: Konin

baza Valdi77

Post autor: Tomek,Długi »

Ładnie to wygląda,dzisiaj na sdrze dobrze Cię słyszałem,mam nadzieję że w niedługim czasie usłyszymy się w eterze. ;-)
161CBF142/161CT005/SQ3CT
..........................................................................
Mobil- Xsara picasso LAFAYETTE 1200 FM +SADELTA MP-2,antena SIRIO MEGAWAT 4000
Baza-LINCOLN 1+Densei EC 2002 tuning Konektor,KPO DX 5000 V6+Densei EC2002, antena dipol i delta loop home made.
Awatar użytkownika
Valdi77
Posty: 277
Rejestracja: 2014-01-25, 17:33
Znak/ranga: 161CBF159
Lokalizacja: Sieradz/Kalisz (JO91FR)
Kontakt:

Re: baza Valdi77

Post autor: Valdi77 »

kiki pisze:Pogratulować i pierwsze koty za płoty :) oby "choroba radiowa" nie ustała :) Tylko uwazaj z pełną mocą w ssb co by trafa za bardzo nie męczyc :) pozdrawiam i do usłychu b73
Dzięki. Co do zasilacza to założyłem sobie amperomierz :-D (aby mieć jakąś kontrolę). Myślę, że musiałbym nieźle papę drzeć do mika aby te 10A przekroczyć :mrgreen: Ale kto wie ?
PS. mam nadzieję, że do usłyszenia.
Almighty pisze: Bardzo ładnie, gratulacje! :bravo:

PS w hurtowni aluminium za PLN 20.- dostaniesz w jednym kawałku 4m rury aluminiowej fi 30x2 [mm] (wyższy maszt) plus za PLN 100,- dokup aluminiową antenę 1/2 fali - z szerokich rurek.

pzdr.
Co do zmiany anteny, pewnie przyjdzie czas na coś dłuższego i wyżej, ale najpierw muszę się trochę pomęczyć na tym co mam ;-)
Tomek,Długi pisze:Ładnie to wygląda,dzisiaj na sdrze dobrze Cię słyszałem,mam nadzieję że w niedługim czasie usłyszymy się w eterze. ;-)
Daj tylko znać kiedy - na pewno się odezwę.

Pozdro.
Waldek (Valdi77 - wcześniej - kris34) 161CBF159
car 1 - M-tech legend III (tuning Konektor) + Sirio SG-CB 1400/Prsident Ohio
car 2 - President johnny II asc (tuning Konektor) + Sirio T-2 27
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje bazowe( w domu)”