A było już bazowe garażowe ?

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
KaeRZet
Posty: 484
Rejestracja: 2011-03-25, 17:47
Lokalizacja: USA

A było już bazowe garażowe ?

Post autor: KaeRZet »

do istniejącej anteny przy domku,pocignąłem poddaszem kabelek do garażu, wsadziłem tam jakiś sprzęt, no i udało mi się zrobić Pierwszą diwizje. troche bałaganu, ale dopiero zaczynam sprzątać po remoncie ... może przez zimę się uporam z bałaganem.
Awatar użytkownika
drail
Posty: 280
Rejestracja: 2011-11-02, 22:23
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: drail »

Hameryskańska Pepsi :mrgreen:
Jak coś jest do wszystkiego, jest do niczego.
Awatar użytkownika
kubaopp
Posty: 4917
Rejestracja: 2012-04-02, 17:14
Lokalizacja: LN32DW Benoy-Vedeno
Kontakt:

Post autor: kubaopp »

nie no super ale żeby było 100% po amerykańsku to w garażu musi być kanapa i cadillac
ML145 +DNT Strato FM
Awatar użytkownika
KaeRZet
Posty: 484
Rejestracja: 2011-03-25, 17:47
Lokalizacja: USA

Post autor: KaeRZet »

kubaopp pisze:nie no super ale żeby było 100% po amerykańsku to w garażu musi być kanapa i cadillac
za mały garaż :( eventualnie kanapa w cadilac'u, Ale z hyundaiem miałem problem, dlatego zamieniłem na A3, mniejsze , krótsze... może żeby mniej gratów się posiadało to byłoby luźniej... do następnych wakacji musze trzymać kosiarki itp. w garażu, a na lato będziemy budować "komórkę" na łopatki , kosiarki, postawimy gdzieś ?" na polu " ;-)

P.S> PEPSI prawdopobnie na bazie prawdziwego cukru :/ w sumie smakuje troche inaczej niż te niebieskie , ale barwnik pewnie taki sam ;-)
pozdr.
Awatar użytkownika
drail
Posty: 280
Rejestracja: 2011-11-02, 22:23
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: drail »

kubaopp pisze:P.S> PEPSI prawdopobnie na bazie prawdziwego cukru :/ w sumie smakuje troche inaczej niż te niebieskie , ale barwnik pewnie taki sam ;-)
pozdr.
A macie tam może Pringlesy w puszkach? Bo potrzebowałbym na Cantene do wifi :mrgreen:
Jak coś jest do wszystkiego, jest do niczego.
Awatar użytkownika
kubaopp
Posty: 4917
Rejestracja: 2012-04-02, 17:14
Lokalizacja: LN32DW Benoy-Vedeno
Kontakt:

Post autor: kubaopp »

drail pisze:A macie tam może Pringlesy w puszkach? Bo potrzebowałbym na Cantene do wifi
hahhahahahahahaahahhahahahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :shock: :shock:
ML145 +DNT Strato FM
Awatar użytkownika
Piotrek-Bytom
Posty: 2142
Rejestracja: 2011-05-28, 13:02
Lokalizacja: Bytom JO90KI

Post autor: Piotrek-Bytom »

Jeszcze do toalety koło muszli klozetowej postawić radyjko i będzie git :mrgreen:
Fajnie,fajnie ;-)
Robot
Posty: 74
Rejestracja: 2013-08-18, 19:44
Lokalizacja: Rudziczka

Post autor: Robot »

Szlifiera i cebe....super duet. :lol:
Yosan 2204 + ST5000
Za taki zakres modyfikacji łącznie ze zmianą podświetlenia, dorobieniem rf gain, wymianą obydwu filtrów itd. cena bardzo przystępna. normalnie 300 zł, ale dla forum Przemek daje rabat 80 zł i w sumie wychodzi 220 zł.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje bazowe( w domu)”