Jaka antena do TTI?

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

ML 145 - tak na serio to konstrukcja Midlanda . Nazwa fabryczna anteny to w skrócie M id L and 145 :-D . Ale wydaje mi się że to jest najmniej istotne , wazne że to dobra antena . A jeszcze lepsza to WA 27 . :-D
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
Awatar użytkownika
ya1
Posty: 761
Rejestracja: 2007-12-04, 18:20
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Kontakt:

Post autor: ya1 »

margaryna pisze:jakosciowo lepsza i dluzsza niz siro ML-145
No nie wiem... Przeglądając forum można zauważyć, że Sirio zbiera najlepsze recenzje.

Nie mam porównania, bo sam używałem tylko ją - jednak co do jakości wykonania nie mam żadnych zastrzeżeń! Również ograniczenia co do magnesu wynikają raczej z ostrożności niż z realnych zagrożeń spowodowanych prędkością.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 2249
Rejestracja: 2008-02-02, 20:47
Lokalizacja: Kościerzyna JO84XC

Re: Jaka antena do TTI?

Post autor: Dawid »

diablo pisze:Jaka polecicie antenke do tti?-prosze o podpowiedzi
zalezy czego od tej anteny oczekujesz. Ile kasy chcesz przeznaczyc. Jaka dlugość itp.

- Galaxy DX95T2 + Densei EC 2002 + Lemm AT 107 Super 16 + SS-830 + ......

- Uniden 68 LTW + Diamond CR-11

- Albrecht AE6890 + FD 2020 + Gamma 90 + KLS-120

- Cobra 19 PLUS + Florida

- Intek H-520
Awatar użytkownika
Gwiazdor_1992
Posty: 442
Rejestracja: 2007-04-12, 12:54
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: Gwiazdor_1992 »

margaryna pisze:mnie racji nie musisz przyznawac.. :D nie jestem adminem :) roznica w tych antenkach jest tez taka ze siro ma slabszy magnes.. producent siro gwarantuje bezpieczna jazde z 110km/h
No kolego nie powiedziałbym. Z Midlandem można rzekomo jeździć 130-140 km/h ,a z Sirio 110km/h. Te wnioski wydają mi się śmieszne. Uważam że to właśnie Sirio ma lepszy magnes od Midlanda. Magnes w Midlandzie to taki "okrąg" z dziurą w środku :-P Jednak sam posiadam Midlanda, magnes niby słaby ale wytrzymuje prędkości dopuszczalne ;-) i te większe też (większe- czyt.150-160km/H). Także spokojnie można jechać.

Sirio jest podobno lepiej wykonana od Midlanda (lepszy magnes, folia pod magnesem). Midland natomiast tego nie ma. Ale to żaden problem. Sam podkleiłem sobie folie aluminiową pod magnez i jest spoko "dla chcącego nic trudnego" :-)

Wnioski: Sądzę, że czy kupisz ML; Midlanda, Sirio czy Presidenta osiągi będziesz miał te same. Róznica jedynie polega na np. sile magnesu ( w przypadku Presidenta średnica magnesu wynosi bodajże 14.5cm, w Sirio i Midlandzie wynosi ona 12.5cm o ile dobrze pamiętam).

Pozdrawiam.
VW Lupo 1.0 ALL
President Herbert I & Sirio ML
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mobilne”