pomóżcie

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

Sorrki Dawid ale mi wystarczy parę dni żeby zobaczyć czy będę z radyjka zadowolony czy też nie :roll:
Dawid pisze:Ale inaczej sie zachowuje w roznych warunkach... np podczas sniezycy czy sloneczka. W miescie czy na wiosce.
Dziękuje kolego za poprawienie mi humoru :mrgreen: :mrgreen:
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
magda
Posty: 2
Rejestracja: 2008-05-29, 19:22

Post autor: magda »

dziękuję wam za pomoc-dawid/norbi,teraz juz wszystko wiem. i nie jest tak zle z tym zasięgiem ;-) wczesniej poprostu nie umiałam go odpowiednio wyregulować ale już jest ok,a w przyszłosci pomyśle nad kupnem dłuższej antenki ;-) a puki co jest mi dobrze z tą co mam(8-10km) jeszcze raz dziękuje i zycze powodzonka.. moze kiedys sie spotkamy dawid,norbi :oops: pa
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

magda pisze: moze kiedys sie spotkamy dawid,norbi pa
Madzia nie ma za co :mrgreen:
A co do spotkania to zawsze jestem "za" niz "przeciw" :mrgreen:
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
Mariusz_tek
Posty: 1
Rejestracja: 2008-05-24, 20:33
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Mariusz_tek »

koledzy o co wam chodzi bo widziałemn ze w tym temacie pojawił sie mój nick... ??
Awatar użytkownika
rystom1
Posty: 376
Rejestracja: 2007-11-24, 14:59
Lokalizacja: KN19JS Podkarpackie

Post autor: rystom1 »

Mariusz_tek pisze:koledzy o co wam chodzi bo widziałemn ze w tym temacie pojawił sie mój nick... ??
Jak poczytasz forum to w niejednym temacie ujrzysz swój nick u któregokolwiek z użytkowników w podpisie ;-) nie przejmuj się, nie jest to aż tak osobiste, jest to tylko kwestia użycia kodu [y o u] przy tworzeniu podpisu który się pokazuje pod każdym napisanym dajmy na to postem przez Ciebie, wówczas pokazuje nick osoby obecnie zalogowanej w danej chwili na forum na twoim komputerze czyli u ciebie na komputerze w podpisie widzisz Mariusz_tek a ja na swoim widzę swój czyli rystom1 "kapiszczi" ? . Spróbuj użyć a sam się przekonasz :mrgreen:
Pozdrawiam
Tomek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mobilne”