Dobry zestaw do 2000pln

Tu pytamy co kupić , do auta , domu, reczniaka itp.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Besserwisser
Posty: 3564
Rejestracja: 2010-02-19, 22:35
Lokalizacja: Starting GPS...
Kontakt:

Post autor: Besserwisser »

LOHEN pisze:Nie polecajcie Jacsona jedynki do mobila, bo to za wąskie radio. Połowa komunikatów z #19 będzie niezrozumiała.
Kiepskiej baletnicy...
Nie ma co z patologii robić reguły.
artek88998 pisze:Ale I-ki nie dostane nowej z gwarancją i to jest główny problem.
Tego, co się psuje i tak gwarancja nie obejmuje. Z nowych z gwarancją nie widze nic co można by polecić.
M
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
God listens to Slayer
Awatar użytkownika
Pyrek
Posty: 1287
Rejestracja: 2012-01-13, 17:12
Lokalizacja: masz to radio!

Post autor: Pyrek »

Magnum S9 i SS 1200 dozbierasz na konkretny majk i będziesz rządził :mrgreen:
Nie ma ludzi normalnych i nie normalnych są Ci którzy nie zostali przebadani i Ci który pozamykani są w zakładach.
Kenwood TS 480sat LW 41,5m
HR5500 SS1200 EC2002 i kl203p
Uniden Grant...
Olo.

Post autor: Olo. »

LOHEN pisze:Nie polecajcie Jacsona jedynki do mobila, bo to za wąskie radio. Połowa komunikatów z #19 będzie niezrozumiała. JII natomiast na pewno sie sprawdzi.

I wróci na forum wk...y, że kupił sprzęt za 2 tysie a mu piszczy, trzeszczy i "paruski gawarit".. :mrgreen:
Awatar użytkownika
SQ9RNU
Posty: 1210
Rejestracja: 2009-05-24, 06:41
Znak/ranga: SQ9RNU
Lokalizacja: SP9

Post autor: SQ9RNU »

Ja osobiście też uważam , że J1 do samochodu , szczególnie na #19 nie jest całkiem dobrym rozwiązaniem.
Mimo zalet jego wąskości to jednak na #19 chciałbym słyszeć większość komunikatów :)
-=- SQ9RNU -=-
Awatar użytkownika
Pyrek
Posty: 1287
Rejestracja: 2012-01-13, 17:12
Lokalizacja: masz to radio!

Post autor: Pyrek »

na ruskich nie ma mocnych. a tak po za tym 2 tysie za cymbała? lepiej kupić kpo dx 5000 z dobrym majkiem i anteną a za resztę zrobić dobrą imprezę :mrgreen:
Nie ma ludzi normalnych i nie normalnych są Ci którzy nie zostali przebadani i Ci który pozamykani są w zakładach.
Kenwood TS 480sat LW 41,5m
HR5500 SS1200 EC2002 i kl203p
Uniden Grant...
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 2227
Rejestracja: 2011-09-28, 21:53
Lokalizacja: KO02KC

Post autor: Eazy »

LOHEN pisze:Nie polecajcie Jacsona jedynki do mobila, bo to za wąskie radio.
Dosyć długo jeździłem z Jacksonem I i byłem bardzo zadowolony :-)
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is a history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift... That's why it is called the present.
.
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 2227
Rejestracja: 2011-09-28, 21:53
Lokalizacja: KO02KC

Post autor: Eazy »

LOHEN pisze:Nie polecajcie Jacsona jedynki do mobila, bo to za wąskie radio.
Dosyć długo jeździłem z Jacksonem I i byłem bardzo zadowolony :-)
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is a history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift... That's why it is called the present.
.
Awatar użytkownika
kajdan
Posty: 558
Rejestracja: 2011-10-23, 10:13
Znak/ranga: 161CBF122

Post autor: kajdan »

Z tego co mi wiadomo to ma służyć tylko i wyłącznie do czystego, poprawnego odbioru i nadawania. Radio ma być w samochodzie na długie trasy. Ja w swoim życiu niestety nie spotkałem się z zaawansowanymi radiami, więc wszystkie pojęcia jakimi się posługujecie są dla mnie obce. Staram się na bieżąco podglądać forum i czytać.
Radyjko wolałbym jednak nowe z gwarancją. Z tego co widzę to President Jackson II ASC jest najnowszą wersją Jacksona tak?


Zrozumiałem z tego że kolega raczej nie będzie pracował na wstęgach ani bokach to po co mu takie radia polecacie. Niech kupi u Konektora JFKII i będzie szczęśliwy. Do tego SS1200 i będzie malinowo. Dobry mikrofon i zamknie się w 1500zł.
http://konektor5000.pl/index.php?p396,p ... g-konektor
http://konektor5000.pl/index.php?p237,s ... kabel-4-5m
artek88998
Posty: 13
Rejestracja: 2013-03-14, 17:06
Lokalizacja: krakow

Post autor: artek88998 »

Olo. pisze:
LOHEN pisze:Nie polecajcie Jacsona jedynki do mobila, bo to za wąskie radio. Połowa komunikatów z #19 będzie niezrozumiała. JII natomiast na pewno sie sprawdzi.

I wróci na forum wk...y, że kupił sprzęt za 2 tysie a mu piszczy, trzeszczy i "paruski gawarit".. :mrgreen:
Niepierwszy raz mam CB :) Jak widać niektórzy niepowinni mieć dostępu do internetu, albo trochę kultury osobistej. To że uzbierałem taką kwotę, no cóż myślałem że tak radia z antenami stoją. To chyba dobrze że coś jeszcze zostanie niż miałbym pytać Was o radio za 50zł.
artek88998
Posty: 13
Rejestracja: 2013-03-14, 17:06
Lokalizacja: krakow

Post autor: artek88998 »

kajdan pisze:
Zrozumiałem z tego że kolega raczej nie będzie pracował na wstęgach ani bokach to po co mu takie radia polecacie. Niech kupi u Konektora JFKII i będzie szczęśliwy. Do tego SS1200 i będzie malinowo. Dobry mikrofon i zamknie się w 1500zł.
http://konektor5000.pl/index.php?p396,p ... g-konektor
http://konektor5000.pl/index.php?p237,s ... kabel-4-5m
Raczej nie będę, bo nawet nie wiem co to jest. Mi CB jest potrzebne do trasy. Jedyne na czym mi zależy to na w miarę dobrym zasięgu i odsłuchu. Nie będę kontaktował się z innymi miastami (bo widziałem że robicie takie cuda). Skoro już uzbierałem daną kwotę to wiadomo jak każdy chce coś co w tej kwocie jest najlepsze. Z tego co zdążyłem powyszukiwać na forum miałem kupić Presidenta Johnna III ASC ale widzę że wyżej podałeś model President JFK II ASC Tuning Konektor - jeśli JFK II będzie lepszy od Johnna III to oczywiście wezmę JFK ;)

PS. Przepraszam za podwójny post.
Olo.

Post autor: Olo. »

artek88998 pisze:
Olo. pisze:
LOHEN pisze:Nie polecajcie Jacsona jedynki do mobila, bo to za wąskie radio. Połowa komunikatów z #19 będzie niezrozumiała. JII natomiast na pewno sie sprawdzi.

I wróci na forum wk...y, że kupił sprzęt za 2 tysie a mu piszczy, trzeszczy i "paruski gawarit".. :mrgreen:
Niepierwszy raz mam CB :) Jak widać niektórzy niepowinni mieć dostępu do internetu, albo trochę kultury osobistej. To że uzbierałem taką kwotę, no cóż myślałem że tak radia z antenami stoją. To chyba dobrze że coś jeszcze zostanie niż miałbym pytać Was o radio za 50zł.
Może i radia już miałeś, ale za bardzo nie czujesz tematyki cb. Szkoda, że nie zrozumiałeś postu bo akurat przestrzegał Cię... :roll:
Ostatnio zmieniony 2013-03-14, 19:56 przez Olo., łącznie zmieniany 1 raz.
artek88998
Posty: 13
Rejestracja: 2013-03-14, 17:06
Lokalizacja: krakow

Post autor: artek88998 »

Olo. pisze:
artek88998 pisze:
Olo. pisze:
I wróci na forum wk...y, że kupił sprzęt za 2 tysie a mu piszczy, trzeszczy i "paruski gawarit".. :mrgreen:
Niepierwszy raz mam CB :) Jak widać niektórzy niepowinni mieć dostępu do internetu, albo trochę kultury osobistej. To że uzbierałem taką kwotę, no cóż myślałem że tak radia z antenami stoją. To chyba dobrze że coś jeszcze zostanie niż miałbym pytać Was o radio za 50zł.
Może i radia już miałeś, ale za bardzo nie czujesz różnicy. Szkoda, że nie zrozumiałeś postu bo akurat przestrzega Cię... :roll:

A jaką miałem czuć różnice przy alanie a199? Wiem co chcesz powiedzieć. "Myśli że kupi radio za 2tyś to nie będzie pisków, trzasków". Wiem że będą, ale kupując coś raz wole kupić raz a porządnie, żebym nie musiał za miesiąc radyjka zmieniać.
Awatar użytkownika
kajdan
Posty: 558
Rejestracja: 2011-10-23, 10:13
Znak/ranga: 161CBF122

Post autor: kajdan »

artek88998 pisze:
kajdan pisze:
Zrozumiałem z tego że kolega raczej nie będzie pracował na wstęgach ani bokach to po co mu takie radia polecacie. Niech kupi u Konektora JFKII i będzie szczęśliwy. Do tego SS1200 i będzie malinowo. Dobry mikrofon i zamknie się w 1500zł.
http://konektor5000.pl/index.php?p396,p ... g-konektor
http://konektor5000.pl/index.php?p237,s ... kabel-4-5m
Raczej nie będę, bo nawet nie wiem co to jest. Mi CB jest potrzebne do trasy. Jedyne na czym mi zależy to na w miarę dobrym zasięgu i odsłuchu. Nie będę kontaktował się z innymi miastami (bo widziałem że robicie takie cuda). Skoro już uzbierałem daną kwotę to wiadomo jak każdy chce coś co w tej kwocie jest najlepsze. Z tego co zdążyłem powyszukiwać na forum miałem kupić Presidenta Johnna III ASC ale widzę że wyżej podałeś model President JFK II ASC Tuning Konektor - jeśli JFK II będzie lepszy od Johnna III to oczywiście wezmę JFK ;)

PS. Przepraszam za podwójny post.
Pewnie że będzie lepsze. Jak wstęgi są Ci w radiu zbędne to po co dopłacać. Ten zestaw co podałem będzie bardzo dobrze się spisywał.
Filmik jak radio działa po tuningu konektora: http://www.youtube.com/watch?v=mK6knJnMpRU
Awatar użytkownika
januwojt
Posty: 2236
Rejestracja: 2010-01-20, 15:33
Znak/ranga: SQ9ORF
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: januwojt »

Bierz JFK II jak polecił kolega Kajdan i będzie miód malina i orzeszki.
Trochę tańsza alternatywa i też dobra dla Ciebie to nowy Walker poprawiony od Konektora.
artek88998
Posty: 13
Rejestracja: 2013-03-14, 17:06
Lokalizacja: krakow

Post autor: artek88998 »

januwojt pisze:Bierz JFK II jak polecił kolega Kajdan i będzie miód malina i orzeszki.
Skoro JFK II będzie lepsze, to biorę ;) Dziękuje bardzo wszystkim za pomoc
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić ? ? ”