zestaw , do tira cb, antena, mikrofon i głośnik

Tu pytamy co kupić , do auta , domu, reczniaka itp.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

paolo82
Posty: 10
Rejestracja: 2012-06-25, 12:04
Lokalizacja: Kłodko

zestaw , do tira cb, antena, mikrofon i głośnik

Post autor: paolo82 »

witam,

jak w temacie, co kupić dobrego, jaki zestaw, z dobrmi filtrami, do tira, coś też mocniejszego? czy dobry był by : president Jackson II? jak widziałem ma filtry dość dobre, moc po roblokowaniu wieksza jak 4 Watyy, natomiast fachowe rady wiem że koledzy mi tu napiszą, tak więc po prosił bym o cenne wskasówki , propozycje co dobrać. Antena do tego zestawu była by na stałe montowana, max 140cm. Przewiduje też zakup dobrego mikrofonu ze wzmocnieniem i zewnetrzny glośnik. A co powiecie tez na president herbert I? czy nie za duży?
Awatar użytkownika
cassiopeia
Posty: 6364
Rejestracja: 2011-03-26, 23:06
Znak/ranga: 161CBF081
Lokalizacja: Kalisz - najstarsze miasto w Polsce
Has thanked: 3 times
Kontakt:

zestaw , do tira cb, antena, mikrofon i głośnik

Post autor: cassiopeia »

trochę tu http://www.cb-forum.pl/viewtopic.php?f= ... ead#unread" onclick="window.open(this.href);return false;
no i troche tutaj http://www.cb-forum.pl/viewforum.php?f=156" onclick="window.open(this.href);return false; przedewszystkim instalacje i ludzie którzy tego używają w ciężarówkach i w większości używając przetwornic
poza tym cały dział, w którym znajduje się ten wątek. mało tego :?: jeśli nadal Ci mało to zadaj to pytanie jeszcze raz ;-)
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

-.-. .- ... ... .. --- .--. . .. .-
Awatar użytkownika
Deiksowiec
Posty: 433
Rejestracja: 2013-12-30, 23:03
Lokalizacja: Daleka kraina

zestaw , do tira cb, antena, mikrofon i głośnik

Post autor: Deiksowiec »

Jak do tira to weź na pewno radio wstęgowe żebyś trzaskał DX-y, z zachodniej europy. Jackson II dobry, dobre jest KPO DX 5000 i Superstar 3900.
Caps

zestaw , do tira cb, antena, mikrofon i głośnik

Post autor: Caps »

paolo82, pomyśl o Jacksonie 1, Lincolnie, Alanie 87 z modyfikacjami.
paolo82
Posty: 10
Rejestracja: 2012-06-25, 12:04
Lokalizacja: Kłodko

zestaw , do tira cb, antena, mikrofon i głośnik

Post autor: paolo82 »

witam koledzy pytanie gdzie polecacie kupić radyjko dobre do mobila(tira) po modyfikacji . Chciałbym coś dobrego, nie koniecznie nowego, gdyż jak widze te nowe to szumofony... mam aktualnie jacksona II mieści mi sie w połłce w tirze i bym cos szukał gabarytowo podobnego. Z JII nie jestem zadoowlony, niby nowe ale wole cos starego na starej elektronice. jak pisalem wyżej Herbert 1 jak czytałem dość dobrze wypadał i opinie ma dobre, gdzie bym mógł po modifikacji takiego dobrego kupić? lub cos podobnego może i lepszego ? poprosze o opinie . dziekuje a i jaki zewnetrzny głosnik polecić możecie?
Caps

zestaw , do tira cb, antena, mikrofon i głośnik

Post autor: Caps »

paolo82, popatrz post wyżej.
A Herberta I po przeglądzie na forumowej gieldzie ma na sprzedaz Hasan ;-)
Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

zestaw , do tira cb, antena, mikrofon i głośnik

Post autor: SP9 »

Jackson I , a gdzie kupic? Ogłoś sie na forum, szukaj na Allegro - najlepiej z odbiorem osobistym....
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
paolo82
Posty: 10
Rejestracja: 2012-06-25, 12:04
Lokalizacja: Kłodko

zestaw , do tira cb, antena, mikrofon i głośnik

Post autor: paolo82 »

witam dawno mnie nie było na forum,

mam pytanie czy ktoś wie gdzie kupie gotowy taki uchwyt do samochodu ciężarowego, daf Cf 85,

byly takie na znanym portalu ale juz nie ma...

uchwyt miał nazwa ST10 DaD, a nie wiem jak tu foto wstawić, moze ktos wie , widział gdzie kupie?
paolo82
Posty: 10
Rejestracja: 2012-06-25, 12:04
Lokalizacja: Kłodko

zestaw , do tira cb, antena, mikrofon i głośnik

Post autor: paolo82 »

https://archiwum.allegro.pl/oferta/uchw ... 39800.html" onclick="window.open(this.href);return false;

znalazłem taki w archiwum allegro... ale nie ma juz danych kto sprzedaje, bynajmniej mi sie nie wyświetla taki potrzebuje jak tu jest w linku
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić ? ? ”