jakiś wariat od 3 miesięcy zakłóca kanał 19 w Krakowie

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

edek1977
Posty: 537
Rejestracja: 2013-01-28, 11:34
Lokalizacja: Kraków

jakiś wariat od 3 miesięcy zakłóca kanał 19 w Krakowie

Post autor: edek1977 »

dzisiaj jak umilał czas wyjeżdzającym w stronę Myślenic, wspomniałem mu aby sobie przypomniał miłe chwile z soboty godz, 16, BP na Bora Komorowskiego no i jednak typ słucha, bo bardzo go to zdenerwowało.
Awatar użytkownika
Howling Mad
Posty: 126
Rejestracja: 2010-02-12, 17:04
Lokalizacja: KO00DD / mobil E79

Re: jakiś wariat od 3 miesięcy zakłóca kanał 19 w Krakowie

Post autor: Howling Mad »

W okolicach centralnej też go było słychać jakos po 17, ale deczko słabiej niż zwykle.
215m.n.p.m.
darmal
Posty: 28
Rejestracja: 2013-10-16, 19:58
Lokalizacja: Kraków

jakiś wariat od 3 miesięcy zakłóca kanał 19 w Krakowie

Post autor: darmal »

Słucha, słucha i wg mnie leci na żywca a nie z nagrania, jak mu każą kolędę zaśpiewać to zawsze "Wśród nocnej ciszy" leci, oczywiście z jego własnym "tekstem", często też się śmieje jak coś ciekawego ktoś mu powie, a ten od disco polo to chyba konkuruje z ch..., zauważyłem nieraz, że próbują się zakłócać nawzajem, generalnie po co bilety na kabaret kupować, zapraszamy na 19 - wstęp wolny ;p
Bumelant

jakiś wariat od 3 miesięcy zakłóca kanał 19 w Krakowie

Post autor: Bumelant »

Krótka antena + RF gain na miasto i po kłopocie... Mało tego nawet prędzej się dogada... Nie ma co liczyć aby Panowie odpuścili.
darmal
Posty: 28
Rejestracja: 2013-10-16, 19:58
Lokalizacja: Kraków

jakiś wariat od 3 miesięcy zakłóca kanał 19 w Krakowie

Post autor: darmal »

Dziś znowu został namierzony i to na tej samej stacji. Ale to było dobre - akurat ktoś w odpowiednim momencie go uchwycił, gość dosłownie raz się odezwał i od razu w eter poszło gdzie dokładnie jest i jakim autem, tyle że chyba nic więcej nie było, bo po jakiejś godzinie znowu nadawał, chyba że się mylę a tą godzinę to dochodził do siebie, ktoś coś wie??
Bumelant

jakiś wariat od 3 miesięcy zakłóca kanał 19 w Krakowie

Post autor: Bumelant »

Zgadza się. Wczoraj wpadłem na chwilkę na "19" w okolicy 12:30 - 13 była akcja pod aquaparkiem - nawet słyszałem pierwszy raz - bydlak normalny głos dał - stwierdził, że "możemy mu...." - co się dalej działo to nie wiem bo musiałem uciekać do firmy na spotkanie, ale ostro tam się nasadzali na niego. Darły auta za nim od Rakowickiej pod Krokusa. Western Panie! O której ty słyszałeś, żeby nadawał? Ja już potem go nie słyszałem po 16.
Awatar użytkownika
bmp4
Posty: 168
Rejestracja: 2013-11-14, 12:11
Znak/ranga: 161CBF166
Lokalizacja: Piotrków Tryb Europa Cała

jakiś wariat od 3 miesięcy zakłóca kanał 19 w Krakowie

Post autor: bmp4 »

Poczekaj znajdzie się ktoś kto go odwiedzi ;)
ALAN 42 President George President Valery President Tommy
Sirio 5000 Turbo Sirio 4000 Megawatt Hyflex 27 BAZA- CRT VENOM 5/8
Motorola GM360 GM1200E DP3601 DMR
DM4601 DMR DP 4801DMR baofeng uvb5 Wouxun KG UV8D
Icom ICR6 ID31
odsłuch Kanał 19/28 26.555 161CBF166 Renault T520 km i Daf XF106 Super Space Cab
edek1977
Posty: 537
Rejestracja: 2013-01-28, 11:34
Lokalizacja: Kraków

Re: jakiś wariat od 3 miesięcy zakłóca kanał 19 w Krakowie

Post autor: edek1977 »

byłem wczoraj niedaleko popołudniu, mówili że to mazda biała lub srebrna.
darmal
Posty: 28
Rejestracja: 2013-10-16, 19:58
Lokalizacja: Kraków

jakiś wariat od 3 miesięcy zakłóca kanał 19 w Krakowie

Post autor: darmal »

Bumelant, po tej akcji się przymknął, więc odpuściłem, potem koło 14:30 znowu wsiadłem do auta i był, dlatego się zastanawiałem czy go dopadli czy zwiał
pap.z
Posty: 20
Rejestracja: 2013-07-15, 15:21
Lokalizacja: Łódź

Re: jakiś wariat od 3 miesięcy zakłóca kanał 19 w Krakowie

Post autor: pap.z »

darmal pisze:Bumelant, po tej akcji się przymknął, więc odpuściłem, potem koło 14:30 znowu wsiadłem do auta i był, dlatego się zastanawiałem czy go dopadli czy zwiał
Zrobić zdjęcie fury i puścić w neta.Tylko lekko zasłonić twarz i nr rejestracyjny by nikt nic nie marudził. Swoi i tak go już poznają. Chce być sławny to proszę.

Kris
Kris
Bumelant

jakiś wariat od 3 miesięcy zakłóca kanał 19 w Krakowie

Post autor: Bumelant »

Zdjęcie, dokładne trasy przejazdu, godziny - personalia są znane od pół roku, ale nic nie da się zrobić. UKE ma gdzieś - pasmo niestrzeżone, nie obraża też nikogo personalnie wprost aby to podciągnąć pod paragraf jakiś. Sprawa trudna formalnie. Spokojnie... - trafi jak mówię na "Gminnego Gołotę" - zrobi mu w końcu krzywdę ktoś - będzie spokój. Niestety takie czasy - to na pasmach KF i UKF jaki syf jest a co dopiero na CB. Pierdzą, bekają, stawiają nośne już nawet na przemiennikach licencjonowani co dopiero taki osioł. Świat zwariował.
Awatar użytkownika
bmp4
Posty: 168
Rejestracja: 2013-11-14, 12:11
Znak/ranga: 161CBF166
Lokalizacja: Piotrków Tryb Europa Cała

Re: jakiś wariat od 3 miesięcy zakłóca kanał 19 w Krakowie

Post autor: bmp4 »

Bumelant pisze:Zdjęcie, dokładne trasy przejazdu, godziny - personalia są znane od pół roku, ale nic nie da się zrobić. UKE ma gdzieś - pasmo niestrzeżone, nie obraża też nikogo personalnie wprost aby to podciągnąć pod paragraf jakiś. Sprawa trudna formalnie. Spokojnie... - trafi jak mówię na "Gminnego Gołotę" - zrobi mu w końcu krzywdę ktoś - będzie spokój. Niestety takie czasy - to na pasmach KF i UKF jaki syf jest a co dopiero na CB. Pierdzą, bekają, stawiają nośne już nawet na przemiennikach licencjonowani co dopiero taki osioł. Świat zwariował.
Bo teraz kupisz wszędzie urządzenie nadawczo odbiorcze bez zezwolenia
Kupi na allegro za 200zł chinola i sieje po pasmach.
ALAN 42 President George President Valery President Tommy
Sirio 5000 Turbo Sirio 4000 Megawatt Hyflex 27 BAZA- CRT VENOM 5/8
Motorola GM360 GM1200E DP3601 DMR
DM4601 DMR DP 4801DMR baofeng uvb5 Wouxun KG UV8D
Icom ICR6 ID31
odsłuch Kanał 19/28 26.555 161CBF166 Renault T520 km i Daf XF106 Super Space Cab
Awatar użytkownika
Pietern
Posty: 944
Rejestracja: 2013-02-05, 22:37
Lokalizacja: JO90LF

Re: jakiś wariat od 3 miesięcy zakłóca kanał 19 w Krakowie

Post autor: Pietern »

bmp4 pisze: Bo teraz kupisz wszędzie urządzenie nadawczo odbiorcze bez zezwolenia
Kupi na allegro za 200zł chinola i sieje po pasmach.
Kilku zaburzonych/nawiedzonych miałem okazję słyszeć i raczej żaden nie nadawał z biedronkowego radia, więc to chyba nie tak jest, jakbyśmy chcieli, że to przypadkowi ludzie.
Prezio Jackson II, Albrecht NM500 (cyna&kalafonia)/Farun FD1818 (mod Pherni), Sirtel Gamma 1R/Sirio; Hi-Power 4000/Super Carbonium/Omega 27
Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

jakiś wariat od 3 miesięcy zakłóca kanał 19 w Krakowie

Post autor: SP9 »

tylko po co ktoś tak robi ??? bawi go to cieszy ??? czy to choroba? natręctwo ? czy czysta złośliwość ? pan od "uja uja uja" się doigra, kwestia czasu, ktoś mu bluzgnie, on komuś odpowie i ten ktoś nie odpuści, będzie szukać aż znajdzie i antenę mu połamie na plecach
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
darmal
Posty: 28
Rejestracja: 2013-10-16, 19:58
Lokalizacja: Kraków

jakiś wariat od 3 miesięcy zakłóca kanał 19 w Krakowie

Post autor: darmal »

Tylko że on rzadko odpowiada bluzgami pod czyimś konkretnym adresem, im bardziej po nim jadą tym więcej "ch... ch... ch...", ale nie do kogoś tylko tak ogólnie, a sprzęt ma na pewno lepszy niż większość pouczających go kolegów - na ogół jego słychać lepiej niż pozostałych i to w całym krk i okolicach
ODPOWIEDZ

Wróć do „Małopolskie”