Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
michoo
Posty: 42
Rejestracja: 2009-10-15, 12:54
Lokalizacja: Poznań

Post autor: michoo »

Radek_Poznań,

nie mam zamiaru się tłumaczyć,

i mam gdzieś co tam sobie piszesz.


Napisałem o swoich wrażeniach z tego serwisu i tyle.

Jeżeli Ty masz inne spostrzeżenia to proponuję GRZECZNIE je opisać a nie od razu najeżdzać na kolegę z forum.
pozdrawiam
michoo

Jackson II ASC + Midland ML-145
Harry II ASC + Missouri
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Hym

To jest tak że jednym pasują koty innym psy-mniej więcej.

michoo i radek dobrze że jesteście na forum bo dzięki Wam coś o Poznaniu i serwisach się dowiemy. Ja niestety stroiłam tylko 2 razy antenę a nigdy radia nikomu z Poznania nie oddawałam i wiem że nie oddam, nie z powodu ze nie ma tu dobrego serwisu a z powodu ze gdzieś indziej jest sprawdzony i nie czuję potrzeby testować moich sprzętów powierzając ludziom do których zaufania nie mam.

Radku jeśli masz negatywne doświadczenie to też mógłbyś opisać co było uszkodzone, a co jeszcze napsuli, będzie to bardziej miarodajne. Po drugie tak jaki i w sinadzie się zdaża że pomimo tego że mają analizator full wypas to umie go obługiwać tylko jeden z serwisantów i jak na niego nie trafisz to niestety....tzw peszek.
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
maxthebest
Posty: 248
Rejestracja: 2009-03-11, 08:09
Lokalizacja: Poznań/JO82KJ

Post autor: maxthebest »

orba pisze:na św. Michała mi nie podpasowali a moi znajomi dają im opinie " magów" a po drugie ceny za usługi.......
Ja dotychczas wszystko tam robiłem i jestem zadowolony, zwłaszcza, jesli chodzi o bardziej wymagający montaż :mrgreen:
orba pisze:Na pętli gurczyńskiej- tak jest ale czy są dobrzy tego to nie wiem, dobrą opinię mają jeśli chodzi o sprzęt nagłośniający do autka (gdyby ktoś potrzebował) :lol:
Na Górczynie kupiłem pierwsze swoje radio i antenę za...astronomiczną kwotę (!) w porównaniu nawet z allegro..Niestety głód posiadania natychmiast był silniejszy..;-) Montaż tam ograniczył się chyba tylko do wprowadzenia przewodu antenowego pod listwę (Ohio na magnesie na dach, a radio na siedzenie..), a więc był żaden..nie zrobili na mnie dobrego wrażenia..no a ceny powalały (Johnny+Ohio=ok.800-)
1. President Harry II poprawione ASC + Sirtel Gamma 2R w modyfikacji Sirio Twin Car + Octavia II 1.9TDI 137KM powered by V-TECH
2. Lemm 27 + President Ohio + Nissan Micra
3. President Johnny II poprawione ASC + Sirio Turbo 1000 + Opel Vivaro 2.0CDTI
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

No to Górczyn skreślamy. Ja zdania jako takiego nie miałam oprócz półek z audio a Paweł ich "wdeptał" w glebę :mrgreen:

Tak potwierdzę że inatalacje w bolidzie Pawła zrobione są wyśmienicie i robił to jakiś młodzian...gdzieś na forum opisany jakby ktoś chciał go namierzyć :mrgreen:

Paweł a coś może naprawiali? Regulowali w radiu? Coś wiesz?
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Radek_Poznań
Posty: 3
Rejestracja: 2009-10-22, 09:04
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Radek_Poznań »

Cześć Michoo,
przykro mi, że masz gdzieś co ja piszę, bo tylko grzecznie się zapytałem i nie miałem zamiaru Cię urażać. Poza tym napisałem, że jeśli nie chcesz, to nie musisz mi odpowiadać w ogóle, a Ty od razu mnie obrażasz. Ok., wybaczam Tobie.

Ale złotoustych magików z urzędu celnego Wam naprawdę odradzam.
Jeśli chcecie cokolowiek robić ze swoim sprzętem, to proponuję Wam albo serwis cb na stacji shell koło makro, albo na stacji shell na rondzie obornickim. Chociaż na rondzie bardziej się specjalizują i znają na nawigacjach. Tak więc polecam serwis cb koło makro i nawigacje na rondzie obornickim.

Pzdr./Radek
Radek
Awatar użytkownika
paapas
Posty: 377
Rejestracja: 2008-02-15, 21:57
Lokalizacja: poznań

Post autor: paapas »

Radek_Poznań pisze:Tak więc polecam serwis cb koło makro
drodzy Koledzy są, może po kimś się powtórzę ale ja w Poznaniu nikomu radia nie oddam do naprawy ewentualnej.
Jutro jest w świecie baśni więc ciesz się dniem dzisiejszym:)
Awatar użytkownika
Skrzydło
Posty: 3066
Rejestracja: 2008-07-30, 19:15
Lokalizacja: JO91AS/ Kalisz
Kontakt:

Post autor: Skrzydło »

paapas, tak jak ja w Kaliszu :-P :cry:
http://www.oiris.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Więcej sprzętu niż talentu ;-)





Jeżeli używam tego emota :mrgreen: nie znaczy że jestem szydercą jak również nie ma manii wyższości :-)
Cogito ergo sum
Awatar użytkownika
paapas
Posty: 377
Rejestracja: 2008-02-15, 21:57
Lokalizacja: poznań

Post autor: paapas »

lub Maraton w Ostrowie, a zakupy to oczywiście w ...-System :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jutro jest w świecie baśni więc ciesz się dniem dzisiejszym:)
Awatar użytkownika
Skrzydło
Posty: 3066
Rejestracja: 2008-07-30, 19:15
Lokalizacja: JO91AS/ Kalisz
Kontakt:

Post autor: Skrzydło »

paapas, Jasneeeeeeee , nawet mnie nie wkurzaj :mrgreen:
http://www.oiris.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Więcej sprzętu niż talentu ;-)





Jeżeli używam tego emota :mrgreen: nie znaczy że jestem szydercą jak również nie ma manii wyższości :-)
Cogito ergo sum
Awatar użytkownika
paapas
Posty: 377
Rejestracja: 2008-02-15, 21:57
Lokalizacja: poznań

Post autor: paapas »

szydera to Skrzydlaty, szydera z wspomnianego ...System :mrgreen:
Jutro jest w świecie baśni więc ciesz się dniem dzisiejszym:)
Awatar użytkownika
Skrzydło
Posty: 3066
Rejestracja: 2008-07-30, 19:15
Lokalizacja: JO91AS/ Kalisz
Kontakt:

Post autor: Skrzydło »

paapas, wiem wiem :mrgreen:
http://www.oiris.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Więcej sprzętu niż talentu ;-)





Jeżeli używam tego emota :mrgreen: nie znaczy że jestem szydercą jak również nie ma manii wyższości :-)
Cogito ergo sum
Awatar użytkownika
ogrodnik
Posty: 101
Rejestracja: 2009-09-06, 17:16
Lokalizacja: Oborniki wlkp JO82JP

Post autor: ogrodnik »

Aja mogę polecić Samotny Wilk Brzeźno koło Tarnowa Podgórnego
Mobil :Alan 199-A + President Maryland
Baza: Alan 87 + Lemm at 920

http://picasaweb.google.com/103817479168625010212
przemolski
Posty: 3
Rejestracja: 2010-09-05, 18:50
Lokalizacja: wlkp

Post autor: przemolski »

Orientuje się ktoś jakie są godziny otwarcia serwisu w Swarzędzu przy ETC?
Tasaq
Posty: 14
Rejestracja: 2009-09-15, 20:51
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Tasaq »

A ja czytając dobre opinie dotyczące serwisu cb na A2 jadąc w kierunku Wawy wybrałem się do P. Macieja i także muszę polecić. Szybka diagnoza co jest nie tak z zestawem, naprawa i można dalej z przyjemnością korzystać z CB :) Poniżej namiary


Jadąc w kierunku Warszawy miejscowość Osiecza 251km stacja Orlen przy hotelu Oskar
tel. +48 693 851 702 i +48 886 649 393
Yosan JC 2204 + Sirio ML
matti201

Post autor: matti201 »

więc tak, było, nawet oba było, ale uwiarygadniam to co już tu napisano :


Poznań i Rondo Obornickie, na Shell'u serwis CB i navi, Mikołaj i Jasiu

Pierwszy raz od dawna w "budzie" z radiami trafiłem na kompetentnych osobników, z wiedzą, sprzetem serwisowy - jest analizator antenowy, jest generator w.cz. itd

A te ostatnie spotkanie z kompetentną osobą było z Mackiem na Orlenie na A2 za bramkami w strone Konina :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie ”