Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Jak masz wizytówkę to wlep jakiś kontakt.

ps. śpij spokojnie, kawę postawisz następnym razem :mrgreen:
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
matti201

Post autor: matti201 »

no nie mam, ale załatwie ;-)

z tą kawą to jakiś ukryty przekaz ? :mrgreen:
missza
Posty: 1
Rejestracja: 2011-05-30, 17:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: missza »

Witam wszystkich,

Jestem nowy na forum i dopiero zamierzam kupić radio. W związku z tym mam pytanie, czy przez ostatnie kilka miesięcy zmieniło się coś odnośnie polecanego sklepu/serwisu cb w Poznaniu? Widziałem w internecie 2 sklepy - gps partner i autoradio. Do autoradio wysłałem maila, na pytanie o yosana 120 pro pan odpisał mi: "Radia Yosan nie polecam, b.słabe jakościowo. Moge polecić Maxon CM10 za 229,- z pełnym automatem." - jeszcze nie wiem jak ma się to do rzeczywistości, ale czytałem o yosanie pozytywne opinie jak za radio w tej cenie. Jak by ktoś mógł odnieść się do opinii Pana od maila to byłbym wdzięczny.

I proszę o rade do jakiego serwisu/sklepu się udać?
Z góry dzięki i pozdrawiam ;-)
Awatar użytkownika
ivo
Posty: 518
Rejestracja: 2010-01-11, 18:43
Lokalizacja: KO11ME

Post autor: ivo »

missza,a może pan nie poleca yosana tylko maxona,bo na nim ma większy zarobek. Ja bym podjechał do tego sklepu i porównał yosana i maxona(może inne radia).I sam wybrał co mi pasuje.
To są pytania, na które nie oczekuję odpowiedzi, te odpowiedzi znam, a nawet gdybym ich nie znał, to i tak by mnie nie interesowały, jak zresztą i pytania.
Awatar użytkownika
max
Posty: 2529
Rejestracja: 2008-08-03, 11:21
Znak/ranga: 161CBF023
Lokalizacja: Oświęcim JO90OA

Post autor: max »

ivo3333 pisze:missza,a może pan nie poleca yosana tylko maxona,bo na nim ma większy zarobek. Ja bym podjechał do tego sklepu i porównał yosana i maxona(może inne radia).I sam wybrał co mi pasuje.
i to by było najlepsze rozwiazanie
Awatar użytkownika
Klakier
Posty: 79
Rejestracja: 2011-02-11, 22:03
Lokalizacja: Mogilno / JO82XP

Post autor: Klakier »

Podjedź do Autoradio poproś Bartka i tobie na miejscu doradzi radio podłączysz sobie w samochodzie i sam jeszcze porównasz które bardziej będzie odpowiadać
Baza: Alan 87 + Sadelta Bravo Plus + Futura 27 5/8
Trabant: Alan 28 + Densei 2020 + Lemm 2001 Turbo
Awatar użytkownika
Gek0n
Posty: 22
Rejestracja: 2010-09-08, 18:44
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Gek0n »

Koledzy przed Poznaniem, drozka od strony Pily, przy jakiejs restauracji w lesie jest budka z napisem cb radio/serwis/sprzedaz. Nie pamietam dokladnie ktory to kilometr ale moze ktos wie czy dobrze tam "obsluguja"?
Awatar użytkownika
killer
Posty: 1390
Rejestracja: 2010-12-24, 20:48
Lokalizacja: JO81KX

Post autor: killer »

Czy miał ktoś okazję skorzystać z usług serwisu w Bojanowie przy krajowej piątce za Lesznem w kierunku Wrocławia?

Koleś ogłasza się takim tekstem:
Uwaga mobile, serwis CB radio w Bojanowie zaprasza, stacja Lotos, kilometr 282.
President Jackson forever
Mobile: Jackson II + Sirio Hi-Power 4000 + mikrofon seryjny
Base: Jackson 5 band + Jackson 6 band + Solarcon Imax2000 + Sadelta ME3 + Astatic 1104C + CB Master CB200 + FRQ8F1
Eksponaty: President Wilson + Tank Whip full 1/4 + President Texas (wer. 215cm)
Awatar użytkownika
Pyrek
Posty: 1287
Rejestracja: 2012-01-13, 17:12
Lokalizacja: masz to radio!

Post autor: Pyrek »

Killer, jak na krajowej piątce to tylko serwis w lipnie. Kolega kupował u nich radyjko z batem. i Pan bardzo konkret wysłuchał co kumpel by chciał za radyjko i zaproponował sprzęt który chula jak marzenie.

Ja mogę polecić kolegę z wrześni wywołanie #19 serwis letnia.
rzeczowe konkterne wypowiedzi duża wiedza i wie do czego lutownica służy
Nie ma ludzi normalnych i nie normalnych są Ci którzy nie zostali przebadani i Ci który pozamykani są w zakładach.
Kenwood TS 480sat LW 41,5m
HR5500 SS1200 EC2002 i kl203p
Uniden Grant...
Awatar użytkownika
marti101
Posty: 628
Rejestracja: 2009-07-03, 16:30
Lokalizacja: JO81HU/Leszno
Kontakt:

Post autor: marti101 »

Killer pisze:Czy miał ktoś okazję skorzystać z usług serwisu w Bojanowie przy krajowej piątce za Lesznem w kierunku Wrocławia?
Jak najbardziej polecam, to ta sama firma, co w Lesznie na terenie lotniska przy krajowej 12
adikpn pisze:jak na krajowej piątce to tylko serwis w lipnie
W Lipnie (Szwagier Lipno) już dawno nie ma serwisu. Jest serwis w Klonówcu (CB-CAR, jakiś kilometr przed Lipnem), może o tym myślałeś, z czystym sumieniem mogę go również polecić.
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...

Wielkopolska Amatorska Sieć Ratunkowa
Filar
Posty: 311
Rejestracja: 2012-11-11, 07:54
Lokalizacja: Kal

Post autor: Filar »

Raczej nie polecam serwisu STW Kalisz.
Krzywdy mi żadnej nie zrobili, ale na pochwałę też nie zasługują.

Z "kwiatków", które tam usłyszałem:
- "Legend III to najlepsze radio" (opinia jednego serwisanta)
- "Johnny II to najlepsze radio" (opinia innego serwisanta w innym dniu)

Sprzedają to, czego akurat mają dużo, niewiele się różnią od marketu.
Brak jakiegokolwiek zainteresowania potrzebami klienta (mimo, że sygnalizowałem, co coś tam w temacie wiem).

Jest tam jeden sympatyczny (młody) serwisant, który chyba wie o co chodzi.
Filar
Posty: 311
Rejestracja: 2012-11-11, 07:54
Lokalizacja: Kal

Post autor: Filar »

Uzupełniając jeszcze (niestety nie mogę już edytować poprzedniego posta) - bardzo dużo dobrego słyszałem o koledze Maraton z Ostrowa Wielkopolskiego.

Ma ktoś jakiś kontakt do Maratona? Wiem, że można go wywołać na #19 i #26, ale nie wybieram się chwilowo do Ostrowa, a mój aktualny sprzęt nie pozwala na nawiązanie takiej łączności...
Mobil: President Jack (Bess) + oryginalny mikrofon + Sirio Turbo 5000.
Rezerwa/do sprzedania (leży w szafie): President Johnny II, President Walker.
falconvip
Posty: 2
Rejestracja: 2013-02-18, 17:53
Lokalizacja: Poznań

Post autor: falconvip »

Witam

Polecam

Cb. serwis Urbaniak Włodzimierz. FHU. Cb radia
Franciszka Stróżyńskiego, Poznań
604 550 250 cb-serwis.com

Byłęm u niego bardzo fachowa pomoc facet zna się na rzeczy przystępne ceny anten
sirio ml 145 kosztuje 130 zł dla wtajemniczonych gość pracował w serwise koło makro na stacji shell teraz ma swój punkt. przede wszystkim nie próboje wcisnąć byle czego żeby się tego pozbyć. otwarte ma do 19.00 wiec nie ma problemy żeby zdąrzyć po pracy
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 2227
Rejestracja: 2011-09-28, 21:53
Lokalizacja: KO02KC

Post autor: Eazy »

falconvip pisze:Witam

Polecam

Cb. serwis Urbaniak Włodzimierz. FHU. Cb radia
Franciszka Stróżyńskiego, Poznań
604 550 250 cb-serwis.com

Byłęm u niego bardzo fachowa pomoc facet zna się na rzeczy przystępne ceny anten
sirio ml 145 kosztuje 130 zł dla wtajemniczonych gość pracował w serwise koło makro na stacji shell teraz ma swój punkt. przede wszystkim nie próboje wcisnąć byle czego żeby się tego pozbyć. otwarte ma do 19.00 wiec nie ma problemy żeby zdąrzyć po pracy
Śmierdzi mi to autoreklamą :roll: Zwłaszcza, że w podpisie masz ten sam numer telefonu i reklamę tego serwisu...
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is a history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift... That's why it is called the present.
.
Awatar użytkownika
sp9le
Posty: 469
Rejestracja: 2011-09-14, 20:23
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: sp9le »

falconvip, nie ma to jak sam sobie wystawić opinię :|
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie ”