warszawskie trolle na 19

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Speed
Posty: 1520
Rejestracja: 2012-08-11, 14:27
Znak/ranga: 161 OS 192
Lokalizacja: Lublin

Re: warszawskie trolle na 19

Post autor: Speed »

ded pisze:To raz a dwa, że dziecko powinno zareagować jak dorosły zwraca uwagę. Nie jestem "starej daty" ale jak czasem widzę zachowanie dzieci/młodzieży i to że olewają jak ktoś im zwraca uwagę to mnie normalnie krew zalewa. Niektórym przydałoby się staromodne lanie pasem, to dobrze działa na takie proste umysły.
Skoro dorosły często nie reaguje jak ktoś mu zwraca uwagę to myślę, że nie ma co za dużo od dzieci wymagać ;-) pewnie czują się pewnie i bezpiecznie po drugiej stronie kabelka, dlatego też nie posłuchają ;-)
Mobil: DNT Carat + Solarcon Prowler 203
Na sprzedaż: President Harry III
Jarek_b
Posty: 2
Rejestracja: 2013-07-02, 12:06
Lokalizacja: 11111

warszawskie trolle na 19

Post autor: Jarek_b »

Niekiedy "młody" zostanie sam w samochodzie i dorwie się do "gruszki", którą traktuje jak zabawkę, jeśli robi to przy starszych, to wina leży po stronie dorosłych, którzy na to pozwalają.
Gorsi są niereformowalni użytkownicy cb, co bez przerwy bluzgają i na grzeczną prośbę nie używanie ozdobników, tylko dorzucają do pieca.
nie_mientki
Posty: 75
Rejestracja: 2013-09-08, 09:32
Lokalizacja: Puławy

warszawskie trolle na 19

Post autor: nie_mientki »

https://www.youtube.com/watch?v=x_Wyes7 ... u.be&t=48s" onclick="window.open(this.href);return false;

Tutaj to chyba wychowanie w dobrą stronę idzie :D
Alaryk
Posty: 4
Rejestracja: 2015-03-31, 03:15

warszawskie trolle na 19

Post autor: Alaryk »

Prawda jest taka, że jeśli tylko chcemy, żeby nasze dziecko nie uczyło się wulgaryzmów i najgorszych obelg to warto raczej zrezygnować z CB-Radia na rzecz Yanosika jeśli młody z nami jedzie. Kierowcy na 19 dają upust swoim najgorszym emocjom i przyznam, że często sam jestem zażenowany - groźby, wyzwiska, docinki, przekleństwa, często bez powodu ktoś wyzywa osobę której nawet nie zna od najgorszych bo np. blokuje lewy pas... Mój syn rodzi się w sierpniu, chyba to będzie powoli czas pożegnania z cb radiem, nie chcę żeby przyszedł do przedszkola i na dzień dobry zaczął cisnąć przedszkolance od słoików, pedałów i baranów.
Awatar użytkownika
mariusz_1004
Posty: 525
Rejestracja: 2013-05-07, 22:44
Lokalizacja: Siedlce

warszawskie trolle na 19

Post autor: mariusz_1004 »

Myślę że nie będzie tak źle.
Syn ma już prawie 3 lata, codziennie odwożę go do żłobka po drodze do pracy, cb włączone i jak na razie częściej powtarza po mnie niż po mobilkach ;)
Tyle że w mojej okolicy jest jeszcze w miarę kulturalnie to raz i od jakiegoś czasu częściej jeżdżę na słuchawce to 2.
Intek HR-5500 6.0 + Astatic Road Devil RD104E + Sirio ML 145/Sirio T3-27
Alaryk
Posty: 4
Rejestracja: 2015-03-31, 03:15

warszawskie trolle na 19

Post autor: Alaryk »

Uważaj, dziecko może nie powtarzać, ale zapamięta... możesz mi nie wierzyć, ale ja do dziś pamiętam przebłyski z okresu jak miałem 3,4,5 latek. Mam 29 i jestem ZNIESMACZONY słysząc gadki na 19
Awatar użytkownika
mklos
Posty: 85
Rejestracja: 2015-11-22, 12:56
Znak/ranga: 161BD782

Re: warszawskie trolle na 19

Post autor: mklos »

Alaryk pisze:Ja często jeżdżę Wisłostradą na odcinku Łomianki - most Śląsko-Dąbrowski i kilkukrotnie słyszałem kolesia który wzywał szatana, bekał, śpiewał albo ryczał jak Tarzan.
Ten troll to prawdopodobnie ktoś z Legionowa, który czasami przedstawia się jako Darek. Tak podejrzewam, chociaż nie koniecznie musi być to jedna i ta sama osoba. 5-tego listopada jak zmarł Kiszczak, to taki popis dał - ostro bluzgał każdemu, kto się tylko odezwał w temacie. Na Bemowie słyszałem go na 3/4 skali przy rf gain na połowie pokrętła i zaleciał nawet pod Płońsk (bezesowo już). Musi mieć godną dopałkę, bo tydzień później słyszałem go jadąc dolinką służewiecką.
Na gazeta.pl znalazłem wątek z 2006 roku, który o nim traktował, może wtedy jeszcze nie miał czym nadawać dalej, ale w Legionowie był już znany.
161 BD 782
Mobil: RCI-2950DX + Sirio Turbo 2000
Baza: AT-6666 + Sirio Turbo 5000
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie ”