Harmonogram egzaminów na rok 2013
Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik
Re: Harmonogram egzaminów na rok 2013
U mnie nie działa ten link, więc pozwoliłem sobie dodać ten
http://www.uke.gov.pl/uke/index.jsp?pla ... &page=text
- Marcin Sandomierz
- Posty: 834
- Rejestracja: 2011-04-09, 14:28
- Lokalizacja: Sandomierz
Dzień, miesiąc Godzina Miejsce Egzaminu
26.01 09:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej Warszawie ul. Kasprzaka 18/20
16.02 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Rzeszowie ul. Grunwaldzka 17
16.02 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich ul. Wróblewskiego 75
16.02 09:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20
09.03 10:00 Ostrowski Klub Krótkofalowców SP3POW w Ostrowie Wielkopolskim ul. Poznańska 43/124
16.03 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Łodzi ul. Nawrot 85
22.03 16:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Poznaniu ul. Kasprzaka 54
23.03 09:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20
19.04 16:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Poznaniu ul. Kasprzaka 54
20.04 10:00 Międzyszkolny Klub Radiołączności SP8KPK przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Stalowej Woli ul. Hutnicza 17
20.04 09:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20
20.04 10:00 Stowarzyszenie Krótkofalowców i Radioamatorów „Delta” w Dębicy m. Głobikowa 81c
20.04 10:00 Stowarzyszenie Związków Sportowych w Opolu ul. Damrota 6
27.04 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich ul. Wróblewskiego 75
27.04 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Lublinie ul. Zana 38 C
11.05 10:00 Dolnośląski Oddział Terenowy PZK - Klub SP6PRT we Wrocławiu ul. Pretficza 14/16
11.05 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Kielcach ul. Urzędnicza 13
17.05 14:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Rzeszowie ul. Grunwaldzka 17
18.05 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Białymstoku ul. Warszawska 1a
25.05 09:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20
31.05 12:00 Radioklub SP1KQR przy Zespole Szkół Morskich w Kołobrzegu ul. Arciszewskiego 21
14.06 15:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Zielonej Górze ul. J.Dąbrowskiego 41B
15.06 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich ul. Wróblewskiego 75
13.07 09:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20
27.07 10:00 Małopolskie Stowarzyszenie Krótkofalowców Gliczarów Górny 111
17.08 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich ul. Wróblewskiego 75
05.09 16:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej we Wrocławiu ul. Traugutta 1/7
07.09 10:00 Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Chełmcach k. Kalisza m. Chełmce 3
07.09 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Zielonej Górze ul. J.Dąbrowskiego 41B
07.09 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Łodzi ul. Nawrot 85
14.09 09:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20
20.09 16:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Poznaniu ul. Kasprzaka 54
21.09 10:00 Stowarzyszenie Związków Sportowych w Opolu ul. Damrota 6
27.09 12:00 Radioklub SP1KQR przy Zespole Szkół Morskich w Kołobrzegu ul. Arciszewskiego 21
05.10 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Białymstoku ul. Warszawska 1a
05.10 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Rzeszowie ul. Grunwaldzka 17
19.10 09:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20
19.10 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich ul. Wróblewskiego 75
15.11 16:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Poznaniu ul. Kasprzaka 54
16.11 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Lublinie ul. Zana 38 C
23.11 10:00 Łódzki Oddział Terenowy PZK (Dom Kultury „Zarzewie”) w Łodzi ul. Wandurskiego 4
07.12 09:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20
07.12 10:00 Dolnośląski Oddział Terenowy PZK - Klub SP6PRT we Wrocławiu ul. Pretficza 14/16
14.12 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich ul. Wróblewskiego 75
26.01 09:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej Warszawie ul. Kasprzaka 18/20
16.02 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Rzeszowie ul. Grunwaldzka 17
16.02 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich ul. Wróblewskiego 75
16.02 09:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20
09.03 10:00 Ostrowski Klub Krótkofalowców SP3POW w Ostrowie Wielkopolskim ul. Poznańska 43/124
16.03 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Łodzi ul. Nawrot 85
22.03 16:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Poznaniu ul. Kasprzaka 54
23.03 09:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20
19.04 16:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Poznaniu ul. Kasprzaka 54
20.04 10:00 Międzyszkolny Klub Radiołączności SP8KPK przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Stalowej Woli ul. Hutnicza 17
20.04 09:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20
20.04 10:00 Stowarzyszenie Krótkofalowców i Radioamatorów „Delta” w Dębicy m. Głobikowa 81c
20.04 10:00 Stowarzyszenie Związków Sportowych w Opolu ul. Damrota 6
27.04 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich ul. Wróblewskiego 75
27.04 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Lublinie ul. Zana 38 C
11.05 10:00 Dolnośląski Oddział Terenowy PZK - Klub SP6PRT we Wrocławiu ul. Pretficza 14/16
11.05 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Kielcach ul. Urzędnicza 13
17.05 14:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Rzeszowie ul. Grunwaldzka 17
18.05 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Białymstoku ul. Warszawska 1a
25.05 09:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20
31.05 12:00 Radioklub SP1KQR przy Zespole Szkół Morskich w Kołobrzegu ul. Arciszewskiego 21
14.06 15:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Zielonej Górze ul. J.Dąbrowskiego 41B
15.06 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich ul. Wróblewskiego 75
13.07 09:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20
27.07 10:00 Małopolskie Stowarzyszenie Krótkofalowców Gliczarów Górny 111
17.08 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich ul. Wróblewskiego 75
05.09 16:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej we Wrocławiu ul. Traugutta 1/7
07.09 10:00 Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Chełmcach k. Kalisza m. Chełmce 3
07.09 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Zielonej Górze ul. J.Dąbrowskiego 41B
07.09 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Łodzi ul. Nawrot 85
14.09 09:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20
20.09 16:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Poznaniu ul. Kasprzaka 54
21.09 10:00 Stowarzyszenie Związków Sportowych w Opolu ul. Damrota 6
27.09 12:00 Radioklub SP1KQR przy Zespole Szkół Morskich w Kołobrzegu ul. Arciszewskiego 21
05.10 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Białymstoku ul. Warszawska 1a
05.10 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Rzeszowie ul. Grunwaldzka 17
19.10 09:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20
19.10 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich ul. Wróblewskiego 75
15.11 16:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Poznaniu ul. Kasprzaka 54
16.11 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Lublinie ul. Zana 38 C
23.11 10:00 Łódzki Oddział Terenowy PZK (Dom Kultury „Zarzewie”) w Łodzi ul. Wandurskiego 4
07.12 09:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20
07.12 10:00 Dolnośląski Oddział Terenowy PZK - Klub SP6PRT we Wrocławiu ul. Pretficza 14/16
14.12 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich ul. Wróblewskiego 75
Jak ja nienawidzę poniedziałków
9,03 w ostrowie i chyba masz bliżej.bobik pisze:Jesli sie na chorobowym odpowiednio przygotuje, podjade do innej delegatury i tyle....
22.03 Poznan... calkiem realna pora.
Nie ma ludzi normalnych i nie normalnych są Ci którzy nie zostali przebadani i Ci który pozamykani są w zakładach.
Kenwood TS 480sat LW 41,5m
HR5500 SS1200 EC2002 i kl203p
Uniden Grant...
Kenwood TS 480sat LW 41,5m
HR5500 SS1200 EC2002 i kl203p
Uniden Grant...
Jeżeli ktoś będzie z okolicy / grupy to jak najbardziej ludzie z DX Katowice i nie tylko jadą zawsze wspierać młodych.klauz pisze:Czy ktoś do Siemianowic się wybiera ? luty lub kwiecień
mobil: Uniden PC-122/Santiago 1200/Motorola RSN 4001A
baza: Kenwood TS-480/Sirtel BSA-601A /New Spacelab 5λ8/Power xbox
baza: Kenwood TS-480/Sirtel BSA-601A /New Spacelab 5λ8/Power xbox
- Marcin Sandomierz
- Posty: 834
- Rejestracja: 2011-04-09, 14:28
- Lokalizacja: Sandomierz
Wyjąłeś mi to z ust; a tym bardziej ZDJAROCE pisze:Jeżeli ktoś będzie z okolicy / grupy to jak najbardziej ludzie z DX Katowice i nie tylko jadą zawsze wspierać młodych.klauz pisze:Czy ktoś do Siemianowic się wybiera ? luty lub kwiecień
Jesteś bardzo wiele wart jeśli walczysz ze swoimi słabościami.