Albrecht AE6891

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Lmoska
Posty: 32
Rejestracja: 2012-12-31, 10:12
Lokalizacja: Puławy

Albrecht AE6891

Post autor: Lmoska »

Witam
Posiadam Albrechta AE6690 czy ktos ma możliwośc porównania tego radia z AE6891.
Interesuje mnie sprawa zakłuceń, filtrów itp.
Czy są lepsze od 6690?
Albrech AE6891 posiada filtr tonów akustycznych; czy może mi ktoś wyjaśnić co nam ułatwia ten filterek i czy to się w praktyce sprawdza.

Chodzi mi po głowie zakup radia najbadziej mi się podoba JFKII President ale hmm 1000 zł.
Więc moze znajdę też cościekawgo w mniejsze kasie. :-) Dlatego rozważam np AE6891,
Za info z góry dzięki.
Mobil: Był ALBRACHT AE6690 + SIRIO TURBO 5000PL na magnesie
Jest: JFK II ASC + SIRIO TURBO 5000PL na magnesie
Awatar użytkownika
wojtek1503
Posty: 89
Rejestracja: 2009-04-03, 19:21
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: wojtek1503 »

Nie wiem jak to jest w 6891 ale miałem 6890 i miałem wrażenie że on chce mi powiedzieć co w danej chwili działa: wspomaganie, klima, pompowtryski, otwieranie szyb... Filtry miał tak samo kiepskie ( o ile miał) jak porównywany 6690 więc może zanim kupisz kolejnego Albrechta to włóż go do auta i sprawdź
Awatar użytkownika
jmaniek
Posty: 1307
Rejestracja: 2011-04-23, 09:00
Lokalizacja: Mielec

Re: Albrecht AE6891

Post autor: jmaniek »

Lmoska pisze: Albrech AE6891 posiada filtr tonów akustycznych; czy może mi ktoś wyjaśnić co nam ułatwia ten filterek i czy to się w praktyce sprawdza.

Chodzi mi po głowie zakup radia najbadziej mi się podoba JFKII President ale hmm 1000 zł.
Więc moze znajdę też cościekawgo w mniejsze kasie. :-) Dlatego rozważam np AE6891,
Za info z góry dzięki.
Filtr tonów akustycznych to zapewne odpowiednik filtra Hi-cut obcinającego wysokie tony, tylko ładniej nazwany.

Co do radia to może President Walker po poprawkach ? ;-)
Lmoska
Posty: 32
Rejestracja: 2012-12-31, 10:12
Lokalizacja: Puławy

Re: Albrecht AE6891

Post autor: Lmoska »

jmaniek pisze:
Lmoska pisze: Albrech AE6891 posiada filtr tonów akustycznych; czy może mi ktoś wyjaśnić co nam ułatwia ten filterek i czy to się w praktyce sprawdza.

Chodzi mi po głowie zakup radia najbadziej mi się podoba JFKII President ale hmm 1000 zł.
Więc moze znajdę też cościekawgo w mniejsze kasie. :-) Dlatego rozważam np AE6891,
Za info z góry dzięki.
Filtr tonów akustycznych to zapewne odpowiednik filtra Hi-cut obcinającego wysokie tony, tylko ładniej nazwany.

Co do radia to może President Walker po poprawkach ? ;-)
Hmmm też przez moment myślałem o Walerze ale jakoś :-| nie mogę się przekonać.
Chodzi mi cały czas po głowie JFK II.
Zastanawiam się co prezentuje sobą HARRY III ASC, jak się sprawdza w nowszych dislach dci.
Mobil: Był ALBRACHT AE6690 + SIRIO TURBO 5000PL na magnesie
Jest: JFK II ASC + SIRIO TURBO 5000PL na magnesie
Awatar użytkownika
Gałgan
Posty: 5
Rejestracja: 2014-11-18, 20:03

Albrecht AE6891

Post autor: Gałgan »

odkopię troche temat .

Chodzi mi po głowie zakup radia Albrecht AE6891, ale głównie za jego panel odpinany,
Powiedzcie mi czy faktycznie to takie kiepskie, bo czytałem już rózne opinie i niektórzy zachwalają.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albrecht”