AnyTone SMART

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

AnyTone SMART

Post autor: SP9 »

oba radia to bardziej zabawki, do pytania o dróżkę wystarczą
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
marekb
Posty: 880
Rejestracja: 2016-01-13, 21:30

AnyTone SMART

Post autor: marekb »

Chociaż radyjka ale Cb anie jak u Ciebie same wynalazki KF-owe
Awatar użytkownika
Olo..
Posty: 1510
Rejestracja: 2014-04-02, 19:11

Re: AnyTone SMART

Post autor: Olo.. »

Sahim pisze:
Olo.. pisze:Yosan micro jest mniejszy i lepiej działa...
Kupiłem tego Yosansa kiedyś na promocji.. Jeśli powyższe jest prawdą to dobrze wiedzieć że nie ma co tracić czasu/pieniędzy na testy Smarta.. :mrgreen:
Broń Boże. .. :mrgreen:
Mistrz ciętej riposty

Sprzedam:
JFK 2, Harry 3, Johnson 2 i wiele innych rzeczy! Pytać!!
info PW
maciejt
Posty: 3
Rejestracja: 2016-12-11, 09:57

Re: AnyTone SMART

Post autor: maciejt »

Hej
Powiem tak jak na radio za około 200 zł to uważam ze jest całkiem nie źle, pamiętając cały czas ze radio kosztowało 220zł,
Jestem zadowolony jak potrzebuje słyszeć to słysze, a jak nie to rf i asc i po sprawie

Tu zależey po jakim terenie jezdzimy i jak ustawimy as i rf czasem puści pierdy ale to nie komórka
as mam ustawione na 7 rf w granicach 30

jak jadę po trasie wyłączam rf, wjeżdzam do miasta włączam rf i po problemie :)

Mi brak gałek nie przeszkadza biore gruche w dłoń klikam przycisk, i klkam w gruszcze przyciski, wydaje mi się że obsługa fajniejsza niż gałkami...... no i wymiary

Radio faktycznie czułe na zakłucenia ale to radio za 200 zł o wymiarach 10x10 cm więc wezmy to pod uwagę

No i jeśli chodzi o konkurencje to chyba nie znajdziemy regulacji asc gdzie moze ją sobie dobrać pod siebie :)

Polecam

Ps. Jak ustawiam filtry to przechodze na kanał wyzej/lub niżej (bez znaczenia) i tak reguluje asc i rf by radio ucichło, i wtedy działa lux :)
scullyttz
Posty: 122
Rejestracja: 2013-11-08, 10:04
Lokalizacja: SGL

Re: AnyTone SMART

Post autor: scullyttz »

Ja sobie sprawie znów mini MK3 (Smart nie chce). Naprawdę fajne cb radio. Ktoś wspominał, że to zabawki cóż jeśli wiele użytkowników jest zadowolonych z jego pracy to w czym problem? Że sprzęt za 220 zł lepiej sobie radzi niż ten za 400zl?

Mi też szczęka opadła jak wcześniej miałem pełno pazdzierzy, wielkich, szumiących itd a tu takie maleństwo działa lepiej od większości z tego ci miałem. Teraz Ja nie pamiętam ale president Jackson działał znakomicie oraz Johnson 2 ASC.

Ale jednak mam pytanie bo jak wiadomo po za wyglądem i wyświetlaczem to Mini mk3 ma węższy filtr IT a Smart ma HT.

Czy te klony crt to jest to samo czy coś innego?
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7780
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

AnyTone SMART

Post autor: Hasan-Łódź »

To zależy która wersja.

Jak wersja pierwsza Crt One to różnica jest tylko w filtrze II p.cz. - One mają HT.

Jak wersja druga to masz trochę poprawiony odbiornik + wskaźnik S/RF i filtr HT.
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
scullyttz
Posty: 122
Rejestracja: 2013-11-08, 10:04
Lokalizacja: SGL

Re: AnyTone SMART

Post autor: scullyttz »

To jeśli miał byś wybierać z tych 3 czyli mini mk3/crt one wersja 1/crt one wersja 2 to które?
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7780
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

AnyTone SMART

Post autor: Hasan-Łódź »

Osobiście wolałbym dołożyć do dużo lepszego Yosan Micro, a z tych to wybierz sobie tego, który Ci się najbardziej podoba :)
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
dario3103
Posty: 75
Rejestracja: 2015-09-26, 10:41
Lokalizacja: Tu i tam...

Re: AnyTone SMART

Post autor: dario3103 »

Witam po dłuższej przerwie...
Ja również już jakis czas temu nabyłem Anytona Smarta.
Buja sie w astrze cdti. I musze przyznac, ze jak na normalnego antymiska z antena virginia sprawuje sie dobrze.
Ale jednoczesnie mam pytanie do uzytkownikow tego radyjka.
Jadac ostatnio za granice, radyjko smigalo jak zawsze bezproblemowo.
Problem pojawil sie nagle w Czechach, na kanale 28. Po jakiejs godzinie radio nagle bez powodu i jakiejkolwiek przyczyny zaczelo strasznie szumiec. Coś na zasadzie stania na swiatlach na skrzyżowaniu lub przejazd pod trakcja wysokiego napiecia. Zero reakcji na ustawienia asc albo rfgain. Wystraszylem sie, ze radio padlo. Po czasie wylaczylem całkiem i wypialem z prądu. Wczam za 15minut dalej to samo. Wkurzylem sie. Zjechalem na parking, wyłączam auto, dalej to samo.Wylaczylem radio myslac, ze cos kleklo i pojechale dalej bez.Po godzinie włączam....dziala bez problemu.Po czasie znowu problem powrocil i znowu po czasie byl spokój. Co to moze byc?Nic przy radiu nie grzebalem, nie spadlo, wszystko stan ideał.Tak mi to wyglada, jak by po czasie, gdy radio jest cieple, przstaly dzialac filtry.Dziwne zarazem jest to, ze przez 3 godziny na kanale 19 nic sie nie dzialo.Dodac musze, ze duze jezdze w trasy i najczesciej problemy bywaja z radiami na kanale 28 w moim przypadku.19 leci bez problemu a po przekroczeniu granicy jakies jazdy sie zaczynaja.Sprawdze jeszcze raz, jak bede wracac do Polski, czy sytuacja sie powtorzy i ewentualnie podeśle na sprawdzenie do Konektora....dziwna sprawa
Ostatnio zmieniony 2017-09-12, 17:15 przez AntekPabianice, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: ortografia, interpunkcja
Bylo: Alan 78 plus multi + sirio ml145
Harry lll Asc KNKTR + sirio ml145
Jest: AT6666 + T5000
AT-Smart+President Virginia
AntekPabianice
Posty: 6654
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

AnyTone SMART

Post autor: AntekPabianice »

Pewnie rejony jakichś silnych zakłóceń. Sprawdź na innych kanałach, zwłaszcza skrajnych. A najlepiej na wszystkich.
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
dario3103
Posty: 75
Rejestracja: 2015-09-26, 10:41
Lokalizacja: Tu i tam...

AnyTone SMART

Post autor: dario3103 »

No a jak dawałem na inne kanały to byla natychmiast absolutna cisza. Tylko na 28 była taka zadyma. To jak myślisz co robić dalej? Potestuje i zobaczymy co dalej.W najgorszym wypadku odeśle na sprawdzenie...
Bylo: Alan 78 plus multi + sirio ml145
Harry lll Asc KNKTR + sirio ml145
Jest: AT6666 + T5000
AT-Smart+President Virginia
Awatar użytkownika
suzu4x4
Posty: 552
Rejestracja: 2015-01-05, 01:32
Znak/ranga: 161HF001
Lokalizacja: Wrocław JO81KD

AnyTone SMART

Post autor: suzu4x4 »

nie doświadczyłem tego osobiście , ale podczas ostatniego wyjazdu do Chorwacji słyszałem od kierowców że jak robią łapanki na autostradzie to ponoć zakłócają 28 kanał żeby kierowcy nie mogli się ostrzegać :roll:

ile w tym prawdy to nie wiem, ale sam osobiście słyszałem nie raz w Niemczech na autostradzie przy wypadku czy zwężce komunikaty po polsku na 28 kanale puszczane z automatu "uwaga niebezpieczeństwo" więc tamtejsze władze wiedzą że 28 kan jest w użytku ;-)
Mobil - Legend III white + SIRIO SILVER 90
Kamper - AT6666 + Sirio Carbonium 27 Black/Santiago 1200/Antron A99
Będe jechał zapraszam do rozmowy
dario3103
Posty: 75
Rejestracja: 2015-09-26, 10:41
Lokalizacja: Tu i tam...

AnyTone SMART

Post autor: dario3103 »

A tego to nie wiem. Pierwszy raz słyszę cos takiego. Ale jak przestalo szumiec to koles z innego auta powiedzial ze u niego cisza na sprzęcie i zadnych szumow. To mnie wlasnie zdziwilo najbardziej.
Bylo: Alan 78 plus multi + sirio ml145
Harry lll Asc KNKTR + sirio ml145
Jest: AT6666 + T5000
AT-Smart+President Virginia
Awatar użytkownika
Olo..
Posty: 1510
Rejestracja: 2014-04-02, 19:11

AnyTone SMART

Post autor: Olo.. »

To radio "nie ma filtrów". Przejedziesz Kozielską od ronda do wiaduktu to się przekonasz. ;-)
Obstawiam jakies zewnętrzne zakłócenia.
Mistrz ciętej riposty

Sprzedam:
JFK 2, Harry 3, Johnson 2 i wiele innych rzeczy! Pytać!!
info PW
dario3103
Posty: 75
Rejestracja: 2015-09-26, 10:41
Lokalizacja: Tu i tam...

AnyTone SMART

Post autor: dario3103 »

Olo...ale żeby aż tak? I w dodatku tak długi odcinek drogi?
Potem nagle cisza i po czasie to samo....dziwne...
No ale tak ja wczesniej pisalem jeszcze raz przetestuje na trasie 640km i zobacze co będzie....
Bylo: Alan 78 plus multi + sirio ml145
Harry lll Asc KNKTR + sirio ml145
Jest: AT6666 + T5000
AT-Smart+President Virginia
ODPOWIEDZ

Wróć do „AnyTone”